8 بانک هندی برای تجمیع داده های مالی مصرف کنندگان – TechCrunch ، Aggregator Account راه اندازی کردند

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch هر روز ساعت 3 بعد از ظهر PDT به صندوق ورودی خود ارسال کنید ، اینجا را مشترک شوید.

با سلام و خوش آمدید به Daily Crunch برای پنجشنبه ، 2 سپتامبر 2021. TechCrunch به لطف تعطیلی شرکت Pan-Yahoo فردا تا حد زیادی خاموش است. اما نگران نباشید ، همه سیستم ها به کار خود ادامه می دهند در حالی که ما قبل از فصل بعدی تاریخ متنوع مالکیت شرکت TechCrunch شارژ می کنیم. – الکس

TechCrunch Top 3

 • چین در حال هک کردن اویغورهای مستقر در آمریکا است: کمپین دولت چین برای از بین بردن فرهنگ اویغور و تضعیف جمعیت اویغور در داخل مرزهای خود به همین جا ختم نمی شود. به عنوان مثال ، دولت چین هنگام سفر به اویغورها هک کرده است. و FBI امروز گزارش می دهد که حزب کمونیست چین همین کار را در داخل مرزهای ایالات متحده انجام می دهد.
 • سئو هنوز از بین رفته است: سرمایه گذاری 55 میلیون دلاری جدید برای راه اندازی Botify تأکید می کند که چگونه دوران بهینه سازی موتورهای جستجو به سختی پشت سر گذاشته است. این شرکت گفت که با وجود مشاهده “بخشهای بیشتری از نتایج جستجو از نتایج شخص ثالث یا پولی” ، ترافیک ارگانیک همچنان در حال افزایش است. و همه یک تکه از آن کلیک کلی می خواهند.
 • اروپا ، جایی که بی طرفی خالص در آن ادامه دارد: دادگاه عالی اروپا ضربه دیگری به “رتبه صفر” وارد کرده است ، TechCrunch گزارش می دهد. رتبه صفر روشی است که به موجب آن ارائه دهندگان اینترنت محتوای خاصی را در برابر محدودیت پهنای باند در نظر نمی گیرند و مواد خاصی – اغلب خودشان – را افزایش می دهند. این عملی است که طرفداران اینترنت باز آن را نادیده گرفته اند و اتحادیه اروپا ظاهراً تمایلی به این موضوع ندارد.

استارتاپ ها/VC

ما اطلاعات گسترده ای از پوشش Y Combinator خود خواهیم داشت تا بتوانید فردا چند صد استارتاپ مختلف را در Daily Crunch مطالعه کنید. اما ما نتوانستیم در مقابل اضافه کردن یک تیزر مقاومت کنیم. این برای یک تیتر چگونه است: “استارتاپ فین تک Jeeves 57 میلیون دلار جمع آوری می کند و از YC به 500 میلیون دلار در یک سال می رسد. » حتی در سال 2021 که ارزش گذاری سریع برای یک استارتاپ در مراحل اولیه ایجاد می شود.

 • سرمایه بیشتر برای بانک های نو: Challenger bank Point یک سری 46.5 میلیون دلاری سری B را جمع آوری کرده است ، که بیشتر به هدف استارتاپ از ایجاد یک کارت نقدی که مزایای سطح کارت اعتباری را ارائه می دهد ، می افزاید. خدمات پوینت رایگان نیست ، اما برای افرادی که نمی خواهند از حساب های اعتباری مصرف کننده گردان که اغلب با نرخ بهره بالا استفاده می کنند استفاده کنند ، مدل آن می تواند راهگشا باشد.
 • شپرد 6.2 میلیون دلار برای بیمه ساخت و ساز جمع آوری می کند: TechCrunch امروز تعدادی از شرکت های بیمه نئو B2B را دنبال می کند ، از جمله Shepherd. این استارتاپ در تلاش است تا بیمه مسئولیت مازاد به شرکت های ساختمانی ارائه دهد و داده های استفاده از فناوری را در مدل های پذیره نویسی خود ایجاد کند. ایده شسته و رفته ای است. Procore سرمایه را در مرحله تامین مالی قرار داد.
 • HomeLight 100 میلیون دلار افزایش می دهد: فناوری جدید املاک و مستغلات می خواهد خریداران و فروشندگان را به هم متصل کند و همچنین خدمات مربوط به عنوان و اسناد را ارائه می دهد. و پس از آخرین رویداد تامین مالی ، ارزش آن 1.6 میلیارد دلار است. HomeLight پس از پیش بینی این چنین دور بزرگی را مدیریت کرد که درآمد آن “تا سال 2021 به سه برابر بیش از 300 میلیون دلار می رسد”. بنابراین ، IPO کی است؟
 • رونق Edtech انجام نشده است: این برداشت ما از اخباری است که نشان می دهد جنرال آتلانتیک 60 میلیون دلار به آموزش پانوراما کمک کرده است ، که بر اساس گزارش TechCrunch “یک پلت فرم نرم افزاری آموزشی K-12” ایجاد کرده است. استارتاپ های Edtech در سال 2020 با دور شدن مدارس در سراسر جهان از رونق زیادی برخوردار شدند. به نظر می رسد که این موج هنوز به اوج خود نرسیده است.

