AMC+ قصد دارد تا اواخر سال جاری یک ردیف با پشتیبانی از تبلیغات راه اندازی کند

AMC+ قصد دارد تا اواخر سال جاری یک ردیف با پشتیبانی از تبلیغات راه اندازی کند

از آنجایی که شرکت‌های رسانه‌ای بیشتر به تبلیغات روی می‌آورند تا درآمد خود را افزایش دهند، AMC+ آخرین شرکتی است که یک نسخه پشتیبانی‌شده از سرویس پخش خود را اعلام کرده است. شرکت مادر AMC Networks امروز فاش کرد که قصد دارد این لایه را در اکتبر 2023 راه اندازی کند.

جزئیات قیمت و تاریخ دقیق راه اندازی طرح تبلیغاتی هنوز اعلام نشده است. پیشنهاد جدید در ارائه اولیه شرکت در سال‌های 2023-2024 به تبلیغ‌کنندگان فروخته می‌شود.

AMC+ در حال حاضر 8.99 دلار در ماه هزینه دارد و محتوای AMC، BBC America، IFC Films Unlimited و Sundance Now را به همراه پخش‌کننده‌های خاص متعلق به AMC مانند Acorn TV و Shudder در اختیار شما قرار می‌دهد. محتوای محبوب شامل نمایش هایی مانند «مردگان متحرک» و «مردان دیوانه» است.

“این لحظه بزرگی برای شبکه های AMC و شرکای تبلیغاتی ما است، زیرا نه تنها یک اکوسیستم توزیع کاملاً پشتیبانی شده از تبلیغات ایجاد می کند، بلکه به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا نمایش ها، ژانرها و امتیازات ما را به روشی بسیار جامع تر و تاثیرگذارتر خریداری کنند.” کیم کلهر، مدیر ارشد تجاری شبکه AMC در بیانیه ای گفت. با محتوای سری جدید، عناوین کتابخانه‌ای و سایر پلت‌فرم‌های پخش هدفمند که همگی در AMC+ گنجانده شده‌اند، شرکا می‌توانند فراتر از نمایش‌های فردی و حتی سریال‌ها حرکت کنند و «مالک» ژانرها و فرنچایزها باشند و پیام‌رسانی را به سمت مخاطبان هدف هدایت کنند. آنها تماشا می کنند یا کجا. ما هرگز نتوانسته‌ایم این سطح از دسترسی گسترده و در عین حال بسیار متمرکز را به این روش مؤثر و جامع ارائه دهیم.»

این اعلان پس از راه‌اندازی سطوح ارزان‌تر دیزنی پلاس و نتفلیکس با پشتیبانی از تبلیغات منتشر شد. به طور کلی، AMC+ به سرویس‌های پخش مختلفی می‌پیوندد که قبلاً تبلیغات را پذیرفته‌اند، از جمله Max (HBO Max سابق)، Discovery+، Hulu، Paramount+ و Peacock.

در نوامبر 2022، جیمز دولان، رئیس شبکه AMC، اعتراف کرد که کسب و کار پخش جریانی آن به اندازه کافی برای جبران از دست دادن درآمد از کانال های کابلی سنتی خود درآمد نداشته است.

دولان در یادداشتی خطاب به کارکنان نوشت: «باور ما این بود که زیان‌های کاهش بند ناف با سود در جریان جبران می‌شود… اینطور نبوده است.

در این یادداشت، این شرکت اخراج هایی را اعلام کرد که بر 20 درصد از کارکنان تأثیر می گذارد. شایان ذکر است، کریستینا اسپید، مدیرعامل شبکه AMC پس از کمتر از سه ماه از سمت خود کنار رفت.

به احتمال زیاد این شرکت امیدوار است که یک ردیف جدید با پشتیبانی از تبلیغات به جذب مشترکین +AMC بیشتر کمک کند. در سه ماهه چهارم 2022، شبکه های AMC در مجموع 11.8 میلیون مشترک استریم پولی را در همه استریمرهای خود – AMC+، Acorn TV، Shudder، Sundance Now، ALLBLK و HIDIVE گزارش داد.