Bird nabs 150 میلیون دلار ، از 40 میلیون دلار ، برای تأمین مالی خودرو از Apollo Investment Corp. – TechCrunch

اپراتور مشترک حرکت کوچک Bird اعلام کرد که تعهداتی را از شرکت سرمایه گذاری آپولو برای افزایش تسهیلات 40 میلیون دلاری تأمین مالی خودروهای خود به 150 میلیون دلار تضمین کرده است. زمانی که قرارداد SPAC با Switchback II Corporation به طور رسمی بسته شود ، این افزایش بزرگ اعمال می شود.

رای سهامداران برای تأیید و تأیید ترکیب مشاغل برای 2 نوامبر برنامه ریزی شده است. این اطلاعیه ، چند هفته پیش از تبدیل شدن Bird به یک شرکت پذیرفته شده در بورس عمومی ، به طور بالقوه می تواند اقدامی از سوی شرکت برای القای اعتماد سرمایه گذاران قبل از به صدا در آمدن زنگ باشد.

ییبو لینگ ، مدیر ارشد مالی پرنده ، می گوید که افزایش تسهیلات اعتباری پرنده از آپولو در نتیجه “قابلیت های تولید پول نقد” ناوگان اسکوتر برقی و دوچرخه آن است. (سلب مسئولیت: آپولو Verizon Media Group را که صاحب TechCrunch است خرید. این شرکت اکنون Yahoo Inc. نامیده می شود)

لینگ در بیانیه ای گفت: “با افزایش نقدینگی ارائه شده توسط تسهیلات افزایش یافته ، ما معتقدیم که ما در موقعیت خوبی برای حمایت از برنامه های توسعه خود قرار داریم.”

این خبر تنها یک روز پس از اعلام نظر پرنده مبنی بر تولید “ده ها یا صدها هزار” وسیله نقلیه مجهز به فناوری جدید تشخیص پیاده رو در محل در سال آینده منتشر می شود ، نوع مقیاسی که به سرمایه گذاری اولیه اولیه نیاز دارد. به پرنده می گوید آپولو بخش اعظم خریدهای خودرو را تأمین می کند و به Bird اجازه می دهد مبلغ اولیه اولیه را به شرکت راه حل های تأمین مالی در ابتدا پرداخت کند ، با برنامه هایی که برای کل درآمد پس از نه ماه به عنوان درآمد ایجاد می شود.

در مورد تسهیلات تامین مالی دارایی ، از عرشه سرمایه گذار پرنده اسلاید کنید

تصویری از ارائه سرمایه گذار در ماه مه 2021 که نشان می دهد تسهیلات اعتباری 40 میلیون دلاری آپولو برای نمایه جریان نقدی پرنده چه می کند.

منابع آشنا با شرایط تسهیلات اعتباری می گویند که تأمین مالی خودرو ، با وجود افزایش سرمایه گذاری ، در حال حاضر به پرنده کمک می کند تا از نظر سرمایه ای کارآمدتر باشد و در زمستان ، هنگامی که پرنده معمولاً خودرو می خرید ، به جیب های عمیق دسترسی پیدا می کند و همچنین زمان برای درآمدزایی در بهار و ماه های تابستان شرایط بازپرداخت تسهیلات اعتباری هنوز همان است که آپولو در ابتدا 40 میلیون دلار متعهد کرد ، در پرونده بایک SEC – از آنجا که وثیقه آپولو خود خودروها و پول نقد خودروها است ، پرنده فقط می تواند بدهی خود را از درآمد حاصل از وسایل نقلیه بازپرداخت کند. به

در حالی که upsize جدید است ، اما تعجب آور نیست. Bird پیش از این هدف خود را برای افزایش قابلیت های تأمین مالی خودرو برای تأمین بودجه بیشتر CapEx خودرو در سال 2022 و فراتر از آن اعلام کرده بود ، هنگامی که عرشه سرمایه گذار خود را در ماه مه ارائه کرد ، بنابراین به نظر می رسد افزایش آپولو در راستای این اهداف است.