Hyro 30 میلیون دلار برای پلتفرم مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی خود تضمین می کند

اسرائیل کروش و رام کوهن برای اولین بار در یک دوره هوش مصنوعی در Cornell Tech ملاقات کردند، جایی که آنها بر سر یک تمایل مشترک برای به کارگیری فناوری‌های صوتی هوش مصنوعی در بخش مراقبت‌های بهداشتی با یکدیگر پیوند خوردند. به طور خاص، آنها به دنبال خودکارسازی پیام‌ها و تماس‌های معمولی بودند که اغلب منجر به فرسودگی اداری می‌شوند، مانند تماس‌های مربوط به زمان‌بندی، پر کردن مجدد نسخه‌ها و جستجو در فهرست‌های پزشک.

چندین سال پس از فارغ التحصیلی، کروش و کوهن ایده های خود را با Hyro تولید کردند که از هوش مصنوعی برای تسهیل مکالمات متنی و صوتی در سراسر وب، مراکز تماس و برنامه ها بین سازمان های مراقبت های بهداشتی و مشتریانشان استفاده می کند. Hyro امروز اعلام کرد که 20 میلیون دلار در دور سری B به رهبری Liberty Mutual، Macquarie Capital و Black Opal جمع آوری کرده است و مجموع جمع آوری استارتاپ را به 35 میلیون دلار رساند.

کروش می‌گوید که پول نقد جدید برای توسعه تیم‌های عرضه‌شده به بازار Hyro و تحقیق و توسعه اختصاص داده می‌شود.

کروش گفت: «وقتی به دنبال دامنه‌ای بودیم که از تغییر این فناوری‌ها بیشترین سود را ببرد، متوجه شدیم و تأیید کردیم که مراقبت‌های بهداشتی، با کمبود نیروی انسانی و فرآیندهای قدیمی، بیشترین نیاز و دردسر را دارد و همچنان بر این عمودی خاص تمرکز کرده است.» به TechCrunch در یک مصاحبه ایمیلی گفت.

به نظر کروش، صنعت مراقبت‌های بهداشتی با کمبود عمده کارکنان مواجه است که به دلیل عوارض لجستیکی که در طول همه‌گیری به وجود آمد، تشدید شده است. در مصاحبه اخیر با Keona Health، هیلی فیشر-رایت، مدیر عامل انجمن مدیریت گروه پزشکی (MGMA)، گفت که MGMA شنیده است که 88 درصد از مطب‌های پزشکی در سال گذشته در استخدام کارمندان جلوی مطب با مشکل مواجه بوده‌اند. بر اساس برآورد دیگری، حوزه مراقبت های بهداشتی 20 درصد از نیروی کار خود را از دست داده است.

هایرو سعی نمی کند کارکنان را جایگزین کند. اما آن میکند اتوماسیون را به معادله تزریق کنید. این پلتفرم اساساً جایگزینی برای سیستم‌های تلفن گویا سنتی است که به طور خودکار تماس‌ها و پیام‌ها را با استفاده از هوش مصنوعی مکالمه مدیریت می‌کند.

Hyro می‌تواند به سؤالات رایج پاسخ دهد و کارهایی مانند رزرو یا برنامه‌ریزی مجدد یک قرار، ارائه معیارهای تعامل و تبدیل را در باطن انجام دهد.

بسیاری از پلتفرم ها این کار را می کنند – یا حداقل ادعا می کنند. RedRoute را ببینید، یک استارت‌آپ هوش مصنوعی مکالمه مبتنی بر صدا که تجربه خدمات مشتری «شبیه الکسا» را از طریق تلفن ارائه می‌کند. در جای دیگر، Omilia وجود دارد که یک راه حل مکالمه ارائه می دهد که بر روی همه پلتفرم ها (به عنوان مثال تلفن، چت وب، شبکه های اجتماعی، پیام کوتاه و موارد دیگر) کار می کند و با سیستم های پشتیبانی مشتری موجود یکپارچه می شود.

اما کروش ادعا می کند که هایرو متمایز است. او می‌گوید برای یکی، یک ویژگی جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌کند که اطلاعات به‌روز را از وب‌سایت مشتری می‌خرد – ظاهراً از پاسخ‌های اشتباه به سؤالات جلوگیری می‌کند (یک مشکل بدنام در هوش مصنوعی تولید متن). Hyro همچنین دارای «مسیریابی هوشمند» است که به آن امکان می‌دهد «هوشمندانه» تصمیم بگیرد که آیا یک کار را به طور خودکار انجام دهد، پیوندی برای خودسرویس از طریق پیامک ارسال کند یا درخواست را به بخش مناسب هدایت کند.

Hyro 30 میلیون دلار برای پلتفرم مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی خود تضمین می کند

رباتی که با استفاده از ابزارهای توسعه Hyro ساخته شده است. اعتبار تصویر: هیرو

کروش گفت: «دستیاران هوش مصنوعی ما توسط ده‌ها میلیون بیمار استفاده شده‌اند و مکالمات را در کانال‌های مختلف خودکار می‌کنند. Hyro یک حلقه بازخورد را با شناسایی شکاف‌های دانش از دست رفته ایجاد می‌کند، که اساساً از عملیات یک نماینده مرکز تماس تقلید می‌کند. همچنین در یک مکالمه دقیقاً نشان می‌دهد که چگونه دستیار هوش مصنوعی پاسخ صحیح به درخواست بیمار یا مشتری را استنباط کرده است، به این معنی که اگر پاسخ‌های نادرستی داده شود، یک شرکت می‌تواند دقیقاً بفهمد کدام قسمت از محتوا یا مجموعه داده به اشتباه برچسب‌گذاری شده است و بر اساس آن اصلاح کند.

البته، هیچ فناوری کامل نیست، و Hyro احتمالاً از این قاعده مستثنی نیست. اما میزان فروش این استارت آپ برای جلب نظر ده ها شبکه مراقبت های بهداشتی، ارائه دهندگان و بیمارستان ها به عنوان مشتری، از جمله ویل کورنل مدیسین کافی بود. Krush ادعا می کند که از زمانی که Hyro وارد بازار شد در سال 2019 درآمد سالانه دو برابر شده است.

برنامه‌های آینده Hyro مستلزم گسترش به صنایع مجاور مراقبت‌های بهداشتی، از جمله املاک و بخش عمومی، و همچنین تکمیل پلتفرم با گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر، توصیه‌های بهینه‌سازی کسب‌وکار و «تنوع» در مهارت‌های هوش مصنوعی است که Hyro از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

کروش گفت: «این همه‌گیری تحول دیجیتالی را برای مراقبت‌های بهداشتی تسریع کرد و مشکلاتی را که ما در حال حل آن هستیم بسیار واضح و آشکار کرد (مانند افزایش تماس‌ها در اطراف اطلاعات، دسترسی به آزمایش و غیره). ما یکی از اولین کسانی بودیم که یک دستیار مجازی COVID-19 را ارائه دادیم که در کمتر از 48 ساعت بر اساس اطلاعات قابل اعتماد سیستم بهداشتی و منابع قابل اعتماد مانند CDC و سازمان بهداشت جهانی مستقر شد. هیرو بودجه خوبی دارد، با رشد و شتاب خوب، و ما همیشه بودجه مسئولانه‌ای را مدیریت کرده‌ایم، بنابراین در واقع به دنبال گسترش و جمع‌آوری سهم بیشتری از بازار هستیم در حالی که سرعت رقبا کاهش می‌یابد.”