Keep Technologies می خواهد یک فنجان نگهدارنده را به محافظی برای خودرو شما تبدیل کند – TechCrunch

دیوید مولر به دنبال راه اندازی شرکت دیگری نبود. او قبلاً نشان کارآفرین سریالی را با CodeGuard ، راه اندازی پشتیبان وب سایت و شرکت سخت افزاری خود Claw Hanging Systems دریافت کرده بود.

اما مجموعه ای از خرابی های خودرو مولر را وادار کرد تا محصولی را جستجو کند که ایمنی خودرو او را حفظ کند. آنچه او پیدا کرد یک شکاف در بازار و فرصتی برای پر کردن آن بود.

مولر چندین سال تحقیق و توسعه نمونه های اولیه و برنامه های تجاری را برای آنچه بعداً به Keep Technologies تبدیل شد ، صرف کرد. استارتاپ مستقر در آتلانتا ، که عملاً در TechCrunch Startup Battlefield به نمایش درآمد ، به طور رسمی در پاییز 2020 تاسیس شد.

مولر می گوید: “من واقعاً به دنبال دلیلی بودم که این کار را شروع نکنم.” “من تازه شرکت خود را فروخته بودم و در آن زمان که فکر می کردم ، باید روی گلف تمرکز کنم و یک دختر کوچک دارم. من می خواستم پرچم قرمز یا دلیلی برای عدم انجام این کار پیدا کنم. “

مولر آن دلیل را پیدا نکرد. در عوض ، او مجموعه ای از دستگاه های هوشمند را برای ایمنی و امنیت در وسایل نقلیه و یک سرویس ابری همراه و یک برنامه تلفن همراه توسعه داد. محصول شاخص آن نایت است ، یک آشکارساز نفوذ و حرکت است که در جا فنجان وسیله نقلیه قفل می شود. و بله ، هنوز می توان از جا لیوانی استفاده کرد.

فناوری Keep که از آن 5 حق ثبت اختراع و 16 مورد دیگر در دست بررسی است ، تاکنون چندین سرمایه گذار را به خود جلب کرده است. مولر در ابتدا از سرمایه شخصی خود برای راه اندازی Keep استفاده کرد. از آن زمان این شرکت 4 میلیون دلار از چندین سرمایه گذار ، از جمله م Matthewسس و مدیرعامل Cloudflare ، متیو پرینس ، تام نونان ، که شریک بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری فناوری TechOperators در مراحل اولیه ، برت الیس از Ellis Capital ، مدیرعامل Kenzie Lane Innovation Tripp Rackley است ، جمع آوری کرده است. و جری پرولو ، افسر ارشد امنیت اطلاعات بورس بین قاره ای.

چگونه کار می کند

دستگاه نایت فناوری Keep را در خودرو به پورت OBD متصل می کند. طناب می تواند در زیر تخته کف و سپس تا کنسول وسط خودرو حرکت کند ، جایی که نگهدارنده های لیوان معمولاً در آن قرار دارند. شوالیه در نگهدارنده فنجان قرار می گیرد و هنگامی که صاحب دستگاه را می پیچاند فعال می شود تا به محل آن متصل شود.

مولر به TechCrunch گفت که نمی توان شخص دیگری را حذف کرد ، اما برخی از اختراعات ثبت شده مربوط به عملکرد زنگ در هنگام نصب و حذف دستگاه است. شوالیه مجهز به دوربینی است که دید 180 درجه ای را ارائه می دهد. همچنین دارای پهنای باند سلولی و همچنین سنسورهای مادون قرمز غیرفعال (PIR) و مایکروویو برای تشخیص حرکت در خارج و داخل خودرو است.

Technologies KNIGHT را در خودرو نگه دارید

اعتبار تصویر: فناوری ها را حفظ کنید

این بدان معناست که شوالیه می تواند ویدئویی از فردی که به خودرو وارد شده است را ضبط کند ، این داده ها را به ابر ارسال کند و آن را به دستگاه تلفن همراه کاربر منتقل کند. Keep Technologies همچنین دارای یک سرویس نظارت است که می تواند ویدیو را از طرف مالک خودرو مشاهده کرده و اقدام کرده و پلیس را مطلع کند.

البته هدف این است که از وقوع حریق جلوگیری شود-نه فقط ضبط بازیگران بد که با خودرو درگیر شده یا وسایلی از آن را می دزدند. دستگاه از طریق بلوتوث یا با fob همراه یا برنامه تلفن همراه کاربر ارتباط برقرار می کند. در هر صورت ، هنگامی که مالک قفل می شود و از محدوده خودرو خارج می شود ، دستگاه به طور خودکار خود را مسلح می کند.

اگر شخصی به خودرو نزدیک شود و داخل آن را نگاه کند ، با چشمک زدن چراغ LED و ایجاد صدای جیر جیر قوی به حالت بازدارنده می رود. این شباهت زیادی به آلارم های بیرونی خارجی موجود در بازار امروز ندارد. فلاش نور و صدای جیر جیر قوی تنها در صورتی رخ می دهد که شخصی در کنار وسیله نقلیه ایستاده و پس از حرکت متوقف شود. اگر آنها بخواهند خودرو را باز کنند ، زنگوله ای که صدایی تا 120 دسیبل منتشر می کند – مولر این را 100 نوزاد فریاد می زند – خاموش می شود و لنز چشم ماهی فیلم را ضبط و منتقل می کند.

