CryptoPunks با افزایش حدس و گمان NFT از فروش 1 میلیارد دلاری در طول عمر خود گذشت – TechCrunch

سلام دوستان ، و به هفته بازبینی خوش آمدید! هفته گذشته ما به نژاد نازا شکوفا شدیم و منبع آبی بزوس را بررسی کردیم. این هفته ، من در مورد احیای بعید و پیروزمندانه بازار NFT می نویسم.

اگر این مطلب را در سایت TechCrunch می خوانید ، می توانید این را در صندوق ورودی خود از صفحه خبرنامه، و توییت های من را دنبال کنید lucasmtnyبه


چیز بزرگ

اگر می توانستم ، احتمالاً هر هفته در این خبرنامه در مورد NFT ها می نویسم. من به طور کلی از انجام این کار خودداری می کنم زیرا تمام تلاش خود را می کنم تا این خبرنامه را به صورت تصویر فوری از آنچه برای کل بخش فناوری مصرف کننده مهم است ، و نه فقط علایق تخصصی من ، تبدیل کنم. با این اوصاف ، من این هفته به خودم اختیار می دهم.

بازار NFT بسیار خنده دار است و فرهنگ اطراف دنیای NFT بسیار بومی است ، من نمی توانم در مورد آن به اندازه کافی بخوانم. اما در چند روز گذشته ، بازار هنرهای دیجیتال در بلاک چین به طور کامل از عقل سرپیچی کرده است.

در ماه آوریل ، من در مورد پلتفرمی به نام CryptoPunks نوشتم – که در آن زمان – بیش از 200 میلیون دلار فروش مادام العمر از سال 2017 داشته است. پرتره های پیکسل هنری کوچک پاپ از آن به بعد زندگی خود را به خود گرفته اند. آن زمان تقریباً غیرقابل تصور بود اما تنها در 24 ساعت گذشته ، این پلتفرم 141 میلیون دلار فروش داشت ، رکورد جدیدی. تا زمانی که این مطلب را می خوانید ، طبق گفته ردیاب رمزنگاری CryptoSlam ، پلتفرم NFT از حجم معاملات فوق العاده 1.1 میلیارد دلار عبور کرده است. با خرید 10000 مورد از این شخصیت های دیجیتالی ، خرید یک شخصیت مجزا حداقل 450 هزار دلار ارز رمزنگاری شده اتریوم برای شما هزینه دارد. (وقتی من این خبرنامه را دیروز ارسال کردم ، این رقم 300 هزار دلار بود)

این فقط CryptoPunks نیز نیست. کل جهان NFT در هفته گذشته منفجر شد و چندین میلیارد دلار صرف پروژه هایی با نقاشی میمون ها ، پنگوئن ها ، دایناسورها و هنرهای مولد در این ماه شد. پس از اینکه تجمع NFT در اوایل سال جاری – که با فروش 69 میلیون دلاری کریستی بیپل به اوج خود رسید – شروع به کاهش کرد ، بسیاری انفجار NFT را به عنوان یک تصادف عجیب و غریب نوشتند. چه چیزی باعث این جنون اخیر شد؟

بخشی از آن افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده به بالاترین حد خود و تمایل ثروتمندان ارزهای دیجیتال برای ایجاد تنوع در دارایی های استراتوسفری خود بدون تبدیل ثروت خود به ارزهای فیات بوده است. ریختن صدها میلیون دلار در یک پروژه NFT با ذینفعان کمتر از ارزهای اصلی آنها می تواند برای کسانی که ثروت آنها در حال حاضر در رمزنگاری بیش از حد نمایه شده است بسیار منطقی باشد. اما بسیاری از این پول به احتمال زیاد FOMO دلار از سرمایه گذاران است که پول نقد واقعی را به NFT می ریزند ، که با حرکاتی مانند خرید ویزا در این هفته از CryptoPunk خود تقویت شده است.

من فکر می کنم بسیار عادلانه است که بگوییم این رشد پایدار نیست ، اما اینکه این رشد بازار تا قبل از کند شدن یا سقوط سرمایه گذاری چقدر بیشتر می شود ، کاملاً ناشناخته است. در حال حاضر هیچ نشانه ای از کاهش سرعت وجود ندارد ، چیزی که می تواند به طرز وحشتناکی هیجان انگیز باشد – و برای سرمایه گذاران به دنبال چیزی وحشیانه باشد تا پول خود را به آن برسانند … و این بازار واقعاً وحشی است.

در اینجا چند توصیه از مدیر عامل Figma ، دیلان فیلد ، وجود دارد که بیگانه CryptoPunk خود را در اوایل سال جاری به قیمت 4200 Eth (به ارزش امروز 13.6 میلیون دلار) فروخت.


