Karat 110 میلیون دلار با ارزش 1.1 میلیارد دلار افزایش می دهد تا پلت فرم مصاحبه فنی خود را به عنوان خدمات افزایش دهد-TechCrunch

در رقابت جهانی برای استعدادهای فنی ، شرکت ها در جستجوی راه هایی هستند تا روند استخدام را سرعت بخشیده و مقیاس بندی کنند تا بهترین نامزدها قبل از رسیدن رقبا به آنها برسند. امروز ، شرکتی که راه حلی برای کمک به یک جنبه از آن – فرایند مصاحبه – ایجاد کرده است ، اعلام می کند که دور وسیعی از بودجه را تأیید می کند که این تقاضا را تأیید می کند.

Karat ، که آنچه را که “ابر مصاحبه” می نامد ، ایجاد کرده است – در اصل ، یک پلت فرم “مصاحبه به عنوان یک سرویس” است که به مشتریان این امکان را می دهد تا نامزدها را به تیم کاراته از مصاحبه کنندگان آموزش دیده آنلاین ، که خود متقاضیان را برای مهارت ها و مشکلات بررسی می کنند ، هدایت کنند. حل توانایی ها به عنوان بخشی از ارزیابی آنلاین – دور 110 میلیون دلاری بسته شده است ، سری C که راه اندازی سیاتل را 1.1 میلیارد دلار ارزش دارد.

این دور توسط Tiger Global رهبری می شود ، که همچنین سری 28 میلیون دلاری شرکت B را در سال 2019 رهبری کرد. Norwest Venture Partners ، 8VC ، Exor ، Base Partners و Sempervirens Fund – همه حامیان قبلی – نیز شرکت کردند.

کارات قصد دارد از این بودجه برای ادامه بیشتر فناوری و علم داده در فرآیند خود استفاده کند – هم برای آموزش و راهنمایی مصاحبه کنندگان و هم برای تجزیه و تحلیل روند مصاحبه برای بهبود آن در آینده. در درازمدت ، ممکن است به نظر برسد که مصاحبه گران ، مهارت ها و داده ها را فراتر از استخدام فنی قرار دهد. با این حال ، استخدام فنی یک بازار بزرگ برای این استارتاپ است. Mohit Bhende ، بنیانگذار و مدیرعامل کارات ، در همکاری با شرکت هایی مانند Roblox ، American Express ، Intuit ، Compass و Wayfair ، گفت که در یک روز معمولی ممکن است 500 مصاحبه در این پلت فرم (نه همه برای یک شرکت) انجام شود.

آخرین باری که ما با کارات تماس گرفتیم ، Covid-19 حتی در افق نبود-مه 2019 بود-و بنابراین تمرکز بر ارائه ابزارهایی برای انجام کار عملاً در ترکیب بزرگتر خوب بود و نه ضروری.

در همین حال ، به نظر می رسد موضع کارات در مصاحبه های فنی زنده به مراتب برتر از دادن آزمایش های واقعی هنوز محل بحث است.

به سرعت هفت ماه جلو بروید و جهان کاملاً تغییر کرده است و با آن دنیای کار نیز تغییر کرده است. ابزارهای کارات به طور ناگهانی به عنوان راهی کلیدی برای ادامه فعالیت شرکت ها در جذب نیروها مطرح شده است و شاید حتی بهتر از قبل انجام شود.

این شرکت منابع خود را برای انجام مصاحبه ها با ارائه آن به عنوان یک برنامه جانبی برای مهندسین کار آغاز کرد. اکنون ، Bhende می گوید حجم مصاحبه ها به حدی است که کسانی که آنها را روی پلت فرم اجرا می کنند ، اکنون از آن به عنوان منبع اصلی درآمد خود استفاده می کنند و تعدادی از آنها سالانه 250،000 دلار از طریق کارات درآمد دارند. (این بدان معنا نیست که آنها کارکنان تمام وقت کارات هستند: Bhende تأیید می کند که همه آنها پیمانکار هستند و همه مطابق با قوانین استخدامی محلی خود کار می کنند.)

این تغییر در افرادی که فرایند مصاحبه را اجرا می کنند ، چالش بزرگتری را در یافتن افرادی برای انجام مصاحبه های فنی داخلی و تلاش برای جذب مهندسان بیشتر به طور کلی نشان می دهد. همانطور که Bhende توضیح می دهد ، این کار هیچ کس نیست ، حداقل به طور رسمی ، تا حدی به این دلیل که مهندسان بسیار مشغول هستند.

وی گفت: “در یک شرکت مهندسان کافی برای مصاحبه با مهندسان وجود ندارد.”

به طور معمول ، یکی از روشهای فشرده سازی مصاحبه تکیه بر آزمونها است ، که کارات معتقد است روش کافی برای تعیین مهارتهای حل مشکل و توانایی همکاری داوطلب در دنیای واقعی نامزد نیست. به علاوه ، به ویژه در حال حاضر ، “مردم هوس می کنند و خواهان تعامل انسان با انسان هستند.”

در واقع ، در حالی که جنبه انسانی سرویس در سراسر پلتفرم قوی است ، آنچه به نظر می رسد اهرم نحوه مقیاس بندی کارات است ، فناوری است که پشتوانه این پلت فرم است. Bhende خاطرنشان می کند که این شرکت افراد را بر اساس داده هایی که از مصاحبه های قبلی تهیه کرده است آموزش می دهد ، که از نظر تئوری نرخ اعتصاب قوی تری را برای شناسایی نامزدهای قوی به آن می دهد. این می تواند یک منطقه پیچیده باشد ، زیرا کارات اساساً در مرکز چگونگی ایجاد استراتژی ها و محصولات جدید توسط شرکت ها قرار دارد: در واقع آگهی های استخدام اغلب راهی است که اطلاعاتی در مورد آنچه یک شرکت سعی دارد به طور مخفی روی آن کار کند ، فاش می شود.

جفری اسپکتور ، رئیس جمهور و یکی دیگر از بنیانگذاران کارات ، می گوید: “ما تیمی از دانشمندان مصاحبه داریم که سعی می کنند مصاحبه نامزد کامل را شناسایی کنند.” “ما یک شرکت مبتنی بر شایستگی هستیم و بنابراین ما به دنبال مهارت ها و س questionsالات اساسی هستیم که برای نامزد کامل مناسب باشد.” او می گوید اینها به عنوان ماژول ها نشان داده می شوند که ممکن است کارات آنها را به آنچه که یک شرکت خاص به دنبال آن است ترسیم کند. این نیز یکی از راه هایی است که یک مصاحبه کننده – که در شغلی که برای آن مصاحبه می کند – استخدام نشده است – می تواند در اطراف اطلاعات محرمانه یا اختصاصی یک شرکت دیوار نگه دارد ، در حالی که هنوز تعیین می کند که آیا یک نامزد برای این نقش مناسب خواهد بود “این بدان معناست که ما تک تک چیزها را یاد نمی گیریم.”

اسکات شلیفر ، شریک در Tiger Global ، در بیانیه ای گفت: “ما معتقدیم مصاحبه با ابر + فناوری Karat راهی است که اکثر شرکت ها مهندسین را استخدام می کنند.” “ما می دانیم که شکاف بین عرضه استعدادهای مهندسی و تقاضا همچنان افزایش می یابد و مشتاق هستیم سرمایه گذاری خود را در زمینه ایجاد و رهبر دسته بندی کنیم.”