جی پی مورگان به کار از راه دور برای بانکداران ارشد پایان می دهد

جی پی مورگان به کار از راه دور برای بانکداران ارشد پایان می دهد


نیویورک
کسب و کار CNN

بزرگترین بانک آمریکا در حال پایان دادن به کار ترکیبی دوران همه گیری برای کارکنان ارشد خود است.

جی پی مورگان چیس در یادداشتی به کارکنان گفت: «رهبران ما نقش مهمی در تقویت فرهنگ و اداره کسب و کار ما دارند. “آنها باید روی زمین قابل مشاهده باشند، آنها باید با مشتریان ملاقات کنند … و همیشه باید برای بازخورد فوری و جلسات بداهه در دسترس باشند.”

غول‌های وال استریت مانند جی‌پی مورگان یکی از سرسخت‌ترین طرفداران بازگشت به رژیم اداری قبل از همه‌گیری بوده‌اند. این حتی در پاییز 2020 درست بود، قبل از اینکه انواع جدید کووید ظاهر شوند و برنامه‌های پشتیبان بانک‌ها را از بین ببرند.

اما با کاهش نرخ عفونت، روسای شرکت‌های آمریکایی در تلاش هستند تا کارکنان خود را زیر یک سقف بازگردانند.

در حالی که هنوز هیچ روش استانداردی برای اندازه‌گیری میزان کامل کار از راه دور وجود ندارد، یک گزارش از Kastle Systems، که ماشین‌های امنیتی با ضربه زدن به کارت را اداره می‌کند، می‌گوید که میانگین هفتگی نرخ اشغال دفتر در پایان ماه مارس در پرجمعیت‌ترین شهرهای ایالات متحده بود. 49 درصد از سطوح پیش از همه گیری

جی پی مورگان گفت که گزینه های کاری ترکیبی را برای هزاران کارمندی که باید سه روز در دفتر کار کنند، حفظ خواهد کرد. در این یادداشت، بانک به کارکنانی که در تلاش برای رسیدن به این حداقل هستند هشدار داد.

در این یادداشت آمده است: «تعدادی از کارمندان هستند که انتظارات حضور در دفتر خود را برآورده نمی‌کنند، و این باید تغییر کند،» و اضافه می‌کند که در صورت عدم رعایت کارمندان، مدیران مسئول انجام «اقدامات اصلاحی» خواهند بود.

انگیزه دیگر برای JPMorgan: یک سال پیش، این بانک از طرحی برای یک دفتر مرکزی جدید جهانی در نیویورک رونمایی کرد. این آسمان‌خراش 60 طبقه به‌عنوان «بزرگ‌ترین برج تمام الکتریکی شهر با انتشار خالص صفر عملیاتی» معرفی شد. وقتی در سال 2025 افتتاح شود، فضایی برای 14000 کارمند خواهد داشت و فضای سبز عمومی فراوانی را در امتداد خیابان 49 و خیابان پارک ارائه می دهد.