Daily Crunch: آیا ایلان ماسک ناخواسته حساب کاربری خود در توییتر را افشا کرد یا ما دوباره ترول می شویم؟

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

اوه هییییییی ما با نسخه ترد دیگری از کرانچ سه شنبه خود برگشتیم.

با پشت سر گذاشتن Early Stage، ما روی رویداد Disrupt خود که در راه است تمرکز می کنیم – و الکس فقط دستور کار مرحله سازندگان را به اشتراک گذاشت. بیایید آن را بررسی کنید – و بلیط خود را برای Disrupt زودتر دریافت کنید!

داستان مورد علاقه ما امروز صبح بود ربکا اعتراف می کند که او واقعاً در ریو متاورس Fatboy Slim سرگرم شده است، و اکنون متأسفیم که آن را از دست دادیم.

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • این فقط یک آزمایش است: دیروز، ایلان ماسک عکسی از حساب توییتر خود منتشر کرد که به نظر می رسید ماسک همچنین وارد حساب دیگری شده است که شبیه به @ErmnMusk با نام “Elon Test” است. آیا این یک حساب رایتر است؟ ما نمی دانیم. آماندا بیشتر داشتن.
  • ماشین دیگری گرد و غبار را گاز می گیرد: وقتی دیگر خودروسازان در مورد ساخت خودروهای الکتریکی می گویند “هرچه بیشتر بهتر است”، جنرال موتورز در برخی از مدل های خود را “پیچ و مهره” می کند. کرستن گزارش می دهد که جنرال موتورز در حال از بین بردن هر دو Chevy Bolt و Bolt EUV به نفع سایر خودروهای برقی است.
  • من را با پرواز به ماه ببر: آریا و دیوین شرکتی ژاپنی که برای اولین بار تلاش کرد روی ماه فرود بیاید، فضای اسپیس را زیر نظر داشتند. متأسفانه، فضای فضایی تماس خود را با فرودگر قمری خود درست لحظاتی قبل از فرود قطع کرد.

استارتاپ ها و VC

داده‌ها در کشاورزی دقیق به اندازه آب ارزشمند می‌شوند، و Hydrosat قصد دارد به ارائه مجموعه جدیدی از ماهواره‌های رصد زمین برای هر دو کمک کند. استفانی گزارش ها. این شرکت یک دور سری A 20 میلیون دلاری شامل 5 میلیون دلار بودجه غیررقیق کننده جمع آوری کرده است که باید دو ماهواره اول مادون قرمز حرارتی را در مدار قرار دهد.

تعداد زیادی از انبارهای صنعتی را بررسی کنید و قفس های زیادی را خواهید دید. این یک چیز ایمنی است – به طور موثر راهی برای اطمینان از اینکه روبات ها به طور تصادفی به مردم صدمه نمی زنند. آنها بزرگ، سریع و از فلز ساخته شده اند. ما کوچیک هستیم، ژولیده و همیشه اونجا که باید نگاه نمی کنیم، برایان توضیح می دهد. این یک راه حل کامل نیست، اما بهترین راه حلی است که برای مدت طولانی داشته ایم – تا زمانی که شرکت ایمنی روباتیک Veo با کمک آمازون، 29 میلیون دلار جمع آوری کرد.

اخبار مربوط به هوش مصنوعی امروز. در اینجا یک مشت تنقلات خوشمزه برای شما آورده شده است:

چگونه من را معرفی کنم: 5 سرمایه گذار در آوریل 2023 درباره آنچه که به دنبال آن هستند صحبت می کنند

Daily Crunch: آیا ایلان ماسک ناخواسته حساب کاربری خود در توییتر را افشا کرد یا ما دوباره ترول می شویم؟

اعتبار تصویر: MirageC (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

والتر تامپسون از پنج سرمایه‌گذار خواست تا توصیه‌های صریح را برای اولین‌بار به اشتراک بگذارند و متوجه شد که اکثر بنیان‌گذاران مشتاق احتمالاً هنوز آماده پیشنهاد سرمایه‌گذار نیستند.

برای مثال، اگر با تعداد زیادی از مشتریان صحبت نکرده‌اید، یا صفحه‌گسترده تماسی برای حداقل 25 سرمایه‌گذار که از شرکت‌هایی مانند شما حمایت کرده‌اند، ایجاد نکرده‌اید، خیلی زود است.

و اگر تیم شما «AI» را به زمین مسابقه اضافه کرد تا جذاب‌تر شود، در اینجا چند خبر بد دیگر وجود دارد: FOMO غیرقابل قبول است، و دقت لازم، سیاه جدید است.

در اینجا چه کسانی در پرسش و پاسخ سرمایه گذاران این ماه شرکت کردند:

  • رودینا سسری، موسس و شریک مدیریت، Glasswing Ventures
  • پاتریک سالیر، شریک، صندوق میفیلد
  • جاش کنستین، شریک سرمایه گذاری، SignalFire
  • الکسا فون توبل، شریک مدیریت، سرمایه الهام گرفته شده
  • اورن یونگر، شریک، GGV Capital

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

مارک زاکربرگ اعلام کرد که واتس‌اپ پشتیبانی چند دستگاهی را ارائه می‌کند و کاربران می‌توانند حداکثر در چهار گوشی به همان حساب WhatsApp وارد شوند. ایوان گزارش ها. متا از سال 2021 این ویژگی را آزمایش کرده است.

در همین حال، کایل می‌نویسد که در تعقیب مدل‌های تولید متن «ایمن‌تر»، انویدیا ابزاری به نام NeMo Guardrails منتشر کرد تا برنامه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را «دقیق‌تر، مناسب‌تر، در مورد موضوع و ایمن‌تر» کند.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: