AWS 12.7 میلیارد دلار در هند سرمایه گذاری می کند

AWS 12.7 میلیارد دلار در هند سرمایه گذاری می کند

گروه تجارت الکترونیک روز پنجشنبه اعلام کرد که آمازون قصد دارد تا سال 2030 در زیرساخت ابری خود در هند 12.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند، زیرا تجارت AWS خود را در بازار کلیدی خارج از کشور افزایش می دهد.

این شرکت که قبلاً 3.7 میلیارد دلار برای AWS infra در هند سرمایه گذاری کرده بود و در حال حاضر دو منطقه مرکز داده را در بازار جنوب آسیا نگهداری می کند، گفت که هزینه های آن از 131700 شغل تمام وقت پشتیبانی می کند.

پونیت چاندوک، رئیس تجارت تجاری AWS هند و آسیای جنوبی، در مصاحبه ای گفت: از سال 2016، AWS میلیاردها دلار در زیرساخت های ابری در هند سرمایه گذاری کرده است تا از رشد فوق العاده ای که در استفاده از ابر برای تحول دیجیتال شاهد بوده ایم، حمایت کند. بیانیه.

AWS متعهد به ایجاد تأثیر مثبت اجتماعی و اقتصادی در هند است. علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های ابری و کمک به مشتریان و شرکای محلی برای تبدیل دیجیتالی، ما بیش از چهار میلیون نفر را در هند با مهارت‌های ابری از سال 2017 آموزش داده‌ایم و در شش پروژه انرژی‌های تجدیدپذیر در مقیاس کاربردی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا به هدف 100% انرژی تجدیدپذیر جهانی خود برسیم. تا سال 2025. سرمایه گذاری برنامه ریزی شده ما به مبلغ 1,05,600 کرور INR (12.7 میلیارد دلار) تا سال 2030 به ایجاد اثرات موجی سودمندتر کمک می کند و از هند در مسیر تبدیل شدن به یک نیروگاه دیجیتال جهانی حمایت می کند.

بیشتر برای دنبال کردن.