Leapwork مستقر در کپنهاگ 62 میلیون دلار سری B به رهبری KKR و Salesforce Ventures هدایت می کند-TechCrunch

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch هر روز ساعت 3 بعد از ظهر PDT به صندوق ورودی خود ارسال کنید ، اینجا را مشترک شوید.

‘الو و به Daily Crunch برای 26 آگوست 2021 خوش آمدید. یا همانطور که اخیراً کسی آن را خوانده ، جمعه جونیور ، امروز اخبار زیادی داریم ، با کمی تعصب نسبت به موارد بزرگ شرکت های بزرگ فناوری. اما ابتدا توجه داشته باشید که ما امسال زمان زیادی را صرف صحبت در زمینه fintech در Disrupt خواهیم کرد و TechCrunch به تازگی اعلام کرد صبا کریم Techstars در راه است. حتما نتیجه خوبی خواهد داشت! – الکس

TechCrunch Top 3

 • Airbnb افرادی را که می تواند به میزبانی پناهندگان افغان کمک کند گسترش می دهد: آیا می خواهید در تلاش Airbnb برای اسکان پناهجویانی که از افغانستان فرار کرده اند کمک کنید؟ این شرکت امروز اعلام کرد که به هر کسی اجازه می دهد کمک کند ، نه فقط میزبان های موجود. امیدوارم این امر باعث افزایش موجودی مسکن موجود شود و افراد بیشتری را در خود جای دهد. همه ما انسان هستیم ، پس بیایید به یکدیگر کمک کنیم.
 • سختی کمیسیون اپل بیشتر محو می شود: کمیسیون 30 درصدی سختگیرانه اپل دوباره نرم می شود ، زیرا این شرکت قصد دارد نرخ خرید پایین تری را برای خرید اخبار ، حداقل برای ناشرانی که در برنامه Apple News شرکت می کنند ، ارائه دهد. بنابراین این یک خبر خوب است ، همراه با یک چرخش قوی در کنار آن. چرا اپل اینقدر برای ادامه رانت خواری در اقتصاد موبایل می جنگد؟ به این دلیل که سودآور است ، به همین دلیل است.
 • شرکت های بزرگ فناوری وعده دلارهای هنگفت برای امنیت سایبری می دهند: آنها در نشستی در کاخ سفید گفتند غول های فناوری اپل ، گوگل و مایکروسافت متعهد شده اند با امنیت بیشتری در زمینه امنیت سایبری کار کنند. مایکروسافت متعهد شده که 20 میلیارد دلار برای این تلاش هزینه کند و گوگل 10 میلیارد دلار. TechCrunch می نویسد که اپل وعده داده است که “برنامه جدیدی برای بهبود مستمر امنیت در سراسر زنجیره تامین فناوری ایجاد کند.” همه اینها خبرهای خوبی است ، اما ما تعجب می کنیم که چه مقدار از هزینه های متعهد شده قبلاً در بودجه آینده جمع آوری شده است.

استارتاپ ها/VC

روز دیگر ما متوجه شدیم که برایان هیتر ما در حال راه اندازی یک خبرنامه است. او هنوز هم چنین است و یکی از نوشته های پیش از راه اندازی آن امروز یک تیتر است که نمی توانم بر روی آن پیشرفت کنم: “من نمی دانم با آن سالاد های پرتاب شده و پای ربات چه کنم.” هیتر برای عبور از ویراستاران 100 امتیاز دریافت می کند. می توانید در خبرنامه ربات ثبت نام کنید.

