Electric ، پلت فرم فناوری اطلاعات برای SMB ها ، 90 میلیون دلار سری D – TechCrunch جمع آوری می کند

Electric ، نرم افزار زیرساخت فناوری اطلاعات برای SMB ها ، اخیراً دچار اشکال شده است. این شرکت امروز اعلام می کند که دور سرمایه گذاری سری D 90 میلیون دلاری بسته می شود. GGV ، که یک سرمایه گذار موجود است ، با مشارکت سایر سرمایه گذاران موجود Bessemer ، Primary Venture Partners ، Greenspring Associates ، 01 Advisors ، Atreides Management ، Vintage Investment Partners و Slack در این زمینه پیشرو است.

Electric برای زیرساخت های فناوری اطلاعات همانطور که Justworks برای منابع انسانی انجام می دهد. نرم افزار الکتریکی به جای اینکه یک SMB یک فرد یا دپارتمانی را استخدام کند تا اصول اولیه فناوری اطلاعات را که 90 درصد آن مربوط به نگهداری و تطبیق است ، توزیع ، نگهداری و امنیت را برای یک سازمان انجام دهد.

قبل از برق ، دو گزینه برای SMB ها وجود داشت: ایجاد بخش فناوری اطلاعات خود ، یا استفاده از یکی از ارائه دهندگان فناوری اطلاعات محلی. الکتریک به صحنه آمد و به یکی از مدیران شرکت اجازه داد تا مطمئن شود که همه دستگاه ها به روز هستند ، ایمن و سازگار هستند ، همچنین تجهیزات جدیدی صادر کرده و مجوزها را لغو می کند.

در دوران COVID ، که کار از راه دور به طور پیش فرض تبدیل شده است ، نیاز به چیزی مانند Electric فقط افزایش یافته است ، که در معیارهای این استارتاپ نشان داده می شود.

در سال 2020 ، این شرکت بیش از 100 درصد رشد درآمد داشته است. جالب اینجاست که الکتریک اهداف رشد بسیار تهاجمی را برای سال 2020 تعیین کرد و همه آنها را شکست داد ، علیرغم این واقعیت که آنها دو ماه در ابتدای قرنطینه بدون فروش هیچ چیز به سر بردند.

این منجر به تأمین منابع مالی سری C این شرکت شد که در ماه فوریه بسته شد و تنها 20 میلیون دلار ARR و 400 مشتری در آن زمان داشت. این رشد در سال جاری ادامه داشت ، در حال حاضر 700 مشتری و 40،000 کاربر نهایی با 111 درصد رشد ARR در سال جاری ، به خود اختصاص داده اند.

سرمایه گذاران دوباره برای افزایش سرمایه تلاش کردند و دنیه در مورد مسیر بلندمدت شرکت فکر کرد.

“ما متوجه شدیم که می توانیم سال آینده تجارت را دوباره دو برابر کنیم ، احتمالاً سال بعد از آن را دو برابر می کنیم و ناگهان می توانیم شرکتی داشته باشیم که در عرض دو تا سه سال آماده عرضه عمومی شود.” دنهی. “این واقعاً یک فرصت قانع کننده است ، اما سرمایه بیشتری صرف می کند تا خود و تیم و محصول را در یک مسیر واقعی قبل از IPO آماده کنیم.”

در حال حاضر ، این شرکت در کمتر از 40 میلیون دلار ARR برای سال 2021 ردیابی می کند.

مانند بیشتر مقیاس بندی مشاغل SaaS ، تمرکز بزرگترین چالش است.

Denehy گفت: “ما فشارهای رقابتی مشابه بسیاری از شرکت های B2B SaaS نداریم و یک تجارت پیچیده داریم.” “بنابراین در هر روز ، فرصتهای اقتصادی بسیار قانع کننده و بسیاری از کارها وجود دارد که می توانیم انجام دهیم. تغییر دهید و به یک خط مشاغل جدید برسید که میلیون ها دلار درآمد ایجاد می کند. اما در عین حال ، باید به این نکته احترام بگذاریم که دلیل این که هیچ رقیب مستقیمی با پشتوانه سرمایه گذاری نداریم این است که این یک مشکل فوق العاده سخت برای حل است. بنابراین اگر با دویدن در جهات مختلف حواسمان پرت شود ، کیفیت هر کار دیگری را که انجام می دهیم کاهش می دهیم و به طور بالقوه از مسیر خارج می شویم. “