Lockheed، Masten و ispace در TC Sessions: Space – TechCrunch درباره رفتن به ماه (و بازگشت) صحبت خواهند کرد.

رفتن به ماه یک جاه طلبی ستودنی است، اما وقتی به آنجا رسیدید چه خواهید کرد؟ ناسا و صنعت فضای خصوصی قصد دارند از سطح ماه حداکثر استفاده را ببرند، و برای انجام این کار، آنها باید محیط زیست را در مرز بعدی مطالعه کنند – همانطور که رهبران فضایی، لاکهید مارتین و مستن اسپیس در جلسه TC توضیح خواهند داد: Space on 14-15 دسامبر.

چالش فرود ایمن بر روی سطح ماه، که زمانی قلمرو ابرقدرت‌های جهانی بود، برای شرکت‌های فضایی خصوصی در دسترس قرار گرفته است، و به نظر می‌رسد که در دهه آینده، فرودگرهایی با «مارک‌های» متعدد، سنگ‌لیت را لمس خواهند کرد.

فضاپیمای ژاپن اخیراً از فرودگر Hakuto-R رونمایی کرده است که قرار است در سال 2022 روی یک SpaceX Falcon 9 پرتاب شود و مجموعه ای از محموله های کانادایی، ژاپنی و اماراتی را به سطح زمین برساند. سپس این شرکت در سال 2023 کاوشگر خود را به ماه می فرستد – با این فرض که جدول زمانی به هیچ وجه تغییر نمی کند، که معمولاً انجام می شود. تاکاهیرو ناکامورا، مدیر و مدیر ارشد اجرایی به ما خواهند پیوست تا در مورد چالش رفتن به ماه به عنوان یک استارت آپ – و همچنین خارج از اکوسیستم محبوب ایالات متحده صحبت کنیم.

Masten Space به زودی در سطح ماه و خارج از آن حضور برجسته ای خواهد داشت: قرار است مجموعه ای متشکل از هشت محموله را در اواخر سال 2022 به آنجا بیاورند، و ما با مدیر عامل شان ماهونی در مورد چگونگی شکل گیری این ماموریت بررسی خواهیم کرد. فراتر از آن، این شرکت قصد دارد یک سیستم GPS مانند برای عملیات سطحی روی ماه ایجاد کند که مستعمره‌نشینان آینده مطمئناً از آنها تشکر خواهند کرد.

لاکهید مارتین به طرق مختلف در برنامه آرتمیس شرکت خواهد کرد، برخی در حال انجام است، برخی دیگر در آینده، و معاون و مدیر ارشد فضای بازرگانی عمران، لیزا کالاهان، بازخواهد گشت تا به ما بگوید که اوضاع از سال گذشته چگونه پیشرفت کرده است. اخبار مربوط به یک وسیله نقلیه جدید قمری، مفهوم کاوشگر و احتمالاً یک ایستگاه فضایی تجاری باید بیش از اندازه کافی علوفه برای یک گفتگوی جذاب فراهم کند.

این تنها یک نمونه از بلندگوهای ستاره‌ای است که ما در TC Sessions: Space داریم. ما با افرادی مانند ناتالیا بیلی، یکی از بنیانگذاران Accion Systems و CTO صحبت می کنیم که در مورد پیشرفت در سیستم های پیشران ماهواره ای در فضا صحبت خواهند کرد. بعلاوه، چاد اندرسون (سرمایه فضایی)، جاناتان فنتزکه (تک استارز)، تس هچ (بسمر ونچر شرکا) و لیزا ریچ (Xplore) چیزهای زیادی درباره سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های فضایی از همان مراحل اولیه و پس از آن خواهند داشت.

TC Sessions: Space 2021 در تاریخ 14 تا 15 دسامبر برگزار می شود. همین حالا کارت خود را بخرید و از کارشناسان برجسته بیاموزید که چگونه نمونه های ماه ممکن است کلید زندگی فراتر از ستاره ها را داشته باشند.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space 2021 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.