Daily Crunch: کمتر از یک سال پس از خرید Heardle، Spotify بازی موسیقی را در 5 می پایان خواهد داد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه مبارک، تردترین دوستان ما!

در چند روز گذشته، ما درباره همه چیزهای جالبی که در Disrupt اتفاق می‌افتد به شما گفته‌ایم. خوب، حدس بزنید – ما در حال دریافت یک مرحله سخت افزاری نیز هستیم! سخت افزار در Disrupt 2023 نوبت خود را در کانون توجه قرار می دهد… اوقات هیجان انگیز!

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • شما آن را در اینجا انجام دادید: کریستین فکر می کند Heardle، بازی حدس زدن موسیقی شبیه به Wordle، خیلی سخت بود، بنابراین او مدتی پیش از نواختن منصرف شد. با این حال، این یک بازی محبوب با افراد زیادی بود که در مارس 2022 به 69 میلیون بازدید ماهانه از وب دسکتاپ و موبایل رسید. سارا می نویسد که کمتر از یک سال پس از خرید Heardle، Spotify بازی را تعطیل می کند. شما شش حدس می‌زنید که چرا، اما به اندازه اشک‌هایی که در اینترنت می‌ریزند.
  • صحبت از تعطیل شدن: پارلر، شبکه رسانه‌های اجتماعی که پس از ممنوعیت ورود دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا به سایت‌های دیگر، پدید آمد، صاحب جدیدی دارد. نه، نه Ye، بلکه شرکت رسانه دیجیتال Starboard. اوه، و Starboard قصد دارد آن را به طور موقت تعطیل کند تا بتوان آن را بازسازی کرد. عایشه بیشتر داشتن.
  • زوم اکنون شما را خواهد دید: برای تقویت پیشنهادات ناهمزمان خود، Zoom در حال خرید پلتفرم ارتباطی کارمندان ایرلند Workvivo است. پل می نویسد که Workvivo “انقلاب کار از راه دور” را روی قفل داشته است، که احتمالاً همان چیزی است که Zoom را به سمت آن جذب کرده است.

استارتاپ ها و VC

صندوق سرمایه گذاری جیمز مرداک، Bodhi Tree، سرمایه گذاری برنامه ریزی شده خود را در Viacom18 به 528 میلیون دلار کاهش داد که 70 درصد کمتر از 1.78 میلیارد دلار تعهد شده بود، این دو در اواخر پنجشنبه گفتند، زیرا اقتصاد جهانی ضعیف اشتهای سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار می دهد. مانیش گزارش ها. Viacom18، سرمایه گذاری مشترک بین Mukesh Ambani’s Reliance و Paramount Global، نگفت که چرا Bodhi Tree سرمایه گذاری تعهد شده خود را کاهش داد.

در همین حال، PBS و تعداد انگشت شماری از سازمان‌های خبری دیگر به NPR پیوسته‌اند تا از توییتر، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی که زمانی مترادف با اخبار فوری بود، فاصله بگیرند. تیلور گزارش ها. NPR اعلام کرد که هفته گذشته پس از اینکه توییتر به طور گمراه کننده برچسبی را که مختص نهادهای رسانه ای دولتی است به حساب خود چسباند، این پلتفرم را به کلی ترک خواهد کرد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

4 معیار تعامل SaaS که سرمایه گذاران را جذب می کند

Daily Crunch: کمتر از یک سال پس از خرید Heardle، Spotify بازی موسیقی را در 5 می پایان خواهد داد.

اعتبار تصویر: ماژهای تترا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

عملکرد گذشته همیشه نتایج آینده را پیش‌بینی نمی‌کند، اما بهترین مکان برای یافتن آمار حفظ مشتری است که جذابیت سرمایه‌گذار را داشته باشد.

به گفته اولکساندر یاروشنکو، رئیس سرمایه گذاری و استراتژی در استارتاپ edtech Headway، نرخ تعامل برای مشتریان فعلی “بهترین پیش بینی کننده برای اشتراک مجدد است.”

در این پست، او استراتژی گیمیفیکیشن را بررسی می‌کند و ایده‌هایی را برای ایجاد یک «همگروه طلایی» که معرف مخاطبان هدف شما باشد، به اشتراک می‌گذارد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

آیا می خواهید یک توییت 10000 کاراکتری بخوانید؟ ما هم نداریم – اوه صبر کن، تو گفتی بله. بسیار خوب، خوب دست و پنجه نرم کنید زیرا توییتر اکنون توییت هایی با 10000 کاراکتر برای مشترکین آبی ارائه می کند. ایوان. اگر می خواهید ببینید یک توییت 10000 کاراکتری چگونه است، ما تو را گرفتیم، بو. در مورد یک مقاله 10000 کاراکتری TechCrunch چطور؟ ما یکی از آرشیوها را برای شما خش خش زدیم.

انتقال به ایالت واشنگتن، جایی که رانندگان اوبر و لیفت مرخصی با حقوق خانوادگی و پزشکی دریافت کردند. ربکا می نویسد که سنای ایالت قانونی را تصویب کرد که آن را برای اولین بار در کشور ارائه می کند که این نوع مزایا را برای رانندگان تگرگ سواری ارائه می دهد.

اکنون پنج مورد دیگر برای شما آورده شده است: