Google Product Studio را معرفی می‌کند، ابزاری که به بازرگانان اجازه می‌دهد تصاویر محصول را با استفاده از هوش مصنوعی تولید کنند

Google Product Studio را معرفی می‌کند، ابزاری که به بازرگانان اجازه می‌دهد تصاویر محصول را با استفاده از هوش مصنوعی تولید کنند

امروز در رویداد Google Marketing Live، این غول فناوری اعلام کرد که Product Studio را راه اندازی می کند، ابزار جدیدی که به بازرگانان اجازه می دهد به راحتی تصاویر محصول را با استفاده از هوش مصنوعی مولد ایجاد کنند. مارک‌ها می‌توانند تصاویر جدیدی را در Merchant Center Next، پلتفرم Google برای کسب‌وکارها ایجاد کنند تا نحوه نمایش محصولات خود را در Google مدیریت کنند.

گوگل می گوید Product Hunt به بازرگانان این امکان را می دهد که تصاویر محصول را به صورت رایگان ایجاد کنند و از تصاویری که از قبل دارند ارزش بیشتری کسب کنند. شما می توانید تصاویر جدیدی را بدون هزینه اضافی برای عکاسی جدید ایجاد کنید. به عنوان مثال، یک شرکت مراقبت از پوست می‌تواند نسخه فصلی یک محصول را با درخواست تصویری از محصول «در اطراف هلو، با گیاهان گرمسیری در پس‌زمینه» برجسته کند.

Product Hunt همچنین می تواند برای حذف پس زمینه حواس پرتی استفاده شود. به عنوان مثال، اگر یک پس زمینه پیچیده در یکی از تصاویر خود دارید، می توانید آن را حذف کنید و به جای آن یک پس زمینه سفید ساده داشته باشید. این ابزار همچنین می تواند برای بهبود کیفیت تصاویر کوچک یا با وضوح پایین بدون نیاز به عکسبرداری مجدد از یک محصول استفاده شود.

تاجران در ایالات متحده می توانند از چند ماه آینده به Product Studio دسترسی داشته باشند. این ویژگی‌ها همچنین برای بازرگانانی که از برنامه Google و YouTube در Shopify استفاده می‌کنند در دسترس خواهد بود.

اعتبار تصویر: گوگل

مت مادریگال، معاون و مدیر کل خرید مرچنت در گوگل، در یک نشست خبری با خبرنگاران، گفت: فناوری‌های پیشرفته مانند هوش مصنوعی برای مدت طولانی نقش مهمی در محصولات خرید گوگل ایفا کرده‌اند و استودیو محصول این نوع فناوری‌ها را مستقیماً ارائه می‌کند. به مشاغل کوچک و متوسط.

این شرکت همچنین اعلام کرد که فهرست کردن مشاغل در Google در Merchant Center Next را برای مشاغل آسان‌تر می‌کند. غول فناوری در حال ساده کردن نحوه تنظیم یک خوراک محصول است. در گذشته، تاجرانی که برای اولین بار خود را در گوگل راه اندازی می کردند، مجبور بودند محصولات، قیمت ها، تصاویر، توضیحات و سایر جزئیات خود را به صورت دستی اضافه کنند. در Merchant Center Next، Google اکنون به‌طور خودکار فید محصول تاجر را با اطلاعاتی که می‌تواند از وب‌سایت آن‌ها شناسایی کند پر می‌کند. بازرگانان این گزینه را دارند که آنچه را که وارد می‌شود ویرایش کنند یا این ویژگی را به‌کلی خاموش کنند.

Google همچنین با آوردن همه گزارش‌های آماری در برگه عملکرد، درک عملکرد خود را برای بازرگانان آسان‌تر می‌کند. با این به‌روزرسانی، بازرگانان یک مکان برای بررسی محصولات پرفروش خود، کسب‌وکارهایی که در کنار کسب‌وکارشان نشان داده می‌شوند و حتی نحوه تعامل خریداران با کسب‌وکار محلی خود در جستجو و Maps خواهند داشت.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت: «برای بازرگانانی که هم فروشگاه‌های آنلاین و هم محلی آجر و ملات دارند، Merchant Center Next همه محصولات را در یک نمای جامع نشان می‌دهد، بنابراین مدیریت موجودی محصولات آنلاین و فروشگاهی با هم آسان‌تر است». ما همچنین بینش‌های جدیدی در مورد مزایای بالقوه رفع خطاها در داده‌های محصول نشان خواهیم داد، بنابراین اولویت‌بندی به‌روزرسانی‌ها آسان‌تر است.»

Merchant Center Next قبلاً عرضه برای کاربران جدید را آغاز کرده است، و Google قصد دارد در ماه‌های آینده ارتقاء کسب‌وکارهای کوچک‌تر را آغاز کند و عرضه جهانی را در سال 2024 تکمیل کند. وقتی تجربه جدید برای آنها آماده شد، به تاجران اطلاع داده می‌شود.