Cameo Cameo Calls را راه اندازی می کند ، سرویسی برای طرفداران برای چت تصویری با افراد مشهور – TechCrunch

اگر واقعاً می خواهید امشب با ویلیام هانگ از شهرت یکپارچه American Idol چت کنید … بیست دلار پس انداز دارید؟ دیروز ، Cameo محصولات Cameo Calls خود را راه اندازی کرد ، که به طرفداران اجازه می دهد تا 15 دقیقه به صورت تک نفره با افراد تأثیرگذار و افراد مشهور خود چت کنند. این استعداد مدت ، زمان و قیمت تماس خود را تعیین می کند ، که به گفته Cameo به طور متوسط ​​حدود 31 دلار است.

برای رزرو تماس ، کاربران می توانند به وب سایت یا برنامه Cameo مراجعه کنند تا برنامه تماس های بعدی Cameo را که می توانند خریداری کنند ، مشاهده کنند. اینها همچنین در صفحات Cameo استعدادهای فردی ظاهر می شوند. هنگام خرید Cameo Call ، یک کد بلیط منحصر به فرد دریافت می کنید که برای پیوستن به تماس خود در برنامه وارد می کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=lk1wD0z91rE

در ژوئن 2020 ، Cameo به کاربران امکان رزرو تماس های Zoom با افراد مشهور را داد زیرا قفل شدن به یک هنجار جهانی تبدیل شد ، اما Cameo در آوریل این ویژگی را حذف کرد. در عوض ، Cameo Calls اکنون به جای تکیه بر نرم افزار شخص ثالث ، یک تجربه بومی را در برنامه ارائه می دهد. با این حال ، نکته منفی برای مصرف کنندگان این است که دعوت از ستاره واقعی مورد علاقه خود را به ساعت شاد زوم دفتر خود دشوارتر می کند. اما در قسمت روشن ، Cameo Calls شامل یک عکس اختصاصی در انتهای تماس است ، بنابراین می توانید سلفی افراد مشهور خود را بدون برخورد با عذاب وجدان درخواست عکس بگیرید.

تجربیاتی مانند Cameo Calls با توجه به همه گیری COVID-19 معنا پیدا می کند ، زمانی که ملاقات و خوشامدگویی افراد مشهور در بسیاری از نقاط امن نیست. اما Cameo همچنین فکر می کند که این محصول می تواند برای یک ملاقات معمولی و خوشامدگویی حتی در زمان های “معمولی” آماده شود. غالباً ، ملاقات و خوش آمد گویی افراد مشهور مستلزم انتظار در صف طولانی است تا فقط 5 یا 10 ثانیه زمان با استعداد داشته باشند. اگرچه بسیاری از جلسات Cameo Calls فقط چند دقیقه طول می کشد ، اما ممکن است بتوانید تجربه شخصی تری را نسبت به زمانی که شخصاً صدمین طرفدار صف طولانی هستید ، به دست آورید.

استیون گالانیس ، بنیانگذار و مدیرعامل Cameo ، می گوید: “ما پیش بینی می کنیم Cameo Calls جایگزین ملاقات و خوش آمد گویی در جشنواره های موسیقی و تورهای جهانی ، گردهمایی طرفداران ، رویدادهای ورزشی و سایر موارد شود.”

Cameo می گوید این محصول را با بیش از 3000 تماس مورد آزمایش قرار داده است-در حین آزمایش ، ملاقات و استقبال با تم میزبان استعدادها ، چت قهوه ، کنسرت های خصوصی و خواندن کارت های تاروت. برخی از مجریانی که این ویژگی را آزمایش کردند عبارتند از جیمز و الیور فلپس که در فیلم های هری پاتر نقش دوقلوهای ویزلی را بازی کردند و دیوید هنری ، ستاره سابق کانال دیزنی.