CodeSignal 50 میلیون دلار برای پلت فرم استخدام فناوری خود – TechCrunch تأمین می کند

در کمتر از یک سال پس از جمع آوری بودجه 25 میلیون دلاری برای سری B ، شرکت ارزیابی فنی CodeSignal مبلغ 50 میلیون دلار از بودجه سری C را برای ارائه ویژگی های جدید برای پلتفرم خود اعلام کرد که به شرکت ها کمک می کند تا تصمیمات استخدامی مبتنی بر داده را برای یافتن و آزمایش استعدادهای مهندسی بگیرند.

مشابه جذب سرمایه گذار بزرگ برای دور B خود – Menlo Ventures – با Index Ventures همکاری می کند تا دور C را رهبری کند. Menlo دوباره شرکت کرد و Headline و A Capital به او ملحق شدند. این دور جمع آوری کل کمک مالی CodeSignal را به 87.5 میلیون دلار می رساند.

بنیانگذار و مدیرعامل تیگران اسلویان ایده این شرکت را از تجربه ای که بنیانگذار و دوستش آرام شطختسیان در تلاش برای یافتن شغل مهندسی دریافت کرده است. هر دو از ارمنستان ، این دو در مسیرهای مختلف برای کالج رفتند ، با این که شاتختسیان در ارمنستان ماند و اسلویان برای تحصیل در MIT به ایالات متحده آمد. سپس به کار در گوگل ادامه داد.

اسلویان به TechCrunch گفت: “همانطور که شرکت ها در حال استخدام من و همکلاسی های من بودند ، آرام سعی می کرد رزومه خود را دریافت کند ، اما به دلیل تحصیل در دانشگاه مورد توجه قرار نگرفت ، حتی اگر او بزرگترین برنامه نویس من بود.” به “استخدام استعدادها شماره 1 مشکلی است که شرکت ها می گویند ، اما اینجا بهترین مهندس بود و هیچ کس او را وارد نمی کرد.”

آنها ، به همراه سوفیا بایک ، CodeSignal را در سال 2015 راه اندازی کردند تا به عنوان یک پلت فرم مصاحبه خودران عمل کند که به طور مستقیم مهارت ها را بدون در نظر گرفتن سابقه افراد اندازه گیری می کند. اسلویان مانند افرادی که برای گرفتن گواهینامه نیاز به شرکت در آزمون رانندگی دارند ، فناوری ارزیابی فنی شرکت را “شبیه ساز پرواز برای توسعه دهندگان” می نامد که به داوطلبان ارزیابی شبیه سازی شده از مهارت های آنها را ارائه می دهد و با نمره و نقاط قوت برجسته باز می گردد.

نیاز شرکت ها به استخدام مهندسان باعث شده است که CodeSignal سالانه 3.5 برابر درآمد داشته و فهرستی از مشتریان که شامل Brex ، Databricks ، Facebook ، Instacart ، Robinhood ، Upwork و Zoom است را جمع آوری کند.

اسلویان گفت که این شرکت هنوز پولی را که در سری B خود دریافت کرده است لمس نکرده است ، اما می خواهد در فرصتی برای همکاری با نینا آچادجیان ، شریک در Index Ventures ، که سالها از زمان همکاری آنها در گوگل می شناخت ، استفاده کند. اسلویان گفت که همکاری با یکدیگر و پیوستن آچادجیان به هیئت مدیره شرکت چیزی بود که “من نمی توانم از آن بگذرم.”

هنگامی که آچادجیان به سمت سرمایه گذاری خطرپذیر رفت ، به اسلویان کمک کرد تا ضمن مراقبت از شرکت ، با مربیان و سرمایه گذاران فرشته ارتباط برقرار کند. آچادجیان توضیح داد که استخدام مهندسین برای شرکت های فناوری “مأموریت حیاتی” است ، اما آنچه برای او واضح تر شد این بود که وظایف مهندسی برای همه شرکت ها ضروری شده است.

او در حین انجام دقت در فضا ، فرهنگهای مهندسی سنتی را مشاهده می کرد که از CodeSignal استفاده می کردند ، اما سپس شاهد شرکت های غیر سنتی مانند بانک ها و شرکت های بیمه نیز بود.

او افزود: “کشش آنها غیرقابل انکار بود و بسیاری از شرکت های نمونه کار ما از CodeSignal استفاده می کردند.” “به ندرت مشاهده می شود که شرکتی رشد خود را در مرحله ای که در آن هستند تسریع کند.”

آمارهای وزارت کار ایالات متحده تخمین می زند که در حال حاضر 40 میلیون نیروی کار با کمبود نیروی کار مواجه است و این تعداد تا سال 2030 به بیش از 85 میلیون نفر خواهد رسید. آچادجیان می گوید که انتظار می رود مشاغل مهندسی نیز در این مدت افزایش یابد و با همه این نقشها و متقاضیان ، بررسی داوطلبان از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار خواهد بود ، همچنین توانایی درخواست نامزدها از هر کجا که هستند اهمیت بیشتری خواهد داشت.

بودجه جدید این شرکت را قادر ساخت تا محیط توسعه یکپارچه خود را برای داوطلبان با تجربیات مربوط به ارزیابی مانند کدها ، پرونده ها و پایانه در دستگاهی که با آنها آشنا است ، تعامل کند تا بتوانند مهارت های خود را به نمایش بگذارند ، در حالی که می توانند پیش نمایش نیز داشته باشند. کاربرد آنها در عین حال ، کارفرمایان می توانند بر اساس موقعیت شغلی یکسان وظیفه کد نویسی را به هر نامزد واگذار کنند.

علاوه بر این ، Sloyan قصد دارد تعداد افراد شرکت را در چند ماه آینده سه برابر کرده و به موارد استفاده دیگر برای ارزیابی مهارت ها گسترش دهد.