Flipboard ابزارهای شخصی سازی اخبار خبری را برای نجات شما از doomscrolling روانه بازار می کند – TechCrunch

فیس بوک در حال آماده سازی است تا اخبار خود را برای تأکید بیشتر بر نوشته های سیاسی و رویدادهای جاری تنظیم کند ، اما Flipboard خواننده اخبار در عوض در حال ارائه به روز رسانی است که کاربران را در کنترل فیدهای خود کنترل می کند. این شرکت صبح امروز از راه اندازی کنترل کننده جدیدی بر روی جلد خبرخوان اصلی خود ، معروف به فید “For You” ، خبر داد که اکنون به کاربران اجازه می دهد موضوعات جدیدی را برای دنبال کردن انتخاب کرده و مواردی را که دیگر نمی خواهند درباره آنها بشنوند ، حذف کنند. این ویژگی ، که Flipboard آن را “پادزهر قتل عادی” می نامد ، به کاربران اجازه می دهد تا به جای تمرکز صفحه اصلی خود روی اخبار و اخبار روز ، فید For You را انتخاب کنند تا مجموعه بیشتری از داستانهای مربوط به علایق مختلف خود را ارائه دهند.

با توجه به وقایع کنونی امروز-یک بیماری همه گیر که در حال طولانی شدن است ، آتش سوزی های ناشی از تغییرات آب و هوایی و طوفان های بزرگ ، سقوط افغانستان و سایر بلایا-جای تعجب نیست که چرا مردم می خواهند از اخبار روزانه استراحت کنند. اما برای Flipboard ، این روند می تواند به معنی کاهش استفاده از برنامه خواندن اخبار آن نیز باشد.

اما در حالی که Flipboard خاطرنشان می کند که میلیون ها نفر از برنامه خود برای پیگیری اخبار و سیاست های ناپسند استفاده می کنند ، اما اکثر کاربران آن نیز وقت خود را با موضوعات دیگر – مانند سفر ، غذا ، عکاسی ، تناسب اندام و فرزندپروری صرف می کنند.

اعتبار تصویر: تلنگر

با معرفی ابزارهایی که به کاربران امکان می دهد تغذیه خود را سفارشی کنند ، این شرکت معتقد است که کاربران نه تنها شاهد بهبود سلامت روانی نخواهند بود ، بلکه مدت زمان بیشتری را در برنامه Flipboard سپری خواهند کرد. در حال حاضر ، به نظر می رسد این امر بر اساس سایر تغییرات اخیر Flipboard ایجاد شده است.

این شرکت به تازگی ویژگی های شخصی سازی موضوعات را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد در مورد علایق بیشتر – نه فقط فکر کنید آشپزی ولی کتو آشپزی؛ نه فقط سلامتی، ولی ذهن آگاهی و خواب، مثلا. به گفته Flipboard ، کاربرانی که تنظیمات دلخواه خود را انجام می دهند ، روزانه بین 9 تا 12 دقیقه به خواندن داستان درباره این موضوعات اختصاص می دهند.

با راه اندازی کنترل های خبری For You ، Flipboard می خواهد سطح مشابهی از سفارشی سازی و کنترل را برای صفحات اصلی کاربران ایجاد کند.

این شرکت گفت که این ویژگی به درخواست اصلی کاربران نیز پاسخ می دهد – آنها درخواست کرده اند که کنترل بیشتری بر انتخاب محتوا در فید For You خود داشته باشند.

برای استفاده از ویژگی ، به دنبال ضامن های جدید فیلتر در بالای صفحه اصلی هستید. پس از ضربه زدن روی نماد ، وارد پنجره ای می شوید که در آن می توانید طیف وسیعی از موضوعات را ضربه بزنید و باز کنید. همچنین می توانید از نوار جستجو برای کشف علایق دیگری که ممکن است ذکر نشده باشند استفاده کنید. پس از اتمام سفارشی سازی ، فقط روی “ذخیره” ضربه بزنید تا به خوراک تازه سفارشی شده For You خود بازگردید.

اعتبار تصویر: تلنگر

Flipboard امیدوار است قابلیت های سفارشی سازی آن به آن کمک کند از سایر تجربیات خواندن اخبار متمایز شود – خواه مرور اخبار در فیدهای رسانه های اجتماعی و یا حتی در برنامه های اختصاصی خواندن اخبار.

“این سطح کنترل محتوا منحصر به فرد در Flipboard است. مایک مک کوی ، مدیر عامل Flipboard ، هنگام معرفی به روز رسانی ، خاطرنشان کرد که چقدر سخت است که تنظیمات تغذیه خود را بر روی هر پلت فرم دیگر تنظیم کنید. “یک خوراک بسیار شخصی به افراد این امکان را می دهد که بر چیزهایی که برای آنها اهمیت دارد تمرکز کنند ، بدون اینکه حواسشان به چرخش مرگ ، اطلاعات غلط یا مرور زندگی دیگران پرت شود. ما بستری را ایجاد می کنیم که به مردم اجازه می دهد کنترل مصرف رسانه های خود را به دست بگیرند تا اینکه آنها را بر آنها کنترل کند. “