 • Otter.ai قابلیت رونویسی را گسترش می دهد: اگر نیاز به ضبط مکالمه و رونویسی آن دارید ، Otter یک ابزار عالی برای استفاده است. من این را می دانم زیرا من مشتری سمور هستم – با پول خودم – و به شدت به آن وابسته هستم. اخبار امروز آن این است که این سرویس پس از راه اندازی پشتیبانی از زوم ، “ویژگی دستیار سم را برای تیم های مایکروسافت ، Google Meet و Cisco Webex” در حال راه اندازی است.
 • Compa 3.9 میلیون دلار برای ساختن نرم افزار پیشنهاد کار بهتر جمع آوری می کند: استخدام یک درد در پشت است ، و در بازار استعدادهای فوق العاده داغ امروز برای تعدادی از برنامه های سازگار با استارتاپ ، حتی بیشتر مزاحم است. برای مقابله با این حقایق ، Compa نرم افزاری را ایجاد کرده است که از نیروهای استخدام کننده در کار آنها پشتیبانی می کند و به آنها کمک می کند “استراتژی های جبران خسارت خود را برای ایجاد و برقراری ارتباط با پیشنهادات قابل درک و بی طرفانه مدیریت کنند.” این استارتاپ به تازگی از مخفی کاری بیرون آمده است.
 • Playbook می خواهد Dropbox را برای طراحان بسازد: بله ، در سالهای گذشته Dropbox برای طراحان Dropbox بود ، اما امروز این ابزار ذخیره سازی و بهره وری سازمانی است. بنابراین اکنون Playbook وجود دارد که می خواهد مانتوی قدیمی Dropbox را در نظر بگیرد. و فقط 4 میلیون دلار در یک دور به رهبری Funders Fund جمع آوری کرد.
 • Picsart 130 میلیون دلار افزایش می دهد: دور SoftBank و/یا Tiger امروز Picsart است ، که Vision Fund 2 فقط 130 میلیون دلار معامله برای او انجام داد. جزئیات جزئی نبود ، اما این شرکت اکنون یک اسب شاخدار است که درآمد 100 میلیون دلاری را نشان می دهد. بنابراین اگر کنجکاو بودید که آیا ابزارهای ایجاد کننده تلفن همراه می توانند مقیاس بندی کنند ، خوب ، می توانند.
 • Atheneum 150 میلیون دلار برای محصول تحقیق و بررسی خود جمع آوری می کند: وقتی این خبر را برای اولین بار دیدم بسیار هیجان زده شدم. زیرا من در نزدیکی یک کتابخانه خصوصی به نام آتنوم زندگی می کنم. با این حال ، این چنین نیست ، و بنابراین معبد محلی کتاب من فقط 150 میلیون دلار جمع آوری نکرد. با این وجود ، یک استارتاپ با این نام چنین کرد و پایگاه مشتریان برای خدمات تحقیق و بررسی آن در حال حاضر 500 شرکت بزرگ است.
 • Leapwork با جمع آوری 62 میلیون دلار سری B ثابت می کند که هیچ کد هنوز داغ است: Leapwork که در دانمارک مستقر است و بزرگترین سری B آن کشور را دارد ، با ابزار بدون کد خود که به اتوماسیون فرایند کمک می کند ، موج می زند. من تصور می کنم در اتحاد دو گرایش داغ ، تعجب آور نیست که این شرکت خوب کار می کند – اتوماسیون فرایند در حال رونق است و همه از توسعه دهندگان کوتاهی می کنند.
 • سرانجام ، استخدام اخیر TechCrunch Kate Park امروز با قطعه ای در حال بیرون آمدن است راه اندازی صدای AI و گفتار مصنوعی LOVO، که فقط یک دور 4.5 میلیون دلاری را جمع آوری کرد. شاید هنگام سرماخوردگی بتواند در پادکست های ما TechCrunchers را پر کند.

شما نمی توانید برنامه YC خود را هک کنید ، اما در اینجا مواردی است که باید از آنها اجتناب کنید

آنچه را شنیده اید فراموش کنید: راه های میانبر زیادی برای موفقیت وجود دارد.

استفاده از تجربیات دیگران یک روش امتحان شده و واقعی است ، به همین دلیل است که کریس مورتون ، شرکت کننده دوبار Y Combinator ، یک پست مهمان برای Extra Crunch نوشت و توصیه هایی به بنیانگذاران داشت که امیدوارند مورد قبول شتابدهنده معروف قرار گیرند.

