Byju’s پلتفرم برنامه نویسی Tynker را با قیمت 200 میلیون دلار در توسعه آمریکا خریداری می کند – TechCrunch

Byju’s روز پنجشنبه گفت که Tynker با مقر اصلی کالیفرنیا ، یک پلت فرم رمزگذاری برجسته برای دانش آموزان K-12 ، آخرین مورد از سری خریدهای عمده است زیرا غول فناوری هند تلاش می کند تا به طور گسترده به بازارهای بین المللی گسترش یابد.

شرکت ها شرایط این قرارداد را فاش نکردند ، اما یک فرد آشنا با این موضوع به TechCrunch گفت که این شرکت هندی حدود 200 میلیون دلار برای خرید این شرکت هزینه می کند.

Tynker از یک پلت فرم کدگذاری مشابه استفاده می کند. بنیانگذاران Tynker در مصاحبه ای به TechCrunch گفتند که این شرکت با جمع آوری بیش از 60 میلیون کودک در بستر خود به عنوان یک رهبر در فضا شناخته شده است.

Srinivas Mandyam گفت ، این استارتاپ ، که تجربه یادگیری را تقویت می کند تا مشارکت بچه ها را هیجان انگیزتر کند ، همچنین مشارکت می کند – و در بیش از 100،000 مدرسه در 150 کشور جهان حضور دارد.

Byju Raveendran ، بنیانگذار و مدیر عامل Byju’s ، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که پیشنهاد ناهمزمان Tynker به خوبی در مجموعه فعلی Byju جای می گیرد. ارزشمندترین استارتاپ هند سال گذشته WhiteHat Jr ، یک پلتفرم برنامه نویسی که کلاسهای همزمان را ارائه می دهد ، در یک قرارداد 300 میلیون دلاری خرید.

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای پیگیری…