Async تماس های کاری را با پیام های صوتی ناهمزمان جایگزین می کند

به احتمال زیاد دوست ندارید وقت خود را در جلسات بیهوده تلف کنید. مردم اغلب می گویند که این جلسه باید یک ایمیل باشد. اما در مورد تماس های یک به یک چطور؟ آیا می‌توانند یک سری پیام‌های صوتی و پاسخ‌های متنی سریع باشند؟

با Async آشنا شوید، یک استارتاپ بهره‌وری جدید مستقر در نیویورک که می‌خواهد تماس‌های سریع را با پیام‌های صوتی ناهمزمان جایگزین کند. در حالی که پیام‌های صوتی به طور فزاینده‌ای در برنامه‌های پیام‌رسانی مصرف‌کننده، مانند واتس‌اپ و تلگرام محبوب هستند، این روش ارتباطی در زمینه‌های تجاری مطرح نشده است – یا حداقل، هنوز.

Async اکنون به عنوان نسخه بتا عمومی در وب، macOS و iOS در دسترس است. این شرکت نمی‌خواهد Slack یا سایر ابزارهای ارتباط داخلی را جایگزین کند. در عوض، Async برای افرادی با تقویم‌های شلوغ و جلسات پشت سر هم طراحی شده است – مدیران اجرایی، سرمایه‌گذاران، مشاوران، روزنامه‌نگاران، استخدام‌کنندگان و غیره.

راه های مختلفی برای شروع مکالمه در Async وجود دارد. ابتدا، می‌توانید از Async برای پاسخ دادن به یک ایمیل طولانی یا انتخاب مغز شخصی در مورد ایده پروژه جدید استفاده کنید. برنامه را روی لپ‌تاپ یا تلفن خود باز می‌کنید، شروع به ضبط می‌کنید و پیوندی دریافت می‌کنید که می‌توانید در هر جایی به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، می‌توانید آن را در Gmail جای‌گذاری کنید یا به سند Notion اضافه کنید.

در این مرحله، ممکن است فکر کنید که ضبط پیام‌های صوتی بسیار آسان است، اما اگر شما گیرنده آن هستید، عالی نیستند. به همین دلیل است که Async به طور خودکار رونوشت هایی ایجاد می کند تا بتوانید محتوای یک یادداشت صوتی را مرور کنید و بعداً پیام صوتی مربوطه را پیدا کنید. علاوه بر آن، Async اجازه ارسال پیام های صوتی بیش از پنج دقیقه را نمی دهد.

همچنین، می‌توانید مستقیماً در Async گیرندگان را به پیام صوتی خود اضافه کنید. به این ترتیب، سایر کاربران Async می‌توانند واکنش‌های ایموجی با مهر زمان را اضافه کنند، پاسخ‌های سریع بنویسند یا پیام‌های صوتی را به عنوان پاسخ ضبط کنند. در اصل، اگر می‌خواهید یک پلت فرم پیام صوتی بهینه‌سازی شده داشته باشید، می‌توانید مکالمات را به Async منتقل کنید.

Async با سیستم پیوند پروفایل خود بسیار جالب می شود. هنگامی که برای اولین بار در این سرویس ثبت نام می کنید، URL شخصی شده خود را نیز دریافت می کنید که می توانید آن را در امضای ایمیل خود یا در نمایه LinkedIn خود به اشتراک بگذارید.

افراد دیگر می توانند روی این لینک کلیک کرده و برای شما پیام صوتی ارسال کنند. این پیام‌های صوتی در صندوق ورودی Async شما قرار می‌گیرند تا بتوانید هر از چند گاهی آنها را مرور کنید.

از بسیاری جهات، Async در حال کپی کردن Calendly، محصول محبوب زمان‌بندی است. اما به جای رزرو جلسات در تقویم شما، مردم فقط برای شما پیام های صوتی ارسال می کنند. این یک راه ناهمزمان برای برقراری ارتباط با شخصی است که دارای یک پیشنهاد، پیشنهاد مشارکت و موارد دیگر است.

Async تماس های کاری را با پیام های صوتی ناهمزمان جایگزین می کند

اعتبار تصویر: همگام

در حال حاضر، Async فقط یک ویژگی پولی دارد. به طور پیش فرض، کاربران جدید نمی توانند نام کاربری خود را برای URL شخصی خود انتخاب کنند. این معمولاً نام کوچک آنهاست که با تعدادی اعداد تصادفی همراه است. کاربران می توانند انتخاب کنند که سالانه 35 دلار برای سفارشی کردن URL نمایه خود بپردازند – این ویژگی در حال حاضر با قیمت 19 دلار در سال به فروش می رسد.

ایلان آبهاسرا، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، به من گفت: “ما به زودی یک برنامه ماهانه پریمیوم با چندین ویژگی حرفه ای راه اندازی خواهیم کرد – این نسبتاً ساده است.” اما ما در حال کار بر روی یک ابزار خریدار هستیم. ما شرکت‌ها را هدف قرار نمی‌دهیم، ما افرادی را هدف قرار می‌دهیم که جلسات زیادی مانند Superhuman یا Calendly دارند.

آن تعامل با ایلان آبهاسرا در Async انجام شد. در یک پیام صوتی چند سوال پرسیدم. او وقت گذاشت و چندین پیام صوتی برای من فرستاد تا به تمام سوالاتم یکی یکی پاسخ دهم. همه واکنش‌ها دارای مهر زمانی هستند، به این معنی که می‌توانید به راحتی به پیام صوتی مناسب بروید. و البته، Async یک رونویسی را به هر پیام صوتی پیوست کرد.

البته، نمی‌توانستم بپرم و سؤالات بعدی را همانطور که در یک گفتگوی زنده انجام می‌دادم بپرسم. اما فقط چند دقیقه طول کشید تا سوالاتم را ضبط کنم که بسیار سریعتر از مکالمه تلفنی 30 دقیقه ای معمول است.

گزینه جایگزین لیستی از سوالات در یک مکالمه ایمیلی بود. اما پاسخ‌های آبهاسرا نسبت به آنچه در یک تاپیک ایمیل می‌شد، معتبرتر و کمتر صیقلی‌تر بودند. پاسخ های مستقیم همیشه بهتر از پاسخ های آماده هستند.

این استارتاپ 4 میلیون دلار از BaseCase، Box Group، Shrug، A*، Apollo Projects (صندوق برادران آلتمن)، Aglaé Ventures، Vivek Sodera، Alex Bouaziz و دیگران جذب کرد.

باید بگویم که وقتی برای اولین بار ثبت نام کردم، در مورد سودمندی Async کمی شک داشتم. اما این یک برنامه خوب طراحی شده است که قطعا می تواند برای مدیران پرمشغله، سرمایه گذاران یا روزنامه نگارانی که دوست دارند صدای دیگران را بشنوند، جذاب باشد.

اکنون، موفقیت Async به اثربخشی حلقه ویروسی بستگی دارد. وقتی افراد روی پیوند نمایه Async کلیک می کنند و یک پیام صوتی ضبط می کنند، باید یک حساب کاربری برای ارسال پیام ایجاد کنند. به طور مشابه، کاربران فشرده Async می‌توانند تقویم خود را با Async همگام‌سازی کنند و رویدادها را به مکالمات Async تبدیل کنند. این همچنین می تواند منجر به ثبت نام های جدید شود. اما مانعی برای ورود نیز ایجاد می کند. دیدن واکنش دیگران به پیوندهای Async جالب خواهد بود.

اعتبار تصویر: همگام