Cameo پلتفرم تجارت طرفداران نماینده – TechCrunch را خریداری کرد

سایت ویدیویی Celeb Cameo اولین خرید خود را انجام می دهد. این شرکت Represent را خریداری خواهد کرد، یک شرکت بازاریابی و تجاری که به افراد مشهور و برندها کمک می‌کند تا ویترین فروشگاه‌های آنلاین شخصی‌سازی شده را راه‌اندازی کنند. این کاملاً مناسب Cameo است ، که از طرفداران دعوت می کند تا برای فیلم های کوتاه و سفارشی به افراد مشهور در هر خط پرداخت کنند.

نماینده جنیفر لوپز، اد شیران، لئوناردو دی کاپریو، متیو مک‌کانهی و کندال جنر را از جمله اعضای مجموعه استعدادهای شریک خود می‌داند، بنابراین Cameo از طریق خرید این روابط را وارد مجموعه خواهد کرد.

این شرکت همچنین رهبری نمایندگی را در دستور کار خود قرار می دهد و خرید تیم تیم Cameo در اروپا را دو برابر می کند. کامئو شرایط قرارداد را فاش نکرد.

Cameo می گوید که کاربران آن بلافاصله تغییرات را مشاهده نخواهند کرد ، اما در آینده ممکن است بتوانند “بسته های هدیه” را خریداری کنند که یک ویدیوی Cameo سنتی را با کالاهای مرتبط مرتبط می کند. این شرکت همچنین امیدوار است که استفاده از کالا در جریان درآمد خود، تلاش‌های جمع‌آوری سرمایه را که بسیاری از افراد مشهور روی پلتفرم برای جمع‌آوری پول برای سازمان‌های غیرانتفاعی انجام می‌دهند، افزایش دهد.

اکثر کاربران Cameo برای تهیه هدیه برای دوستان و عزیزان خود برای جشن تولد و مناسبت های دیگر از سایت ویدیوی celeb دیدن می کنند. این شرکت اعلام کرد که سال گذشته بیش از 1.3 میلیون ویدئو را تسهیل کرده است ، در حالی که 150 نفر برتر این شرکت 100000 دلار درآمد داشته اند.

این شرکت همچنین چند محصول جدید اضافه کرده است ، از جمله Cameo Calls-تماس های تصویری کوتاه با چهره های مشهور-و Fan Clubs ، بخشی از VIP این سایت است که به طرفداران اختصاص داده شده کمک می کند تا استعدادهای خود را دنبال کنند. .

Cameo از تعدادی از منابع سنتی مانند Google Ventures و SoftBank ، اما همچنین از سرمایه گذاران مشهور مانند Snoop Dogg و Tony Hawk پول جمع آوری کرده است. در ماه مارس ، Cameo 100 میلیون دلار سری C جمع آوری کرد و ارزش شرکت را به 1 میلیارد دلار رساند.