همه دلایلی که باید کارت اعتباری یا بدهی را راه اندازی کنید

انقلاب فین تک در حال ادامه دادن به زمین بازی است که در آن شرکت های قدیمی به طور تاریخی بر استارتاپ ها تسلط داشتند.

بسیاری از استارتاپ ها برای رقابت با بانک های خرده فروشی به مشتریان کارت اعتباری و بدهی ارائه می دهند. API های سازگار با توسعه ، صدور را نسبتاً آسان می کنند و ابزارهایی برای مدیریت فرایندهایی مانند KYC در قفسه موجود است.

رایان لاولر ، خبرنگار رایان لاولر ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موانع کم ورود – و چالش های ذاتی ایجاد کارت منحصر به فرد – مصاحبه کرد:

 • مایکل اسپلفوگل ، بنیانگذار ، بدون کارت
 • Anu Muralidharan ، COO ، Expensify
 • پیتر هزلهرست ، بنیانگذار و مدیرعامل Synctera
 • سلمان سید ، SVP و GM از آمریکای شمالی ، Marqeta

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

 • همه از Googlebot استقبال می کنند: برایان هیتر خود ما در سری Actuator گزارش می دهد که Alphabet یک اسکلت خارجی ساخته است. صادقانه به نظر می رسد rad. گاهی اوقات به راحتی می توان فراموش کرد که Alphabet با وجود اینکه امروزه به دلیل نرم افزار موبایل اندرویدی ، فناوری تبلیغات و خدمات ویرایش اسناد آنلاین مشهور است ، تلاش های زیادی را انجام می دهد.
 • اولین پرواز تجاری Virgin Galactic به زودی انجام می شود: پس از فرستادن تعدادی از افراد به فضا یا نزدیک به فضا در ماه دیگر ، ویرجین گلکسی آماده کار تجاری می شود. از نظر شرکت ، این مأموریت می تواند اواخر این ماه یا اوایل اکتبر انجام شود. برای سهامداران این شرکت ، خبر خوبی است. آن را خراش دهید! پس از آنکه این خبر را نوشتیم ، خبر رسید که پرواز بعدی ویرجین پس از متوقف کردن FAA این شرکت خاموش است. بیشتر اینجابه
 • امروز در تسلا: دو چیز از Elon-world امروز. ابتدا به تسلا گفته شده است که داده های خلبان خودکار را با آژانس ایمنی ترافیک ایالات متحده به اشتراک بگذارد. و خودروی رودستر بسیار سریع تسلا ممکن است تا سال 2023 به بازار نیاید. س Followال بعدی: Cybertruck کی عرضه می شود؟
 • و سرانجام ، اخبار هند: هشت بانک در کشور به زودی “سیستمی به نام تجمیع کننده حساب” را راه اندازی می کنند تا مصرف کنندگان بتوانند تمام داده های مالی خود را در یک مکان تجمیع کنند. ” به گزارش TechCrunch ، صنعت بانکداری هند سابقه ایجاد گروهی برای ایجاد محصولاتی برای مصرف کنندگان ، از جمله “ریل های UPI قابل همکاری” را دارد که بسیاری از شرکت های فن آوری در این کشور به آن وابسته هستند.

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

مونتاژ تصویر بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

TechCrunch می خواهد به استارتاپ ها کمک کند تا متخصص مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنند. برای انجام این کار ، ما در حال تهیه یک لیست کوتاه از برترین بازاریابان رشد هستیم. ما از زمان شروع نظرسنجی خود توصیه های خوبی برای بازاریابان در حال رشد در صنعت استارتاپ دریافت کرده ایم.

ما مشتاق هستیم که پاسخ های بیشتری را با ورود آنها بخوانیم! نظرسنجی را اینجا پر کنید.

انجمن

جاناتان متریک

اعتبار تصویر: جاناتان متریک

سه شنبه ، 7 سپتامبر ، ساعت 3 بعد از ظهر PDT/6 بعد از ظهر EDT در دنی کریچتون و مری آن آزوودو بپیوندید فضاهای توییتر همانطور که آنها با جاناتان متریک در مورد فن آوری و بازاریابی رشد صحبت می کنند.