آیا آیفون 8 به صورت بی سیم شارژ می شود؟

تولد 10 سالگی آیفون مبارک

شاید دیگر مجبور نشوید آیفون خود را وصل کنید.

اپل به گروه صنعتی اختصاص داده شده به شارژ بی سیم پیوست و شایعات موجود مبنی بر شارژ آیفون بعدی بدون سیم را تقویت کرد. کنسرسیوم Wireless Power که متشکل از حدود 200 سازمان است که یک استاندارد شارژ بی سیم واحد را ترویج می کنند، به CNNTech تایید کرد که اپل هفته گذشته به این گروه پیوست.

شایعات آیفون ماه‌ها قبل از معرفی هر نسخه جدید به گوش می‌رسد، و هیاهو در مورد به اصطلاح آیفون 8 بسیار زیاد است: سیب (AAPL) انتظار می رود در پاییز امسال به مناسبت 10 سالگی این گوشی هوشمند از طراحی مجدد بزرگی رونمایی شود.

این شرکت قبلاً علاقه خود را به حذف سیم های دست و پا گیر نشان داده است. اپل واچ به صورت بی سیم شارژ می شود، مشروط بر اینکه مصرف کنندگان ۷۹ دلار برای یک داک شارژ مغناطیسی هزینه کنند. و جدیدترین مک بوک اکنون تنها با یک پورت USB عرضه می شود.

مطالب مرتبط: سهام اپل به رکورد بالایی نزدیک می شود

اپل همچنین با فروش جداگانه یک ایستگاه شارژ بی سیم، جریان درآمد دیگری برای آیفون ایجاد خواهد کرد. این ویژگی شارژ را برای دارندگان گوشی های هوشمند ساده می کند. به جای وصل کردن گوشی، کاربر فقط باید آن را روی پایه شارژ قرار دهد.

اپل روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که به کنسرسیوم برق بی‌سیم می‌پیوندد تا با توسعه استانداردهای شارژ بی‌سیم، ایده‌های خود را ارائه دهد.

در مورد ویژگی های احتمالی احتمالی آیفون بعدی، شایعات دیگر شامل صفحه نمایش لبه به لبه، بدنه شیشه ای و حذف دکمه هوم است.

CNNMoney (واشنگتن) اولین بار در 13 فوریه 2017 منتشر شد: 2:42 PM ET