Bright Cellars مبتنی بر اشتراک ، بودجه بیشتری برای شخصی سازی شراب خود به دست می آورد-TechCrunch

Bright Cellars ، شش ساله ، Milwaukee ، Wis. فروشنده شراب مبتنی بر اشتراک ، مانند بسیاری از افراد تازه کار ، در طول زمان تکامل یافته است. در حالی که زمانی اعضای باشگاه خود شراب های شخص ثالثی متناسب با مشخصات خاص آنها ارسال می کرد ، Bright Cellars می گوید در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد مشتریان خود از طریق آزمونهای “کام” خود جمع آوری می کند که دیگر شراب های تولید شده توسط مارک های دیگر را نمی فروشد. در عوض ، در حالی که برخی از پیشنهادات “اصلی” آن توسط سایر برچسب ها با نام های مختلف فروخته می شود ، اما با هدایت شرکای شراب ساز خود به منظور اصلاح دستور العمل ، به طور فزاینده ای موفق می شود.

ریچارد یاو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سانفرانسیسکو می گوید: “ما شراب را بهینه سازی می کنیم ، همانطور که شما می توانید یک محصول دیجیتالی را بهینه سازی کنید.”

ما امروز زودتر با Yau در مورد این تغییر صحبت کردیم ، که سرمایه گذاران با 11.2 میلیون دلار از بودجه سری B ، به رهبری خیابان کلیولند ، با مشارکت حامیان قبلی Revolution Ventures و Northwestern Mutual حمایت می کنند. (این شرکت در حال حاضر تقریباً 20 میلیون دلار جمع آوری کرده است).

یاو همچنین در مورد روندهای صنعت صحبت کرد که به دلیل جمع آوری داده ها مشاهده می کند.

TC: شما می گویید که در حال ایجاد مجموعه ای از شراب هستید. معنی آن چیست؟

ری: ما هیچ زمینی نداریم. ما در درجه اول با تامین کنندگان کار می کنیم [as do big companies like Gallo and Constellation]، اما در مقیاس بزرگتر از قبل ، بنابراین ما در حال شکل دادن به طعم و ظاهر شراب ها هستیم و می توانیم در متغیرهایی مانند شیرینی این شراب بهینه سازی کنیم؟ چقدر اسیدی؟ ما می خواهیم رنگ و مارک و برچسب آن چگونه باشد و واقعاً کدام بخش از مشتریان ما از این شراب بیشتر لذت خواهند برد؟

TC: یکی از معجونات شما چیست؟

RY: ما یک شراب گازدار داریم که به روش شامپاین تولید می شود – نه یک شراب شامپاین. این یک شراب داخلی است-از انواع انگور که هیچ کس برای شراب گازدار استفاده نمی کند ، استفاده می شود و یکی از شراب های درجه یک در پلت فرم ما است. شراب گازدار واقعاً برای ما خوب بوده است.

TC: چند مشترک دارید؟

RY: ما نمی توانیم آن را به اشتراک بگذاریم ، اما ما شاهد شتاب نه تنها در مشترکان جدید در طول همه گیری همه گیر ، بلکه از نظر مشاهده سهم بیشتری از [customers’] کیف پول هایی که به D2C می روند ، و این تأثیر مثبتی بر ما داشت. حتی با آرامش اوضاع در تابستان ، ما دیدیم که مردم بیشتر در خانه آشپزی می کنند و غذا می خورند [and drinking wine]به

TC: میانگین قیمت یک بطری شراب بر روی سکو چقدر است؟

RY: 20 تا 25 دلار

TC: تامین کنندگان انگور شما کجا هستند؟

RY: تعداد زیادی در ساحل غربی ، در واشنگتن و کالیفرنیا هستند ، اما ما همچنین تامین کنندگان انگور در سطح بین المللی ، از جمله در آمریکای جنوبی و اروپا داریم.

TC: چند شراب ارائه می دهید و چه مدت شراب را آزمایش می کنید؟

RY: ما حدود 600 مورد آزمایش کرده ایم و در هر زمان ، 40 تا 50 شراب روی سکو خواهیم داشت. ما همه چیز را برای همیشه ذخیره نمی کنیم. کسانی که به خوبی عمل نمی کنند ، ما اساساً آنها را حذف می کنیم.