اعتبار تصویر: کانیه وست

چیز های دیگر

در اینجا داستانهای خبری TechCrunch است که این هفته توجه من را به خود جلب کرد:

OnlyFans ممنوعیت پورنو را تعلیق می کند
OnlyFans این هفته با ظاهری خیره کننده اعلام کرد که “محتواهای جنسی” را از پلتفرم خود منع نمی کند و در بیانیه ای اعلام کرد که “تضمین های لازم را برای حمایت از جامعه متنوع خالق ما دریافت کرده است و برنامه ها را به حالت تعلیق درآورده است. برنامه ریزی شده برای تغییر سیاست اول اکتبر. “

کانیه وارد تجارت سخت افزار می شود
در آستانه سقوط آلبوم بعدی خود ، که قطعا در برخی مواقع منتشر خواهد شد ، رپ کانیه وست یک دستگاه سخت افزاری موسیقی تلفن همراه به نام Stem Player را به نمایش گذاشت. این دستگاه با اندازه جیبی 200 دلاری به کاربران اجازه می دهد تا موسیقی بارگیری شده روی دستگاه را مخلوط کرده و تغییر دهند. این برنامه با همکاری سازنده سخت افزار Kano توسعه داده شد.

اپل پرونده توسعه دهندگان را حل و فصل کرد
اپل در سالهای اخیر برخی از پیشرفتهای PR را به دنبال داشته است زیرا توسعه دهندگان کوچک و بزرگ از شرایط فروشگاه App این شرکت شکایت کرده اند. این هفته ، اپل توافق نامه پیشنهادی (که هنوز در انتظار تأیید قاضی است) را به اشتراک گذاشت که با پرداخت 100 میلیون دلار شروع می شود و با تنظیمات خطوط App Store جالب تر می شود ، از جمله توانایی توسعه دهندگان برای تبلیغ مستقیم پرداخت اشتراک ها و نه از طریق. فقط برنامه

توییتر شروع به راه اندازی فضاهای دارای بلیط کرد
توییتر فروش متقاعد کننده ای برای Space رقبای Clubhouse خود داشته است ، اما آنها نیز در ماه های اخیر موفق به توسعه این مدل شده اند و ویژگی کپی آن را به محصولی تبدیل کرده اند که بر اساس شایستگی های خود موفق می شود. این هفته این شرکت به اشتراک گذاشت که آخرین تلاش آن برای اجازه به فروشندگان برای فروش بلیط رویدادها آغاز شده است.

قاضی CA پیشنهاد بحث برانگیز اقتصاد بزرگ را رد کرد
شرکت هایی مانند Uber و DoorDash ده ها میلیون دلار را در Prop 22 ریختند ، قانونی که قانون کالیفرنیا را تأیید کرد و به نوبه خود استارتاپ های بزرگ اقتصادی را مجبور کرد تا کارگران را به عنوان کارمندان کامل طبقه بندی کنند. این هفته قاضی این پیشنهاد را مغایر با قانون اساسی اعلام کرد و اگرچه این تصمیم در دادگاه تجدید نظر موکول شده است ، هرگونه تعدیل می تواند پیامدهای عمده ای برای تجارت این شرکت ها در کالیفرنیا داشته باشد.


تصویری از علامت دلار که نشان دهنده ارزش آینده امنیت سایبری است.

اعتبار تصویر: گویرونگ هائو (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

چیزهای اضافی

برخی از موارد مورد علاقه من از سرویس اشتراک Extra Crunch ما این هفته:

خروجی های فناوری آینده چیزهای زیادی برای زندگی دارند
تورم در مورد قیمت مصرف کننده ممکن است گذرا باشد یا نباشد ، اما ارزش های استارتاپ ها قطعاً در سه ماهه اخیر در حال افزایش است – و به طرز محسوسی افزایش می یابد. این برداشتی آشکار از گزارش اخیر PitchBook است که به بررسی داده های ارزش گذاری از تعداد زیادی از رویدادهای تامین مالی استارتاپ در ایالات متحده پرداخته است … “

اشکال OpenSea UX
“… آیا تجربه ایجاد و فروش NFT در OpenSea خوب است؟ این چیزی است که پیتر رمزی ، تحلیلگر UX سعی کرده با ایجاد و فروش NFT در OpenSea در چند هفته گذشته به آن پاسخ دهد. و پاسخ کوتاه این است: می تواند خیلی بهتر باشد...

آیا بازاریابان B2B SaaS اشتباه می کنند؟
“” راه حل ها “،” پیشرفته “،” مقیاس پذیر “و” نوآور “فقط نمونه ای از اصطلاحات استفاده بیش از حد است که در گوشه گوشه ای از techverse کمین کرده اند ، با بازاریابان SaaS در سراسر جهان که ظاهراً از همان سرود سرود می خوانند. متأسفانه ، تحقیقات جدید ثابت کرده است که چنین نسخه سنگین-همراه با ویژگی ها و مزایای نامشخص-مشتریان را باز می دارد و تبدیل ها را کاهش می دهد … “


ممنون که خواندید! و دوباره ، اگر این مطلب را در سایت TechCrunch می خوانید ، می توانید این را در صندوق ورودی خود از صفحه خبرنامه، و توییت های من را دنبال کنید lucasmtnyبه

لوکاس ماتنی