Arc HireAI را راه اندازی کرد تا پیدا کردن توسعه دهندگان نرم افزار را آسان تر کند

Arc، پلت فرم شغلی ایجاد شده به ویژه برای توسعه دهندگان نرم افزاری که به دنبال موقعیت های راه دور هستند، می خواهد با راه اندازی HireAI، استخدام را آسان تر کند. HireAI با پشتیبانی از GPT-4 OpenAI، بسیاری از کارهای دستی را برای یافتن نامزدهای مناسب از میان 250000 توسعه دهنده در Arc انجام می دهد، از جمله غربالگری رزومه و اطلاع رسانی انبوه.

برای استفاده از HireAI، شرکت ها شرح شغل خود را آپلود می کنند. سپس فهرست کوتاهی از کاندیداها را ارائه می‌کند و اولویت‌ها را با هر مسابقه اصلاح می‌کند تا شرکت‌ها نتایج دقیق‌تری کسب کنند.

بنیانگذار و مدیر عامل Arc، Weiting Liu، که همچنین Codementor، یک پلتفرم یادگیری از راه دور برای توسعه دهندگان نرم افزار را راه اندازی کرد، به TechCrunch گفت که «نرخ نویز به سیگنال» به ویژه هنگام نگاه کردن به نامزدهای راه دور جهانی بالا است. او گفت: «از زمان راه‌اندازی Arc در سال 2019، تعداد بی‌شماری از مدیران استخدام و استخدام‌کنندگان را شاهد بوده‌ایم که از زمان لازم برای بررسی صدها رزومه و اطلاع‌رسانی دستی برای یافتن نامزدهای مناسب، ناامید شده‌اند.

قبل از HireAI، شرکت‌هایی که از Arc استفاده می‌کردند، باید شرایط شغلی خود را با تکمیل یک فرم کار دقیق ارائه می‌کردند. سپس Arc از الگوریتم یادگیری ماشین خود برای یافتن بهترین کاندیداها استفاده کرد یا نامزدها خودشان برای موقعیت‌ها درخواست می‌دادند. استخدام‌کنندگان این پلتفرم کاندیداها را بیشتر برای بررسی مشتریانش انتخاب می‌کنند. HireAI، که کارفرمایان می‌توانند آن را انتخاب کنند یا از آن خارج شوند (یا در کنار غربالگری دستی از آن استفاده کنند)، با ایجاد شرح شغل از طریق «مکالمه» با استخدام‌کننده هوش مصنوعی، و ارائه تطابقات فوری، فرآیند سوارکاری را خودکار می‌کند.

لیو گفت که با ساده‌سازی یا خودکار کردن وظایفی مانند نوشتن شرح شغل، غربالگری نامزدها و اطلاع‌رسانی، ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند HireAI زمان را برای تمرکز بر بخش‌های استراتژیک‌تر استخدام آزاد می‌کنند. اینها شامل ملاقات با نامزدها برای دیدن اینکه آیا آنها مناسب فرهنگی هستند، ایجاد روابط و ایجاد موقعیت با در نظر گرفتن اهداف شغلی هر فرد است. لیو اضافه کرد که ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند HireAI به طور بالقوه می توانند تنوع، برابری و شمول را تشویق کنند زیرا استخدام کنندگان تا زمانی که بهترین تطابق را نداشته باشند سن، قومیت یا جنسیت نامزدها را نمی بینند.

لیو خاطرنشان کرد: «توجه به این مهم است که در حالی که ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند بسیاری از مسئولیت‌هایی را که به طور سنتی به استخدام‌کنندگان محول می‌شود، انجام دهند، اما قرار نیست به طور کامل جایگزین استخدام‌کنندگان انسانی شوند. HireAI چند روز پیش به صورت نرم افزاری در Arc راه اندازی شد و لیو گفت داده های اولیه نشان می دهد که شرکت ها دو برابر بیشتر احتمال دارد با توسعه دهندگانی که از طریق HireAI با آنها مطابقت داشته اند مصاحبه کنند.