GP می‌گوید a16z به تخصیص وجوه ارز دیجیتال چند میلیارد دلاری خود برای فرصت‌های بازار ادامه خواهد داد.

شبکه پادکست TechCrunch برای دو Webbys در رده بهترین پادکست فناوری نامزد شده است. می‌توانید با رأی دادن به Chain Reaction، که در دنیای وحشی رمزنگاری‌ها حفاری می‌کند، یا Found، که داستان‌های پشت سر استارت‌آپ‌ها را با نشستن با خود بنیان‌گذاران به شما می‌آورد، به TechCrunch کمک کنید تا برنده شود. لطفا چند لحظه وقت بگذارید و اینجا رای دهید. رای گیری در 20 آوریل به پایان می رسد. (نکته: من میزبان واکنش زنجیره ای هستم، پس به برنامه من رای دهید!)

به Chain Reaction خوش آمدید، پادکستی که با خبرسازان در کریپتو مصاحبه می‌کند تا فناوری‌های پشت سر این هیاهو و افرادی که برای ساختن آینده‌ای غیرمتمرکز تلاش می‌کنند، بهتر درک کنند.

برای قسمت این هفته، ژاکلین با آریانا سیمپسون، شریک عمومی در Andreessen Horowitz (که معمولاً به عنوان a16z شناخته می شود) مصاحبه کرد.

آریانا قبل از پیوستن به a16z، Autonomous Partners را تاسیس کرد که یک صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر رمزارز است. او همچنین به راه اندازی Crystal Towers Capital کمک کرد، یک صندوق در مراحل اولیه که عمدتاً در شرکت های YC سرمایه گذاری می کند.

A16z پس از راه اندازی چهار صندوق اختصاص داده شده به این صنعت، عمیقاً در فضای رمزنگاری حفاری کرده است. آخرین مورد در می 2022 با 4.5 میلیارد دلار بسته شد و آریانا با توجه به این فرصت مناسب فکر می کند.

سیمپسون گفت: «مطمئناً فکر می‌کنم اکوسیستم به اندازه‌ای رشد کرده است که کاملاً از صندوقی با این اندازه پشتیبانی می‌کند و به همین دلیل است که ما سرمایه‌ای به این اندازه جمع‌آوری کردیم. ما مجبور نبودیم عددی را افزایش دهیم. ما عددی را انتخاب کردیم که فکر می‌کردیم به اندازه فرصت است. بدیهی است که اکوسیستم به شدت رشد کرده است و همچنان به جذب هزاران کارآفرین در مراحل اولیه که در حال ساخت و ساز در سراسر جهان هستند، ادامه می دهد.

وقتی از سیمپسون پرسیده شد که آیا پنجمین صندوق رمزنگاری از a16z وجود خواهد داشت یا خیر، سیمپسون گفت: “مطمئناً امیدوارم چنین شود.” او اضافه کرد که a16z “به تنظیم اندازه صندوق ما با فرصت‌هایی که در بازار می‌بینیم ادامه خواهد داد.”

برخی از شرکت‌های پرتفوی این شرکت شامل بازیکنان بزرگ رمزنگاری هستند که در گذشته با آنها مصاحبه کرده‌ایم، مانند Alchemy، Avalanche و Aptos.

در طول سال‌ها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری به دنیای کاملاً جدیدی از برنامه‌های کاربردی، تجربیات و محصولات مصرف‌کننده گسترش یافته است که به دلیل اینکه چند سال پیش نمی‌توانستند روی بلاک‌چین‌ها کار کنند، امکان‌پذیر نبودند، و اکنون هم هستند. گفت. برای من، این چیزی است که واقعاً هیجان‌انگیز است: تمام این دنیای برنامه‌ها وجود دارد که می‌توانند توسط مصرف‌کنندگان استفاده شوند.»

ما در مورد سابقه سیمپسون، چگونگی تغییر استراتژی او در طول سال ها، آنچه که او در بنیانگذاران جستجو می کند و اینکه آیا در آینده شرکت VC دیگری راه اندازی خواهد کرد یا خیر صحبت کردیم.

همچنین بحث کردیم:

  • جو سرمایه گذاری فعلی
  • فضای بازی web3
  • جایی که بنیانگذاران در حال ساختن هستند
  • چشم انداز نظارتی
  • مشاوره برای بنیانگذاران

Chain Reaction هر پنجشنبه در ساعت 12:00 PT منتشر می‌شود، بنابراین حتماً در پادکست‌های اپل، Spotify یا پلتفرم پاد مورد علاقه‌تان مشترک ما شوید تا از جدیدترین‌های وب 3 و کریپتو مطلع شوید.