FCC با 1.2 میلیارد دلار از صندوق اتصال اضطراری به مدارس سراسر ایالات متحده دوش می گیرد – TechCrunch

FCC اولین چک ها را از صندوق اتصال اضطراری خود ارسال کرده است ، تا بتواند با پوشش هزینه رایانه ها و خدمات اینترنتی ، “شکاف مشق شب” را در مدارس برطرف کند. هزاران منطقه مدرسه ، در هر ایالت به علاوه دی سی ، گوام و پورتوریکو ، این اولین توزیع 1.2 میلیارد دلاری را تقسیم خواهند کرد ، و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در آینده

مشکلی که آنها به دنبال کاهش آن هستند تعداد زیاد دانش آموزانی است که در عصری که درس می خواندند ، تکالیف خانه و حتی در حال حاضر کلاسها بصورت آنلاین انجام می شود ، فاقد دستگاه یا اتصال اینترنتی کافی برای شرکت هستند. این امر نابرابری موجود را تشدید می کند ، زیرا این دانش آموزان اغلب به منابع دیگر دسترسی ندارند و بدون تقصیر خود عقب می افتند.

ECF برای مبارزه با این بیماری طراحی شده بود و در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از لایحه بزرگ بازیابی همه گیری بودجه تأمین شد. این برنامه در مجموع 7 میلیارد دلار است ، اما این پول به مرور زمان در حال توزیع است و مدارس و کتابخانه ها درخواست های رسمی خود را اعلام می کنند و می گویند باید هزینه این تعداد تبلت یا نقاط بی سیم یا اتصالات پهن باند را تامین کنند. به نظر می رسد FCC صورت حساب را تا زمانی که درخواست منطقی است و اسناد و مدارک مرتب است دریافت می کند.

“از کتابخانه های کوچک روستایی مانند کتابخانه عمومی Sesser در Sesser ، ایلینوی ، تا مناطق بزرگ مدرسه مانند مدارس دولتی شهر بالتیمور ، این موج اول بودجه بیش از 3 میلیون دستگاه متصل به یکدیگر را برای آموزش از راه دور ارائه می دهد و در بسته شدن یکی از آنها مشکل بزرگی ایجاد می کند. از بی رحمانه ترین بخش های شکاف دیجیتالی ، “جسیکا روزنورسل ، سرپرست FCC ، در بیانیه خبری گفت.

به طور مساوی تقسیم نمی شود ، اما با توجه به برنامه های دریافتی توزیع می شود. بزرگترین دریافت کننده ایالت نیویورک با 243 میلیون دلار (192 میلیون دلار آن به نیویورک است) ، پس از آن تگزاس با 97 میلیون دلار و کالیفرنیا با 71 میلیون دلار است. چندین ایالت به مراتب کمتر دریافت کردند (وایومینگ و داکوتای جنوبی هر کدام کمتر از 100 هزار دلار دریافت کردند) اما این می تواند به سادگی مساله ای باشد که این ولسوالی ها تصمیم گرفته اند مدارک خود را برای پرداخت دوم صندوق دریافت کنند.

به این منظور ، 28 سپتامبر یک دوره کاربرد جدید برای تجهیزات و خدمات مورد استفاده از جولای گذشته تا ژوئن آینده است – هرچند FCC خاطرنشان کرد که هنوز در حال پردازش برنامه های کاربردی از دسته اول است ، بنابراین اگر منطقه شما در مورد آن چیزی نشنیده است ، نگران نباش و اگر هنوز درخواست نکرده اند ، بهتر است شروع کنید!

در صفحه گسترده ای که در اینجا پیوند داده شده است ، می توانید لیست گیرندگان کامل ، به تفکیک منطقه و میزان را بررسی کنید.