Instacart ابزار جستجوی هوش مصنوعی درون برنامه ای جدید را با پشتیبانی از ChatGPT راه اندازی کرد

Instacart ابزار جستجوی هوش مصنوعی درون برنامه ای جدید را با پشتیبانی از ChatGPT راه اندازی کرد

اینستاکارت در حال راه اندازی یک ابزار جستجوی هوش مصنوعی جدید است که توسط ChatGPT OpenAI طراحی شده است. ابزار جستجوی جدید “Ask Instacart” برای کمک به مشتریان در صرفه جویی در وقت و کمک به آنها در سوالات خرید با ارائه توصیه های شخصی طراحی شده است. ابزار جدید از امروز شروع به کار می کند و در هفته های آینده برای همه مشتریان آمریکایی و کانادایی در دسترس خواهد بود.

تجربه جستجوی جدید مستقیماً در نوار جستجو در برنامه Instacart تعبیه شده است و توصیه های محصول و همچنین اطلاعات اضافی در مورد آماده سازی غذا، ویژگی های محصول، ملاحظات رژیم غذایی و موارد دیگر را در اختیار مشتریان قرار می دهد. Ask Instacart شامل درخواست‌های شخصی‌شده است، نیازهای کاربران را بر اساس سابقه خریدشان یادآوری می‌کند و آنها را تشویق می‌کند محصولات جدید را کشف کنند.

با Ask Instacart، کاربران می‌توانند سؤالاتی مانند «چه نوع مخلفاتی را با گوشت بره سرو کنم» یا «چه ماهی شبیه ماهی آزاد است» بپرسند. تنقلات بدون لبنیات برای بچه ها.»

“یک سوال ساده مانند “برای شام چیست؟” JJ Zhuang، معمار ارشد Instacart، در بیانیه‌ای گفت: یکی از پیچیده‌ترین پاسخ‌ها برای خانواده‌ها در همه جا است. «از تصمیم‌گیری در مورد بودجه و مشخصات غذایی گرفته تا مهارت‌های آشپزی، ترجیحات شخصی و موارد دیگر، Ask Instacart می‌تواند به مشتریان کمک کند تا به تمام سؤالات غذایی خود پاسخ دهند و مواد اولیه غذای عالی را در یک ساعت تحویل دهند.»

تجربه جستجوی جدید Instacart مبتنی بر هوش مصنوعی

اعتبار تصویر: اینستاکارت

قبل از راه اندازی تجربه جستجوی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، نوار جستجوی Instacart می تواند برای یافتن محصولات، فروشگاه ها و دستور العمل ها مورد استفاده قرار گیرد. با این ویژگی جدید، Instacart برنامه خود را بیشتر به یک فروشگاه تک مرحله ای در هنگام تهیه غذا تبدیل می کند. در گذشته، احتمالاً از Google برای جستجوی توصیه‌های خاص برای تنقلات یا لوازم ضروری BBQ استفاده می‌کردید و سپس برای سفارش به Instacart می‌رفتید. اکنون، Instacart اولین مرحله از این فرآیند را به طور کلی حذف می کند و به شما اجازه می دهد این نوع جستجوها را مستقیماً در برنامه خود وارد کنید.

راه‌اندازی جدید Ask Instacart چند ماه پس از معرفی پلاگین Instacart برای ChatGPT توسط این شرکت صورت می‌گیرد که به کاربران اجازه می‌دهد نیازهای غذایی خود را به زبان طبیعی بیان کنند و سپس برای محصولات خرید کنند.

در یک پست وبلاگی، Instacart اعلام کرد که آگاه است که فناوری هوش مصنوعی مولد هنوز در مراحل اولیه است، به همین دلیل است که Ask Instacart یک مدل بسیار تخصصی است که فقط برای پاسخگویی به سوالات مرتبط با مواد غذایی طراحی شده است. این شرکت متعهد است که ویژگی های هوش مصنوعی را به شیوه ای مسئولانه در محصولات خود بگنجاند.

از زمان راه‌اندازی آن در سال گذشته، ChatGPT OpenAI بر اینترنت مسلط شده است، که منجر به تبدیل شدن هوش مصنوعی به موضوعی روزافزون شده است. در نتیجه، بسیاری از شرکت‌ها مانند مایکروسافت و گوگل از ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه برنامه های محبوبی مانند Snapchat، Yelp، Duolingo و Discord ویژگی های ChatGPT-مانندی را برای استفاده از علاقه روزافزون به ابزارهای هوش مصنوعی راه اندازی کرده اند، جای تعجب نیست که Instacart به دنبال انجام همین کار با آخرین ویژگی خود است.