Looking Glass ChatGPT را برای حیوانات کارتونی هولوگرافیک می‌زند

دو چیز در مورد استارتاپ نمایشگر سه بعدی Looking Glass مستقر در بروکلین همیشه صادق بوده است. اولاً، فناوری آنها واقعاً جالب است. من آن را در طول سال ها چندین بار شخصاً دیده ام و همیشه تحت تأثیر قرار می دهد. دوم، این است که من نمی توانم کاملاً بفهمم که برای چه کسی است. یک دام بزرگ برای نوآوری تجاری این است که هر دوی این موارد می توانند در یک زمان درست باشند.

سیستم های 32 و 65 اینچی حتی برای بسیاری از خریداران شرکتی هزینه بالایی دارند. با قیمت 399 دلار، پرتره دسکتاپ بسیار در دسترس است، اما مجموعه ویژگی ها نیاز به گسترش دارد. من یک نفر را می شناسم که برای نشان دادن NFT های خود یکی خرید – همانطور که آن بازار همیشه به نظر می رسد، فکر می کنم با توجه به همه چیزهایی که در چند سال گذشته اتفاق افتاده است، اکنون حتی کوچکتر شده است. اگر صاحب NFT هستید، شرمندگی خود را پنهان کنید.

به نوبه خود، Looking Glass به دنبال کردن مرزهای کاری که با این صفحه نمایش ها می توان انجام داد ادامه می دهد. آیا تصویربرداری سه بعدی فانتزی برای مشاغل مختلف و برای پرتره فوق الذکر در سطح بالایی قرار دارد؟ این استارت‌آپ طبیعتاً نگاهی طولانی و خوب به دنیای هوش مصنوعی مولد داشت (همانطور که همه ما اخیراً انجام می‌دادیم) و هولوگرام‌های مکالمه‌ای را ارائه کرد که توسط پاسخ‌های ChatGPT تقویت می‌شد. نام این موجودات را Liteforms گذاشت.

Shawn Frayne یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Shawn Frayne در بیانیه ای اعلام کرد: “Looking Glass به دلیل توسعه واقعی ترین راه حل های هولوگرافیک که زندگی را به محتوای دیجیتالی سه بعدی می بخشد، بدون نیاز به هدست مشهور است.” اما در چند سال گذشته، ما در حال نمونه‌سازی روش‌های جدید نه تنها برای ایجاد و مشاهده هولوگرام، بلکه برای برقراری ارتباط با آنها بوده‌ایم. با تمام جهش های بزرگی که با مدل های زبان بزرگ مانند ChatGPT انجام شده است، اکنون می توانید! ما نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌زده باشیم که ببینیم چگونه برندها در سراسر جهان از Liteforms استفاده می‌کنند تا طرفداران خود را به جادوی هولوگرام‌های سخنگو و «زنده» متصل کنند.»

در اواخر ماه مارس، زمانی که فرین ویدیویی از مکالمه بین خود و یک شخصیت خرگوش پرحرف را در توییتر منتشر کرد، Looking Glass شخصیت‌های کارتونی را مسخره کرد. او نوشت: “آزمون ریکول تست تورینگ جدید است.” “هولوگرام x #ChatGPT = عمو خرگوش.”

این شرکت در رویداد AWE در اوایل ژوئن اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت‌ها افشا خواهد کرد. در مورد اینکه همه اینها به کجا می‌رود، می‌پرسید که آیا ممکن است آینده‌ای برای دستیارهای هوشمندی مانند الکسا و Google Home وجود داشته باشد.