Chrome سفارشی کردن ظاهر مرورگر شما را آسان‌تر می‌کند

Chrome سفارشی کردن ظاهر مرورگر شما را آسان‌تر می‌کند

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد گوگل کروم به روز رسانی جدیدی را منتشر می کند که شخصی سازی و شخصی سازی ظاهر مرورگر شما را آسان تر می کند. برای سال‌ها، کروم گزینه «سفارشی کردن کروم» را در سمت راست پایین صفحه‌نمایش شما دارد و اکنون این شرکت در حال معرفی یک پنل جانبی جدید برای آسان‌تر کردن فرآیند سفارشی‌سازی است.

اکنون، یک پانل جانبی جدید با ویژگی های سفارشی سازی موجود باز می شود. در این پانل جدید، می‌توانید ویژگی‌های مختلف را آزمایش کنید و به راحتی ببینید که چگونه در صفحه برگه جدید شما هنگام ایجاد تغییرات نشان داده می‌شوند. گوگل می گوید که پانل کناری جدید ویرایش های سفارشی سازی شما را در حین حرکت به خاطر می آورد.

سفارشی سازی جدید کروم

اعتبار تصویر: گوگل

Chrome صدها تصویر در دسته‌های مختلف دارد که می‌توانید با کلیک کردن روی «تغییر موضوع» از پانل کناری آن‌ها را مرور کنید. می‌توانید از دسته‌هایی مانند «منظره‌ها» تا «مناظر دریایی» را انتخاب کنید. اگر در انتخاب تنها یک تصویر مشکل دارید، می‌توانید با کلیک کردن روی هر مجموعه تم و روشن کردن دکمه «بازخوانی روزانه»، پس‌زمینه چرخشی داشته باشید. یا اگر از نمایه‌ها برای جدا نگه داشتن حساب‌های کاری و شخصی خود استفاده می‌کنید، می‌توانید به هر نمایه پس‌زمینه و رنگی مجزا بدهید تا بین آنها تفاوت قائل شوید.

علاوه بر این، می توانید تم خود را با رنگ های مختلف سفارشی کنید. می توانید با انتخاب یک تم شروع کنید و مرورگر خود را تماشا کنید که رنگ آن را مطابق با آن تنظیم می کند. اگر موردی را که انتخاب کرده اید نمی پسندید، می توانید گزینه دیگری را در صفحه نمای کلی انتخاب کنید.

اگرچه سفارشی‌سازی مرورگر جدید نیست، اما به‌روزرسانی جدید تغییر ظاهر مرورگر را آسان‌تر می‌کند. به‌روزرسانی جدید به عنوان بخشی از آخرین به‌روزرسانی‌های Chrome در دسک‌تاپ در دسترس است.