AMC و Vudu با مشارکت جدید پخش جریانی بر اساس تقاضا امتیاز بالایی کسب می کنند

چهار سال پس از اینکه AMC Theaters سرویس پخش درخواستی خود را راه اندازی کرد، AMC Theaters On Demand، این شرکت اکنون کل کتابخانه فیلم های خود را به Vudu، سرویس ویدیوی دیجیتال بر اساس تقاضا متعلق به Fandango، منتقل می کند.

Vudu پنج‌شنبه اعلام کرد که مقصد پخش جدید رسمی برای AMC Theaters On Demand است که به کاربران امکان دسترسی به بیش از 200000 فیلم و نمایش تلویزیونی از جمله جدیدترین عناوین موفق مانند «فیلم Super Mario Bros.»، «John Wick: Chapter 4» را می‌دهد. “Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”، “Avatar: The Way of Water” و موارد دیگر.

همانطور که گفته شد، کاربران AMC Theaters On Demand دیگر قادر به تماشا، خرید یا اجاره عناوین در برنامه یا وب سایت AMC Theaters On Demand نیستند. در عوض، کاربران باید یک حساب Vudu برای خرید عناوین جدید و همچنین جابجایی روی کتابخانه محتوای موجود AMC خود ایجاد کنند. به گفته وب سایت AMC، کاربران تا 31 آگوست فرصت دارند مجموعه فیلم های موجود خود را به Vudu منتقل کنند.

کاربران AMC Theaters On Demand که قبلاً در Vudu هستند می‌توانند حساب‌های خود را به منظور داشتن یک تجربه تماشای یکپارچه پیوند دهند. در همین حال، مصرف کنندگان جدید Vudu از 15٪ تخفیف برای هر خرید در ماه اول استفاده از خدمات برخوردار می شوند.

همچنین، بسیاری از فیلم‌هایی که قبلاً از طریق AMC Theaters On Demand خریداری شده بودند، به بالاترین کیفیت ویدیو ارتقا خواهند یافت، این شرکت در اطلاعیه خود نوشت که شامل 4K Ultra HD است. کاربرانی که عناوین قابل اجرا را اجاره می‌کنند یا دارند به صورت خودکار به‌صورت رایگان ارتقا خواهند یافت.

اجاره فیلم در Vudu از 0.99 دلار تا 5.99 دلار متغیر است، در حالی که هزینه فیلم های خریداری شده تا 24.99 دلار است. کاربران همچنین می‌توانند برنامه‌های تلویزیونی را خریداری کنند، قسمت‌های جداگانه با قیمتی در حدود 1.99 یا 2.99 دلار و فصل‌های کامل بین 16.99 تا 43.99 دلار قیمت دارند. Vudu به اشتراک پولی نیاز ندارد.

امروز یک مشارکت قابل توجه برای هر دو شرکت است. AMC با 600 سالن تئاتر و تقریبا 200 میلیون مشتری، بزرگترین زنجیره تئاتر در ایالات متحده است. Vudu با 60 میلیون کاربر ثبت‌نام‌شده، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های ویدیویی دیجیتال بر اساس تقاضا است.

شراکت جدید به Vudu اجازه می‌دهد تا از فیلم‌های جدیدی که در سینماهای AMC پخش می‌شوند سود ببرد و به‌طور همزمان پایگاه کاربران خود را افزایش دهد. AMC نیز سود می برد زیرا بخشی از درآمد را به دست خواهد آورد.

همانطور که ما به توسعه کسب و کار خود ادامه می دهیم و با تقویت تجربه تئاتر، بر روی “بهتر ساختن فیلم ها” تمرکز می کنیم، حتی بیشتر هیجان زده هستیم که رابطه خود را با یک شریک قابل اعتماد گسترش دهیم که تجربه ممتاز مداوم را برای آن دسته از مصرف کنندگانی که در حال پخش جریانی هستند تضمین می کند. نیکول دنسون راندولف، معاون ارشد، استراتژی محتوا و برنامه‌ریزی فراگیر AMC، در بیانیه‌ای گفت: فیلم‌های بعد از تئاتر آنها در خانه ساخته شده‌اند.

سال‌ها AMC برای بهبودی از زمان همه‌گیری تلاش کرده است، با این حال، تا حدودی بازگشته است. در آخرین گزارش درآمد، این شرکت خاطرنشان کرد که زیان آن کاهش یافته است، با زیان خالص تعدیل شده 179.7 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2023 در مقایسه با 266.3 میلیون دلار در سال قبل. AMC همچنین گزارش داد که کل درآمد به 954.4 میلیون دلار افزایش یافته است.

از اوایل دهه 2000، Fandango اقدام به تهیه بلیط آنلاین برای AMC Theatres در ایالات متحده کرد. در سال 2017، این شرکت وب‌سایت فروش آنلاین بلیط فیلم MovieTickets.com را که توسط AMC تأسیس شده بود، خریداری کرد که در آن زمان رقیب اصلی بود.

Fandango در سال 2020 Vudu را از Walmart خریداری کرد و این سرویس را با پلتفرم پخش خود FandangoNOW ادغام کرد.

کامرون داگلاس، معاون بخش سرگرمی های خانگی در Fandango افزود: “AMC Theatres بیش از دو دهه است که شریک نمایشگاهی ارزشمند Fandango بوده است، و ما خوشحالیم که اکنون سرویس پخش Vudu خود را به مصرف کنندگان AMC Theaters On Demand ارائه می دهیم.”