DistroKid برنامه جدید آیفون را منتشر می کند، می گوید که اندروید به زودی راه اندازی می شود

DistroKid برنامه جدید آیفون را منتشر می کند، می گوید که اندروید به زودی راه اندازی می شود

DistroKid، یک سرویس توزیع موسیقی مستقل که موسیقی‌دانان از آن برای قرار دادن موسیقی در فروشگاه‌های آنلاین و سرویس‌های استریم استفاده می‌کنند، یک برنامه جدید آیفون منتشر کرده است که به کاربرانش اجازه می‌دهد موسیقی‌های جدید را آپلود کنند، نسخه‌های قبلی را ویرایش کنند، آمار استریم و موارد دیگر را از طریق تلفن خود بررسی کنند.

برنامه جدید به هنرمندان، گروه‌ها، دی‌جی‌ها و تهیه‌کنندگان اجازه می‌دهد تا اشعار یا اعتبار به نسخه‌ها اضافه کنند، درآمد را بررسی کنند و مدیریت کنند که کدام نسخه‌ها در صفحه هنرمندانشان در سرویس‌های پخش نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، برنامه شامل یک اعلان فشاری “شما پول دارید” است که هر بار که پول جدیدی به حساب شما وارد می شود زنگ می زند.

برنامه جدید آیفون DistroKid

اعتبار تصویر: DistroKid

این شرکت نوشت: «موسیسین‌ها برای مدت طولانی درخواست اپلیکیشن DistroKid کرده‌اند. اما اکثریت نوازندگان هنوز برای دسترسی به موسیقی خود به کامپیوتر لپ تاپ نیاز داشتند. بنابراین ساختن یک اپلیکیشن موبایل (به جای تمرکز صرفا بر روی وب سایت دسکتاپ) اولویت فوق العاده بالایی نداشت. اما اخیراً، (الف) گسترش DAW های مبتنی بر برنامه، و (ب) بهبود در سیستم فایل های تلفن همراه مانند برنامه “Files” آیفون، به این معنی است که تجربه تلفن همراه می تواند عالی باشد. بنابراین زمان یک برنامه تلفن همراه بومی DistroKid نزدیک بود.

DistroKid قصد دارد به طور مداوم برنامه را بهبود بخشد و ویژگی های جدید اضافه کند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک برنامه اندرویدی نیز هست، اما پنجره احتمالی انتشار را برای راه اندازی ارائه نکرده است.

راه اندازی این برنامه جدید زمانی انجام می شود که این شرکت ماه گذشته از یک “ابزار تسلط هوشمند” به نام Mixea رونمایی کرد. این ابزار که برای دسترسی نامحدود 99 دلار در سال هزینه دارد، باس، فشرده سازی، بهبود استریو و موارد دیگر را بهینه می کند تا موسیقی را فوراً “رادیو آماده” کند. سال گذشته، DistroKid یک سرویس جدید توزیع موزیک ویدیو به نام DistroVid راه اندازی کرد تا به هر هنرمندی اجازه دهد تعداد نامحدودی موزیک ویدیو را در Apple Music، Amazon Music، Tidal و Vevo آپلود کند. هزینه عضویت سالانه 99 دلار است.

DistroKid که در سال 2013 تأسیس شد، آخرین سرمایه گذاری DistroKid از سال 2021، ارزش این شرکت را 1.3 میلیارد دلار نشان داد. در آن زمان، DistroKid گفت که بیش از دو میلیون هنرمند از خدمات آن استفاده می کنند.