BandLab Technologies مستقر در سنگاپور 25 میلیون دلار به ارزش 415 میلیون دلار افزایش داد

BandLab Technologies مستقر در سنگاپور، شرکت مادر پلتفرم ایجاد موسیقی اجتماعی BandLab، 25 میلیون دلار بودجه سری B1 جمع آوری کرده است که ارزش آن را پس از پول به 425 میلیون دلار افزایش می دهد. این دور توسط سرمایه گذار بازگشتی Cercano Management (سابق Vulcan Capital) با مشارکت فوق العاده از Prosus Ventures رهبری شد.

بودجه جدید به 65 میلیون دلار سری B BandLab Technologies اضافه می کند که با ارزش گذاری 315 میلیون دلاری پس از پول جمع آوری کرد و در آوریل 2022 اعلام شد. این شرکت بخش دیجیتال گروه موسیقی Caldecott است که شامل Vista Musical Instruments و NME Networks نیز می شود. .

در مجموع، BandLab Technologies 60 میلیون کاربر ثبت شده دارد. مجموعه ویژگی های BandLab شامل یک ایستگاه کاری صوتی دیجیتال به نام استودیو، خدمات نمونه و حلقه های بدون حق امتیاز Sounds و ابزار تولید موسیقی هوش مصنوعی SongStarter است. ویژگی‌های دیگر BandLab Technologies عبارتند از: Cakewalk، یک ایستگاه کاری صوتی دیجیتال برای نوازندگان حرفه‌ای، ReverbNation، یک سایت خدمات حرفه‌ای برای نوازندگان و تولیدکنندگان مستقل، و بازار Beat Airbit.

بودجه جدید برای استخدام و توسعه ابزارهای جدید ایجاد موسیقی و همچنین طرح هایی مانند BandLab for Education استفاده خواهد شد.