Google Maps ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا کاوش در پارک‌های ملی را آسان‌تر کند

Google Maps ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا کاوش در پارک‌های ملی را آسان‌تر کند

گوگل ویژگی‌های جدید Maps را معرفی می‌کند تا کاربران بتوانند با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی در پارک‌های ملی حرکت کنند. این غول فناوری می‌گوید به‌روزرسانی‌های جدید برای کمک به کاربران در یافتن اطلاعات مورد نیاز هنگام بازدید از پارک ملی، مانند کشف کارهایی که باید انجام دهند و راه خود را در اطراف پارک پیدا می‌کنند، طراحی شده‌اند.

با این به‌روزرسانی، وقتی دنبال دنباله‌ای را جستجو می‌کنید، Google Maps به جای پین، کل مسیر را روی نقشه برجسته می‌کند. این شرکت می‌گوید که این ویژگی به منظور کمک به افراد برای شناسایی آسان مسیر پایان و شروع آن و نحوه ظاهر مسیر است. همچنین می‌توانید نظرات و عکس‌های انجمن Google Maps را ببینید. این برنامه جزئیات مفیدی را از جامعه Maps، مانند نوع مسیر، سطح دشواری آن، و اینکه آیا برای دویدن، پیاده روی یا دوچرخه سواری بهتر است، نشان می دهد.

اعتبار تصویر: گوگل

Google Maps همچنین شناسایی سریع محبوب‌ترین مکان‌ها در یک پارک، مانند جاذبه‌ها، اردوگاه‌ها، مراکز بازدیدکننده و مسیرهای پیاده‌روی را آسان‌تر می‌کند. اگر قصد بازدید از یک پارک ملی را دارید، می‌توانید پارک را جستجو کنید و عکس‌های برجسته برای جاذبه‌های کلیدی انجمن نقشه‌ها را ببینید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، مانند ویدیوها و نظرات، می‌توانید روی عکس‌ها ضربه بزنید.

علاوه بر این، این برنامه مسیرهای دقیق تری را در اختیار کاربران قرار می دهد. در اواخر این ماه، کاربران شروع به دیدن ورودی‌های پارک می‌کنند که بر روی نقشه مشخص شده‌اند، و اکنون وقتی مسیرهای پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری را به یک مسیر خاص درخواست می‌کنید، Maps شما را مستقیماً به سمت مسیر هدایت می‌کند.

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل همچنین در حال راه اندازی راه جدیدی برای دانلود نقشه آفلاین برای پارک است. کاربران می‌توانند روی دکمه «دانلود» در فهرست Google Maps پارک ضربه بزنند تا آن را برای استفاده آفلاین دانلود کنند. با استفاده از این گزینه می توانید به راحتی بدون دسترسی به اینترنت یا داده های تلفن همراه راه خود را پیدا کنید. گوگل می گوید دکمه دانلود در لیست پارک ها در اواخر این ماه ظاهر می شود.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت: «این ویژگی‌ها در ماه آوریل به تمام پارک‌های ملی ایالات متحده می‌آیند، و در ماه‌های آینده در پارک‌های سراسر جهان عرضه خواهند شد». چه در حال تهیه فهرستی از مناظر ضروری خود باشید و چه سعی در یافتن بهترین مسیر برای دویدن داشته باشید — نقشه های گوگل تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در یک مکان در اختیار دارد تا بتوانید در زمان برنامه ریزی صرفه جویی کنید و آن را صرف کاوش کنید.

اعتبار تصویر: گوگل

شایان ذکر است که راه اندازی ویژگی های جدید باعث می شود نقشه های گوگل در قلمرو AllTrail نفوذ کند. پلتفرم موبایل تناسب اندام و سفر هزاران بررسی و تصویر جمع سپاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته، AllTrail چیزی بیش از پارک های ملی را پوشش می دهد، بنابراین گوگل هنوز نسبتاً تازه وارد این بازی است.

به عنوان بخشی از این اعلامیه، گوگل به اشتراک گذاشت که پارک ملی کوه های بزرگ اسموکی بر اساس داده های نقشه گوگل، بالاترین رتبه ملی در کشور است. پس از این پارک، پارک ملی برایس کانیون، پارک ملی و حفاظت‌شده خلیج گلاسیر، پارک ملی آبدره‌های کنای، پارک ملی کوه راکی، پارک ملی آکادیا، پارک ملی بدلندز، پارک ملی کوه رینیر، پارک ملی غارهای کارلزباد و پارک ملی گراند تتون قرار دارند.