BitSight 250 میلیون دلار از مودیز جمع آوری می کند و استارت آپ خطرپذیری سایبری VisibleRisk را به دست می آورد – TechCrunch

BitSight ، استارتاپی که احتمال نقض یک سازمان را ارزیابی می کند ، 250 میلیون دلار سرمایه گذاری از غول رتبه بندی اعتبار Moody’s دریافت کرده و استارتاپ ارزیابی سایبری اسرائیل VisibleRisk را با مبلغ نامعلومی خریداری کرده است.

BitSight مستقر در بوستون می گوید سرمایه گذاری از طرف Moody’s ، که مدت ها هشدار داده است که خطر سایبری می تواند بر رتبه اعتباری تأثیر بگذارد ، به آن امکان ایجاد بستر خطر امنیت سایبری را می دهد ، در حالی که غول رتبه بندی اعتباری می گوید که قصد دارد از داده ها و تحقیقات سایبری BitSight استفاده کند. در سراسر ارائه محصولات ارزیابی ریسک یکپارچه خود.

ارزش سرمایه گذاری BitSight 2.4 میلیارد دلار است و Moody’s را به بزرگترین سهامدار این شرکت تبدیل می کند.

راب فابر ، رئیس و مدیرعامل مودیز ، در بیانیه ای گفت: “ایجاد شفافیت و ایجاد اعتماد در هسته اصلی ماموریت مودی است.” “BitSight در فضای رتبه بندی امنیت سایبری پیشتاز است و ما با هم به شرکت کنندگان در بازار در زمینه های مختلف کمک می کنیم تا خطرات سایبری خود را بهتر درک ، اندازه گیری و مدیریت کرده و آن را به خطر از دست دادن سایبری تبدیل کنیم.”

در همین حال ، BitSight با خرید VisibleRisk ، یک سرمایه گذاری مشترک با رتبه بندی سایبری که توسط Moody’s و Team8 ایجاد شده است ، قابلیت های ارزیابی ریسک سایبری را در بستر BitSight به ارمغان می آورد و این شرکت نوپا را قادر می سازد تا تجزیه و تحلیل و محاسبه بهتر مواجهه مالی یک سازمان با ریسک سایبری را انجام دهد. VisibleRisk که تا به امروز 25 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است ، می گوید که به اصطلاح “رتبه بندی سایبری” آن بر اساس اندازه گیری ریسک سایبری است ، که به شرکت ها اجازه می دهد ریسک سایبری خود را در مقایسه با همسالان خود معیار قرار دهند و تأثیر سایبری را بهتر درک کرده و مدیریت کنند. تهدیدی برای مشاغل آنها

پس از خرید ، BitSight همچنین یک بخش راه حل های خطر ایجاد می کند که بر ارائه مجموعه ای از راه حل های مهم و تجزیه و تحلیل به ذینفعان از جمله مدیران اصلی ریسک ، مدیران C-suite و هیئت مدیره متمرکز است. این بخش توسط بنیانگذار و مدیرعامل VisibleRisk درک وادالا رهبری می شود ، که قبلاً رئیس گروه مخاطرات سایبری مودیز بود.

استیو هاروی ، رئیس و مدیرعامل BitSight ، گفت که مشارکت این شرکت با مودیز و خرید VisibleRisk ، دسترسی آن را به “کمک به مشتریان برای مدیریت ریسک سایبری در دنیای دیجیتالی فزاینده” افزایش می دهد.

BitSight در سال 2011 تأسیس شد و در مجموع 155 میلیون دلار از منابع مالی خارجی جمع آوری کرده است ، که اخیراً دور 60 میلیون دلاری سری D به رهبری واربورگ پینکوس را به پایان رسانده است. این استارتاپ دارای 500 کارمند و بیش از 2300 مشتری جهانی از جمله سازمان های دولتی ، بیمه ها و مدیران دارایی است.