مورتون ، که هزاران درخواست YC را نیز بررسی کرده است ، نظرات خود را در مورد زمان ارائه درخواست ، در صورت از دست دادن مهلت و اینکه در صورت پذیرش نیاز به جابجایی دارید ، به اشتراک می گذارد.

مورتون می گوید: “به یاد داشته باشید که درخواست شما باید به اندازه کافی خوب برای مصاحبه باشد ، نه برنده جایزه.” “به جای صرف زمان بیشتر برای کامل کردن یک برنامه ، به کار خود بازگردید.”

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

برای جمع بندی اخبار امروز ما ، دیواری از اخبار فناوری بزرگ برای تغییر مسیر شما:

 • Google Streams ، برنامه پشتیبانی بالینی آن را می کشد: گوگل در ساختن چیزها و حتی در کشتن آنها بسیار خوب عمل می کند. اگر گوگل رمان نویس بود ، آنقدر عزیزان را می کشید که فقط رمان تولید می کرد. صرف نظر از اینکه ، Streams مرده است ، تعجب بزرگی نیست ، اما برای برخی به احتمال زیاد یک تلخ واقعی است.
 • چند بازی Netflix می خواهید؟ حرکت به لهستان: Netflix در حال ورود به بازی ها است ، که با توجه به این که بازی ها تجارت بزرگتری از فیلم ها هستند ، تعجب آور نیست. اما همه قرار نیست عناوین موبایل آن را به یکباره در دست بگیرند. لهستان اول است با توجه به محبوبیت بازی های ویدئویی در اروپا و اندازه مناسب بازار لهستان ، تا آنجا که انتخاب بازار تکان دهنده است.
 • فیس بوک راه اندازی یک تصمیم تصمیم گیری درباره انتخابات هیئت مدیره گروه نظارت بر موضوع Entmoot را در نظر می گیرد: با شواهد بیشتری مبنی بر اینکه فیس بوک ممکن است شرکتی بسیار بزرگ باشد تا بتواند در دنیای مدرن به عنوان یک واحد واحد جا بیفتد و شاید کنترل کامل سهامداران تک نفره باید راه سلطنت را پیش ببرد ، غول اجتماعی “به دنبال ایجاد یک مستقل است کمیته مشورتی برای تصمیم گیری های مربوط به انتخابات آیا این باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود؟ به من بگو.
 • لوردستون مدیرعامل جدید خود را انتخاب کرد: این یک کنسرت سخت و پرمخاطب است ، بنابراین باید چیزی پر از ماجراجویی باشد. با این وجود ، شرکت عمومی EV که مشکل دارد Lordstown رهبری جدیدی را به دست آورده است که TechCrunch گزارش می دهد “Daniel A. Ninivaggi ، مدیر اجرایی قدیمی خودرو و رئیس سابق هلدینگ کارل C. Icahn”. بیایید ببینیم آیا او می تواند شرکت را تغییر دهد یا خیر.
 • در پایان ، اگر مشترک YouTube پولی هستید ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد.

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

مونتاژ تصویر بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

TechCrunch از شما می خواهد به بازاریابان در حال رشد که در زمینه SEO ، اجتماعی ، نوشتن محتوا و موارد دیگر تخصص دارند توصیه کنید! اگر بازاریاب رشد هستید ، این نظرسنجی را به مشتریان خود منتقل کنید. ما دوست داریم در مورد اینکه چرا آنها دوست دارند با شما کار کنند ، بشنویم.

اگر کنجکاو هستید که چگونه این نظرسنجی ها پوشش ما را شکل می دهند ، مصاحبه ای را که آنا هایم با روبرت کاتای انجام داده است ، مشاهده کنید: “روبرت کاتای ، متخصص بازاریابی رومانیایی توضیح می دهد که چگونه از محتوای خود بیشترین بهره را ببرید.”