TC: بسیاری از مارک های D2C سرانجام به مکانهای واقعی تبدیل می شوند. شما این کار را نمی کنید چرا که نه؟

RY: ممکن است در مقطعی ممکن باشد ، اما ما دوست داریم D2C باشیم و در دنیایی که اعضای ما اکنون از خانه کار می کنند و برای دریافت بسته ها در خانه هستند ، بسیار منطقی است. به طور کلی با روند تجارت الکترونیک مطابقت دارد. اگر دیگر مواد غذایی خود را در فروشگاه نمی خرید ، شراب نیز در فروشگاه نخرید.

TC: این بطری ها از کجا ارسال می شوند؟

RY: از مکان های مختلف اما در درجه اول از سانتا روزا [in the Bay Area]به

TC: آیا تأثیر آب و هوا بر شراب سازان کالیفرنیا را مشاهده کرده اید ، که برخی از آنها در حال حاضر برای محافظت از انگور خود از کرم ضد آفتاب می پاشند؟

RY: [Climate change] مطمئناً صنعت شراب را تحت تأثیر قرار داده است. یکی از چیزهای ثروتمند در مورد ما این است که ما در تامین کنندگانی که با آنها کار می کنیم انعطاف پذیری داریم ، بنابراین از منظر تجارت و سلامت ، ما تا این حد تحت تأثیر آن قرار نگرفته ایم. از آنجا که بسیاری از عملیات ما در کالیفرنیا انجام می شود ، ما چند سال پیش در توزیع وقفه هایی داشتیم که چند روز نتوانستیم حمل کنیم. ما نیز تحت تأثیر دمای گرم قرار گرفتیم. اما خوشبختانه تا اینجای سال ، ما هیچ گونه اختلال در عملکرد یا زنجیره تامین نداشته ایم.

TC: آیا یکی از شرکتهای قدیمی در مورد مشارکت یا خرید با شما تماس گرفته است؟

RY: ما گفتگوهایی داشته ایم ، بیشتر از نظر مشارکت ، زیرا داده های زیادی داریم و می توانیم به آنها کمک کنیم. به عنوان مثال ، ما می توانیم یک شراب جدید راه اندازی کنیم و تقریباً مانند یک گروه متمرکز بازخورد دریافت کنیم تا بفهمیم چه کسی چه چیزی را دوست دارد. ما می توانیم دو مخلوط مختلف را برای شراب آزمایش کنیم و بفهمیم کدام بهتر است. آنجاست که مکالمات با شرکت های قدیمی شراب اتفاق افتاده است.

TC: بنابراین آنها برای داده های شما به شما پول می دهند.

RY: ما با فروش داده ها در آینده مخالف نیستیم ، اما بیشتر به آن نزدیک شده ایم ، در اینجا فرصتی برای یادگیری نحوه عملکرد نوآوری در یک شرکت بزرگ شراب است. ما انتظار نداریم که بتوانیم کاری را که Constellation به خوبی انجام می دهد – با نیروی فروش و توزیع کنندگان بزرگ آن در هر ایالت – انجام دهیم ، اما آنچه ما می توانیم به صورت رایگان انجام دهیم درک مصرف کننده است.

TC: چه چیزی آموخته اید که ممکن است افراد خارجی را شگفت زده کند؟

RY: پنیر کوچک [offerings] همچنین ، اگر بهتر از ، cabernet و pinot noir را روی سکوی خود انجام ندهید. کابین و پینوت 50 برابر اندازه بازار سیرای کوچک هستند ، اما می بینیم که اعضای ما آن را بسیار دوست دارند.

مردم همچنین merlot را بیش از آنچه فکر می کنند دوست دارند – تقریباً در همه جمعیت شناسی. مردم دوست دارند از مرلوت متنفر باشند ، اما وقتی به ترکیبات قرمز نگاه می کنیم که خوب عمل می کنند. به به

TC: مردم در برابر merlot چه چیزی دارند؟

RY: [Laughs.] آیا تا به حال “جانبی” را دیده اید؟ این هنوز هم ربطی به آن دارد. در همین حال ، پینو نوآر همچنان محبوب است ، اما مردم آن را چندان دوست ندارند [other wine sellers] فکر.

https://www.youtube.com/watch؟v=KXXDC5FarhE