10 مدل بهترین دوچرخه های ثابت 2021 با قیمت روز و خرید اینترنتی

شباهت بین دوچرخه های اسپینینگ و جاده باعث شده است آنها محبوبیت زیادی در بین افراد داشته باشند. تسمه را در بین غلطک ها قرار دهید تا نیرو را انتقال دهند. غلطک های عقب به وسیله نیروی پدال زدن شما می چرخند و برای چرخش غلطک جلو نیاز به اتصال غلطک های عقب به جلو دارید. این لوله ها روی بلبرینگ سوار شده و با ایجاد اصطکاک توسط چرخ ها، شروع به چرخیدن می کنند. می توانند برای این منظور استفاده شوند فقط باید از مواردی استفاده کرد تا بتواند اندازه آن را به درستی تنظیم کرد و روی غلطک سر نخورند.

در این پروژه از لوله PVC برای ساخت غلطک استفاده می شود. اما می توانید از وسایل مشابه نیز استفاده کنید. تهیه دوچرخه ثابت خانگی و تمرین با آن، به تقویت قلب و ریه نیز کمک میکند و احتمال گرفتگی رگهای قلب را از افراد دور میکند. انواع دوچرخه ثابت شامل دوچرخههای ثابت خانگی و دوچرخههای ثابت باشگاهی میباشند که هر یک در مدلهای ایستاده، پشتی دار و اسپینینگ عرضه میشوند.

یا شاید حتی شما یک دوچرخه ثابت خانگی را از قبل دارید و از آن استفاده میکنید. کافی است دو بازیکن برای رقابت حاضر باشند تا در هر ساعت از شبانهروز به این کار اقدام کنند. میله هایی فلزی را نیز داخل بلبرینگ ها قرار داده تا دو سر آن از طرفین خاج شود.

در ضمن توصیه می کنیم اتصالات را با استفاده از پیچ و مهره انجام دهید تا برای تنظیم اندازه و یا حمل و نقل به راحتی بتوانید آن را دمونتاژ و مونتاژ مجدد کنید. میله های داخل بلبرینگ را به وسیله ضامن روی چوب مهار کنید تا ثابت شود و لوله راحت بچرخد. اگر میخواهید روند لاغری خود را در خانه پشت سر بگذارید ، یکی از بهترین راهها خرید دوچرخه ثابت میباشد. بعد از اینکه تصمیم خودتان را برای خرید فوتبال دستی گرفتید، با مدلها و تنوع بسیار زیادی روبهرو خواهید شد که از میان آنها میتوانیم به فوتبال دستیهای تاشو، فوتبال دستیهایی که مخصوص کودکان هستند و…

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت خرید دوچرخه ثابت راین.