Coinbase سرویس اشتراک را با تمرکز بر گسترش اروپا راه اندازی می کند

Coinbase One در 35 کشور جهان راه اندازی می شود که از ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و ایرلند شروع می شود

Coinbase سرویس اشتراک را با تمرکز بر گسترش اروپا راه اندازی می کند

کوین بیس، دومین صرافی بزرگ کریپتو در جهان، در حال راه اندازی سرویس اشتراک خود، کوین بیس وان، در 35 کشور جهان است تا کاربران را حفظ کند و جریان های درآمدی خود را افزایش دهد زیرا اقتصاد کریپتو در بازار نزولی با مشکل مواجه است.

این شرکت به طور انحصاری به TechCrunch+ گفت که Coinbase One ابتدا در پاییز 2021 به صورت بتا معرفی شد و از امروز به بعد در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و ایرلند به صورت عمومی در دسترس خواهد بود. این شرکت در ماه های آینده این سرویس را در 31 کشور اروپایی دیگر عرضه خواهد کرد.

به گفته فیل مک دانل، مدیر ارشد مدیریت محصول در Coinbase، سرویس اشتراک مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهد، از جمله بدون هزینه معاملاتی، پاداش های بیشتر، پشتیبانی مشتری 24 ساعته، و اسناد اظهارنامه مالیاتی از پیش ثبت شده.

در گذشته، بخش زیادی از درآمد کوین‌بیس از کارمزد معاملات، به‌ویژه در طول بازار صعودی به دست می‌آمد، اما با طولانی شدن زمستان کریپتو، این شرکت به دنبال حوزه‌های دیگری است تا رشد را افزایش دهد و جریان‌های درآمدی خود را متنوع کند.

مک دانل گفت: «شاید 18 ماه پیش، بسیار تراکنشی بود. «مردم وارد می‌شوند، تجارت می‌کنند، هزینه می‌پردازند و این رابطه بود. از طریق بازار صعودی 18 ماه تا دو سال پیش، رشد زیادی داشتیم، اما ما می‌خواستیم مشتریان بمانند. […] این الهام بود. چگونه می‌توانیم یک رابطه طولانی‌تر و عمیق‌تر با مشتریان خود ایجاد کنیم و آن را به یک برد-برد تبدیل کنیم؟»

به نظر می رسد که این استراتژی حداقل در حال حاضر کار می کند. درآمد اشتراک و خدمات Coinbase در سه ماهه اول سال 2023 با 138 درصد افزایش به 361.7 میلیون دلار رسید، از 152 میلیون دلار در سال گذشته. به طور کلی، درآمد اشتراک و خدمات بر اساس نامه سهامداران سه ماهه چهارم سال 2022 شرکت، بیش از 17 برابر به 793 میلیون دلار در سال 2022 از کمتر از 50 میلیون دلار در سال 2020 افزایش یافت.

مک دانل گفت: “ما در حال معامله با معاملات بدون کارمزد هستیم تا آن را تنظیم کنیم تا مشتریان برنده شوند و فکر می کنیم در دراز مدت برنده خواهیم شد.”

تمرکز اروپا و برنامه های آینده

مک دانل گفت که کوین بیس به طور خاص بر گسترش حضور خود در اروپا متمرکز است.