مولر در مورد محصول نایت گفت که این شرکت 299 دلار برای دستگاه و 50 دلار در سال برای اشتراک در نظر گرفته است. اگر کاربر می خواهد نظارت حرفه ای داشته باشد ، Keep قصد دارد قیمتی در حدود 30 دلار در ماه داشته باشد. این شرکت قصد دارد این محصول را در اواسط سال 2022 عرضه کند.

جاده پیچ در پیچ به نگه داشتن

مولر ، که مدرک مهندسی مکانیک خود را از گرجستان تک گرفته است ، زندگی حرفه ای خود را به شیوه ای سنتی تر با کار در GE آغاز کرد ، جایی که چهار سال در غرب میانه ، چین و دالاس کار کرد. او قصد دارد برای کسب و کار در دانشگاه هاروارد به قصد تغییر شغل به سمت بانکداری سرمایه گذاری برود. در اینجا بود که اولین اشکال کارآفرینانه مطرح شد.

مولر و یکی از دوستانش برای یک نمایش واقعی به نام American Inventor ، پیش درآمد مخزن Shark Tank که در تابستان 2007 از شبکه ABC پخش شد ، تلاش کردند. این دو نفر یک قفسه دوچرخه به نام The Claw اختراع کردند و در نهایت یکی از شش فینالیست شدند. آنها در نهایت مجوز این محصول را به Whirlpool می دهند و بیش از میلیون دستگاه از طریق Lowe’s ، Home Depot و Amazon فروخته شده است.

مولر نیمی از آن تابستان را برای فیلمبرداری برنامه تلویزیونی واقعیت و نیمی دیگر را برای گذراندن دوره کارآموزی در یک شرکت بانکی سرمایه گذاری گذرانده بود.

مولر می گوید: “در پایان تابستان ، من تصمیم گرفتم کارآفرینی کنم حتی اگر پولی نداشته باشم.” “آن تجربه واقعاً طرز فکر من را در مورد ریسک های بزرگ و آنچه که می تواند رخ دهد ، تغییر داد.”

راه اندازی سیستم های Claw Hanging Systems مولر را به استارت آپ بعدی خود به نام CodeGuard هدایت کرد. بنیانگذاران Claw یک وب سایت ایجاد کرده بودند تا پس از شروع نمایش ، پیش سفارشات محصول را جمع آوری کنند. مولر توضیح داد که هدف این بود که بتوانیم به Whirlpool یا شرکت دیگری نشان دهیم که تقاضا برای محصول وجود دارد. اما این وب سایت یک روز قبل از پخش American Inventor خراب شد.

چند سال بعد ، مولر با استادی در Georgia Tech راه اندازی پشتیبان وب سایت CodeGuard را تاسیس کرد. این شرکت در TechCrunch Disrupt 2011 راه اندازی شد و در مسابقه فینالیست شد. CodeGuard مدت کوتاهی بعد با Cloudflare همکاری کرد و در سال 2018 توسط Sectigo خریداری شد.

مولر دو سال دیگر در Sectigo ماند. در این مدت ، او شبها و آخر هفتهها در سخت افزار آزمایشگاههای علوم اعصاب کار کرد. این در نهایت به دستگاه های عصبی تبدیل می شود ، که از فناوری Tech و MIT خارج می شود. مولر دارایی های خود را از Neuromatic فروخت.

در همان زمان بود که Sectigo CodeGuard را خریداری کرد که مولر مجموعه ای از خرابی های ماشین را تجربه کرد. آخرین مورد ، درست پس از مهاجرت او و همسرش به محله جدید در آتلانتا ، او را وادار کرد تا هر نوع وسیله یا محصول امنیتی را پیدا کند که می تواند از سرقت در آینده جلوگیری کند.

چشم به محصولات آینده داشته باشید

مجموعه محصولات Technologies را نگه دارید

این شرکت محصولات دیگری نیز تولید کرده است-بیشتر آنها با موضوع شطرنج-از جمله نسخه ارزان قیمت تری به نام Pawn که دوربین ندارد و هنوز حرکت و نفوذ را تشخیص می دهد ، و همچنین یک دستگاه روی شیشه جلو که 360 درجه را فراهم می کند. دید به نام Rook.

مولر گفت که شوالیه ، پیاده و روک تازه شروع شرکت هستند. شرکت 11 نفره ، از جمله مولر ، در حال کار بر روی سایر دستگاه ها و سنسورهای امنیتی از جمله محافظ مبدل های کاتالیزوری است که مورد علاقه سارقان است. سایر محصولات افزودنی در آینده شامل سنسور نظارت بر صندلی ماشین ، دستگاهی است که در ، صندوق عقب و درپوش گاز را کنترل می کند ، شارژ بی سیم درون فنجان و برچسبی که ردیابی GPS اضافی را ارائه می دهد.

Keep همچنین محصولی به نام Lookout را معماری کرده است ، یک تکه کوچک که روی شیشه جلو می رود و می تواند توقف های ترافیکی را ثبت کند. با این کار ، مولر سعی نمی کند وارد صنعت دوربین های دکمه شود. در عوض او معتقد است که همکاری با برخی از ارائه دهندگان برجسته برای ادغام در دستگاه های آنها به طور بالقوه راه بهتری است.