CrunchMatch را امروز روشن کنید و شبکه را با شرکت کنندگان TechCrunch Disrupt 2021 آغاز کنید – TechCrunch

شما درست خواندید ، مردم CrunchMatch ، پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی ما که یافتن و برقراری ارتباط با افرادی را که در لیست ضروری شما هستند ساده می کند ، اکنون برای تجارت باز است. TechCrunch Disrupt 2021 در 21-23 سپتامبر برگزار می شود ، اما چرا باید منتظر بمانید تا mojo شبکه شما کار کند؟

مسلماً گاهی اوقات شبکه می تواند مانند یک ورزش تماسی به نظر برسد ، به ویژه در یک رویداد جهانی با بیش از 10 هزار شرکت کننده. اما CrunchMatch آرامش و کارآیی را برای بازی به ارمغان می آورد-و شما سه هفته شروع به کار می کنید تا بوت شود.

پلاگین بازاریابی بی شرمانه: هم اکنون کارت Disrupt 2021 خود را خریداری کرده و از اکسپرس فرصت استفاده کنید.

با استفاده از CrunchMatch می توانید به کل لیست شرکت کنندگان Disrupt دسترسی پیدا کرده و جستجوی فرصت ها را آغاز کنید – صرف نظر از این که به چه ارتباطی برای پیشبرد کسب و کار خود نیاز دارید. موسس یا سرمایه گذار پیدا کنید؟ بررسی. مشتریان جدید پرورش دهید؟ بررسی. با مربیان ، بازاریابان و تولید کنندگان آشنا می شوید؟ بررسی ، بررسی و بررسی کنید.

بر اساس اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام ارائه کرده اید ، CrunchMatch نامزدهای مناسب را جستجو می کند و دعوت نامه هایی را برای شما ارسال می کند تا بتوانید RSVP ها را از قبل تنظیم کنید (شما کنترل افرادی را که ملاقات می کنید حفظ می کنید – این SkyNet نیست). جلسات ویدئویی 1: 1 تنظیم کنید ، سرمایه گذاران را معرفی کنید ، محصولات نمایشی یا با کارکنان آینده مصاحبه کنید.

در اینجا نحوه توصیف دو بنیانگذار تجربه استفاده از CrunchMatch است.

CrunchMatch راه اندازی جلسات کوتاه شبکه را آسان کرد و من از آن برای ملاقات با بنیانگذاران در مناطق مجاور مانند آب و هوا یا B2B SaaS استفاده کردم. من با افراد جالبی آشنا شدم که در غیر این صورت لزوماً با آنها ارتباطی نداشتم. – اشلی برینگتون ، بنیانگذار ، MarketPearl.

بستر شبکه CrunchMatch یک ابزار هوشمند و مفید است. این به شما امکان می دهد ببینید چه کسی آنجاست ، افراد مناسب را پیدا کرده و برای ملاقات دست به کار شوید. پنج یا شش قرار ملاقات را در یک روز تعیین کردم. جلسات کوچک ، صمیمی و بسیار آموزنده بود. – فلیشیا جکسون ، مخترع و بنیانگذار CPRWrap.

آیا می دانید چه کسانی دیگر در فهرست شرکت کنندگان Disrupt حضور دارند؟ خروجی های رسانه. بله ، این یک فرصت عالی است تا استارتاپ خود را به یک روزنامه نگار معتبر فناوری بسپارید. آنها به دنبال داستانهای بزرگ هستند. چرا به آنها کمک نمی کنید تا حرف خود را بگویند؟

TechCrunch Disrupt 2021 در تاریخ 21 تا 23 سپتامبر برگزار می شود و بستر شبکه CrunchMatch با باز شدن هوش مصنوعی در انتظار شما است. در وقت خود صرفه جویی کنید ، بهره وری را افزایش دهید و از این سه هفته آینده برای شارژ فوق العاده تجربه Disrupt خود استفاده کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت یا نمایشگاه در Disrupt 2021 است؟ با تیم فروش حامی ما تماس بگیرید پر کردن این فرمبه