5 سوال با سرمایه گذار Lauren Maillian

برای گذشته پنج سال، لورن مایلیان وظیفه پرسیدن سوالات سخت را داشت. سوالاتی از این قبیل: چه میزان سرمایه گذاری به زنان سیاه پوست و بنیانگذاران لاتین می رسد؟

او به‌عنوان مدیر عامل غیرانتفاعی Digitalundivided، بر گزارش‌های دوسالانه این سازمان موسوم به ProjectDianne نظارت داشت که پیشرفت بنیان‌گذاران زن در اکوسیستم استارت‌آپ را دنبال می‌کرد.

او تیم‌هایی را رهبری کرد که سوگیری‌ها را در تصمیم‌گیری بررسی کردند، نابرابری اقتصادی و روش‌های متعدد تعامل جامعه‌شناسی با سرمایه‌های خطرپذیر را مورد مطالعه قرار دادند. داشتن چنین داده هایی بسیار مهم بوده است، زیرا حقایق سختی را برای نشان دادن تبعیض هایی که چنین بنیانگذارانی با آن روبرو هستند ارائه می دهد.

در نقش خود، او با JPMorgan، AMEX، AWS و Nasdaq شراکت کرد، در حالی که درآمد غیرانتفاعی را چهار برابر کرد و راه‌هایی برای کسب درآمد بیشتر برای انجام تحقیقات بیشتر پیدا کرد.

او به TechCrunch+ گفت: «ما توانستیم از قدرت داده ها استفاده کنیم و تغییر و حمایت را به شیوه ای منحصر به فرد انجام دهیم.

من بنیانگذار زن سیاه پوست بوده ام، من را دست کم گرفته اند. من دومی حدس زده ام من به همه آن جاها رفته ام. من می‌دانم که مورد شک و تردید چیست، و می‌دانم که احساس می‌کنید واقعاً به یک نقطه داده شخص ثالث نیاز دارید تا به این نکته اشاره کنید که فقط خودتان نیستید.»

قبل از Digitalundivided، Maillian موسس و یکی از اولین زنان سیاه پوست بود که یک شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه راه اندازی کرد. امروز به عنوان یک سرمایه گذار فرشته، از Partake Foods، جامعه آنلاین Diem و شرکت فرش Ruggable حمایت کرده است. برای نزدیک به دو دهه، حرفه او با فرهنگ و نوآوری آمیخته شده است.

او می‌گوید که قبل از اینکه این یک “کلمات عمومی” باشد، به سرمایه‌گذاری علاقه داشته است.

او می‌گوید: «من همیشه عاشق مطالعه و سرمایه‌گذاری روی برندها بوده‌ام. “من به دنبال سرمایه گذاری شخصی خود هستم و ارزش بازار 5 میلیارد دلاری را جمع آوری کرده ام.”

در ژانویه امسال، Maillian از نقش خود در Digitalundvided کناره‌گیری کرد و تصمیم گرفت روی خودش سرمایه‌گذاری کند. او می‌گوید که هرگز در طول زندگی حرفه‌ای خود استراحت نکرده است، حتی زمانی که با یک مادر مجرد سروکار داشته است. اما حتی در میانه این نفس، Maillian در حال ترسیم آنچه در آینده است.

من اخیراً با Maillian صحبت کردم تا در مورد قدرت در صنعت، تغییر چشم‌انداز زنان سیاه‌پوست و لاتین‌ها، و اقدام بعدی او صحبت کنم.

(این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح کمی ویرایش شده است.)


TC: بعد از پنج سال در Digitalundvided و 20 سال در صنعت، چه زمانی فهمیدید که بالاخره زمان آن فرا رسیده است که کار خود را شروع کنید؟

لورن مایلیان: من بیش از 70 ساعت در هفته کار می کردم و می دانستم که باید یک قدم به عقب برگردم. من در این نقش بیش از آن چیزی که فکرش را می کردم به موفقیت رسیدم. من دقیقا نمی‌دانستم به چه چیزی وارد می‌شوم و می‌خواستم ببینم آیا رویکرد من به تأثیر اجتماعی، تغییرات اجتماعی، سرمایه‌گذاری، توسعه اقتصادی و تغییر روایت ممکن است یا خیر.

با نگاهی به گذشته، فکر می‌کنم فراتر از انتظاراتم بوده‌ام و به اتفاقی که در اکوسیستم می‌بینم برای همه بنیان‌گذارانی که در زمان حضورم در آنجا خدمت کردم، می‌بالم. اما من همچنین می دانم که راه های بسیار دیگری برای ادامه خدمت و همکاری با اکوسیستم برای من وجود دارد.