Corelight از سری D 75 میلیون دلاری برای تقویت ارائه خدمات دفاعی شبکه خود – TechCrunch برخوردار است

Corelight ، یک استارتاپ مستقر در سانفرانسیسکو که ادعا می کند اولین پلت فرم تشخیص و پاسخ شبکه باز (NDR) صنعت را ارائه می دهد ، 75 میلیون دلار سرمایه گذاری در سری D به رهبری Energy Impact Partners جمع آوری کرده است.

این دور – که شامل سرمایه گذاری استراتژیک از Capital One Ventures ، Crowdstrike Falcon Fund و Gaingels است – مجموع سرمایه Corelight را به 160 میلیون دلار می رساند ، پس از 50 میلیون دلار سری C در اکتبر 2019 ، 25 میلیون دلار سری B در سپتامبر 2018 و 9.2 دلار. میلیون سری A در جولای 2017.

در حالی که در چند سال گذشته سرمایه زیادی جمع آوری کرده است ، این استارتاپ هنوز خروج خود را برنامه ریزی نکرده است. برایان دای ، مدیرعامل Corelight ، به TechCrunch می گوید که با توجه به فرصت بازار و عملکرد Corelight-این استارتاپ ادعا می کند که در حال رشد سریعترین بازیکن NDR است-قصد دارد در رشد سرمایه گذاری کند و انتظار دارد در آینده سرمایه اضافی را افزایش دهد.

Dye گفت: “پیش بینی بازه های زمانی فهرست بندی عمومی همیشه دشوار است و ما بازارهای خصوصی را در کوتاه مدت جذاب می بینیم ، بنابراین انتظار داریم که در چند سال آینده خصوصی باقی بمانیم و سپس شرایط بازار را بررسی کرده و در مورد گام بعدی خود تصمیم گیری کنیم.” و افزود که Corelight قصد دارد از آخرین سرمایه گذاری خود برای تسریع حضور جهانی خود در بازار و توسعه داده های جدید و ارائه های مبتنی بر ابر استفاده کند.

مطالب پیشنهادی  آمریکای لاتین در مارسلو کلور مدیرعامل گروه SoftBank Group International قهرمان می یابد - TechCrunch

وی افزود: “علاوه بر گسترش بازار ، ما در حال سرمایه گذاری هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که بینش ارائه شده ما همچنان منجر به پیشبرد صنعت می شود و می تواند به راحتی توسط مشتریان در همه نوع مورد استفاده قرار گیرد.”

Corelight که با شرکت های FireEye و McAfee متعلق به STG رقابت می کند ، در سال 2013 تأسیس شد زمانی که دکتر ورن پاکسون ، استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، با همکاری رابین سامر و ست هال برای ایجاد یک شبکه همکاری کرد. راه حل قابل مشاهده در بالای یک چارچوب منبع باز به نام Zeek (Bro سابق).

پاکسون توسعه Zeek را در سال 1995 هنگامی که در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی (LBNL) کار می کرد ، آغاز کرد. این نرم افزار در حال حاضر به عنوان استاندارد طلایی برای نظارت بر امنیت شبکه و تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه در نظر گرفته می شود و توسط هزاران سازمان در سراسر جهان از جمله وزارت انرژی ایالات متحده ، آژانس های مختلف در دولت ایالات متحده و دانشگاه های تحقیقاتی مانند ایندیانا به کار گرفته شده است. دانشگاه ، ایالت اوهایو و استنفورد.

18 املاک