Atlys 4.25 میلیون دلار جمع آوری می کند تا درخواست های ویزا را سریع تر و آسان تر کند – TechCrunch

سفرهای بین المللی به آرامی دوباره باز می شود، اما این بدان معناست که مسافران تجاری و تفریحی به طور یکسان باید در هنگام پرواز به محدودیت های ویزا فکر کنند. هیچ کس تا به حال از روند درخواست ویزا لذت نبرده است، اما Atlys قول می دهد که این روند را از بین ببرد. این شرکت امروز اعلام کرد که 4.25 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری آندریسن هوروویتز جمع آوری کرده است. بن سیلبرمن و ایوان شارپ، بنیانگذاران Pinterest، به همراه Mantis VC (بله، آن Chainsmokers)، Long Journey Ventures، South Park Commons Fund و Ari Emmanuel’s Endeavor در این دور شرکت کردند.

Atlys استدلال می‌کند که انجام فرآیند ویزا برای کشورهای مختلف ممکن است تا 13 ساعت طول بکشد – و این بدون تلاش برای کشف الزامات آزمایش و واکسیناسیون کووید در حال تغییر است. در حالی که بیشتر مسافران تجاری با آژانس‌هایی کار می‌کنند که این فرآیند را تا حدودی سرعت می‌بخشند، مخصوصاً برای برنامه‌های تکراری، Atlys قول می‌دهد که این روند را به پنج دقیقه کاهش دهد.

موهاک نهتا، بنیانگذار Atlys

موهاک نهتا بنیانگذار Atlys. اعتبار تصویر: آتلیس

با استفاده از اپلیکیشن آیفون این شرکت، مسافران به چند سوال در مورد سفر خود (کجا هستید، کجا می روید، چرا سفر می کنید و غیره) پاسخ می دهند و اسناد خود را اسکن می کنند. برخی از ادغام‌های هوشمند در اینجا نیز وجود دارد، با قابلیت گرفتن عکس‌های گذرنامه و سپس گرفتن آنها از Walgreens (یا تحویل گرفتن) یا درخواست از مدیر خود برای نامه استخدامی که از طریق DocuSign امضا شده است.

قیمت بستگی به این دارد که کجا هستید و کجا می روید، اما قیمت آن حدود 50 دلار است.

این شرکت توسط Mohak Nahta، که خود به عنوان یک مهاجر به ایالات متحده آمده بود، تأسیس شد. “من از اینکه چنین گروه باورنکردنی از سرمایه گذاران را حمایت می کنم، هیجان زده هستم آتلیس و ماموریت ما.» “این با تجربه و راهنمایی ارزشمند آنها است که ما را در تلاش ما برای ساده کردن سفر و ایجاد یک فرآیند یکپارچه برای همه سوق می دهد.”

این شرکت قصد دارد از بودجه جدید برای ایجاد تیم خود و گسترش پوشش خود در سراسر جفت های کشوری استفاده کند.

یکی از چیزهایی که ما در بنیانگذاران به دنبال آن هستیم «تناسب بنیانگذار-محصول» است، به این معنی که آیا بنیانگذار بینش منحصربه‌فردی نسبت به بازار یا مشکلی که سعی در حل آن دارند دارد؟ به‌عنوان یک مهاجر، من بلافاصله متوجه شدم که Mohak چگونه عمیقاً و شخصاً فرآیند دشوار ویزا را درک می‌کند و چگونه از بینش خود برای ساخت Atlys استفاده می‌کند.» “جادوی Atlys در توانایی آن برای اتصال بسیاری از سیستم های متفاوت در پشت صحنه نهفته است، در حالی که یک تجربه ساده و کارآمد برای مشتری نهایی ارائه می دهد.”