3 بازدید از آخرین تلاش گزارش شده a16z در مراحل اولیه

3 بازدید از آخرین تلاش گزارش شده a16z در مراحل اولیه

a16z، یک سرمایه گذاری بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، شرکت سرمایه‌ای که به دلیل حجم بالای سرمایه‌اش و به دلیل تکان دادن بازی VC زمانی که در سال 2009 وارد صنعت شد، شناخته شده است، در حال تهیه یک استراتژی جدید برای تقویت بالقوه جریان معاملات خود است. در حال ایجاد یک صندوق سرمایه برای سرمایه‌گذاری در استخرهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر کوچک‌تر است و به آن در نسل بعدی شرکت‌های فناوری برتر دیده می‌شود.

a16z به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این داستان پاسخ نداد.

روند سرمایه‌گذاری‌های بزرگ – که معمولاً بیشتر بر روی انجام معاملات در مراحل بعدی متمرکز است، زیرا استفاده از سرمایه‌های بزرگ در معاملات کوچک‌تر و قدیمی‌تر دشوار است – تلاش برای یافتن راهی برای مشارکت در شرکت‌های مرحله اولیه جدید نیست. و دیدن منطق پشت تلاش a16z سخت نیست، مشروط بر اینکه طبق انتظار انجام شود: اگر برای سرمایه‌های کلان زودتر از موعد سرمایه‌گذاری سخت است، چرا سرمایه‌گذاری زودهنگام برای افرادی که زودتر سرمایه‌گذاری می‌کنند، انجام ندهیم، و سپس از آنها استفاده نکنیم. روابط؟

تلاش جدید a16z باعث ایجاد مکالمه کوچکی در TechCrunch+ شد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم مدل سنتی خود را با صدای بلند در مورد آن به اشتراک بگذاریم که دیدگاه‌های مختلف درباره این موضوع را از داخل اتاق خبر به اشتراک می‌گذارد.