HackCapital رقیب پلتفرم سرمایه گذاری را برای Odin، Vauban راه اندازی کرد

HackCapital رقیب پلتفرم سرمایه گذاری را برای Odin، Vauban راه اندازی کرد

همانطور که AngelList و CircleUp به استارت‌آپ‌های آمریکایی در سرمایه‌گذاری فرشته کمک کرده‌اند، HackCapital نیز می‌خواهد همین کار را برای استارت‌آپ‌های متمرکز بر راه‌حل‌های تاثیرگذار اروپا انجام دهد.

بنیانگذاران و سرمایه گذاران فرشته صنعت، آرمان آناتورک، کامیل بوسل و امیلی دلکر، نهاد مستقر در سوئیس را از روز سه شنبه راه اندازی کردند تا به گروه های مشابهی مانند Vauban، Odin و Roundtable در کمک به بنیانگذاران، مدیران مالی و سندیکاها در فناوری آب و هوا بپیوندند. صنعت برای افزایش سرمایه خود از شبکه های خود سرمایه جذب می کند.

HackCapital بازوی جمع آوری کمک های مالی و تامین مالی گروه هک، خالقان جامعه فناوری غذایی FoodHack و HackSummit است. آرمان آناتورک، بنیانگذار و مدیر عامل هک کاپیتال، از طریق ایمیل گفت: این راه را برای استارت آپ ها، صندوق ها و سندیکاها فراهم می کند تا از پلتفرم هک کاپیتال برای راه اندازی یک وسیله سرمایه گذاری و تجمیع سرمایه از چندین سرمایه گذار در شبکه خود در دور تأمین مالی استفاده کنند.

HackCapital خدمات حقوقی و اداری پشت این مکانیسم های ادغام را از طریق یک پلت فرم کاملا دیجیتالی مدیریت می کند که صدور و سرمایه گذاری را آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند.

به گفته آناتورک، تا به امروز، بیش از 30 صندوق و استارت آپ از زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذاران به دور خود استفاده کرده اند، از جمله Arkeon مستقر در وین و New School Foods مستقر در کانادا.

جایی که آناتورک گفت هک کاپیتال کار متفاوتی انجام می دهد این است که از ساختار اوراق بهادار استفاده می کند، که دولت را متمرکز می کند تا نیازهای وسایل نقلیه سنتی خرید ویژه را دور بزند، که تعداد سرمایه گذاران را محدود می کند.

آناتورک گفت: «زیرساخت های هک کاپیتال به طور خاص برای نقدینگی و ثانویه طراحی شده است. ما معتقدیم که بازارهای خصوصی نقش مهمی در حل اقلیم و سلامت در دهه‌های آینده خواهند داشت، اما کمبود نقدینگی یکی از عوامل اصلی است که مانع از جریان بیشتر سرمایه‌ها به سمت نوآوری و تأثیر معنادار، به ویژه در زمینه‌های با فناوری عمیق می‌شود. ، جایی که چرخه های نوآوری بیشتر از بازده صندوق معمولی 10 ساله طول می کشد.