Crunchbase ردیابی دلارهای سرمایه گذاری اختصاص داده شده به بنیانگذاران LGBTQ+ را آغاز خواهد کرد

Crunchbase روز پنجشنبه اعلام شد که شروع به ردیابی مقدار دلارهای سرمایه گذاری خطرپذیر روی بنیانگذارانی می کند که به عنوان بخشی از جامعه LGBTQ+ شناخته می شوند.

منبع داده جدید افزوده‌ای به Crunchbase’s Diversity Spotlight است که میزان سرمایه‌گذاری خطرپذیر جمع‌آوری‌شده توسط بنیان‌گذاران در جوامع حاشیه‌ای را دنبال می‌کند. همانند سایر برچسب‌های تنوع، بنیانگذاران LGBTQ+ باید خود را شناسایی کرده و تمایل به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات خود را داشته باشند. Crunchbase گفت که قصد آن کمک به افزایش آگاهی بنیانگذاران LGBTQ+ است که به دنبال بودجه هستند، و همچنین ارائه داده ها و شفافیت در مورد سرمایه گذاری در جامعه است. این اطلاعیه مصادف با اولین روز از ماه پراید است.

رایان هاسک، مدیر توسعه کسب‌وکار Crunchbase، گفت: «داشتن داده‌های مشخص به حمایت از تغییرات سیاست، طرح‌های بودجه و تخصیص منابع برای حمایت از کارآفرینان LGBTQ+ کمک می‌کند. “این ما را قادر می سازد تا استدلال های مبتنی بر شواهد را برای برابری و دسترسی بیشتر در اکوسیستم استارت آپی ارائه دهیم.”

توسط Backstage Capital تخمین زده شد که کمتر از 1٪ از کل دلارهای VC توسط شرکت هایی با بنیانگذاران آشکارا در جامعه LGBTQ+ جمع آوری می شود. اعضای جامعه اغلب در هنگام جمع آوری کمک های مالی با موانعی مواجه می شوند، خواه در برخورد با سرمایه گذاران آشکارا ترنس هراسی یا تغییر کد برای پنهان کردن تمایلات جنسی خود در ترس از همجنس گرا هراسی.

پاتریک دریسکول، شریک عمومی Chasing Rainbows گفت: «شنیده‌ام بنیان‌گذاران می‌گویند که هر گونه اشاره به شرکای همجنس‌گرا، کار وکالت یا مشارکت در هر چیزی LGBTQ+ را حذف می‌کنند و در عین حال سرمایه‌شان را افزایش می‌دهند، زیرا می‌ترسند سرمایه‌گذاران آن را در طول بررسی‌های لازم ببینند.