Mackie در نهایت Rodecaster را با هیئت مدیره پادکست خود می پذیرد

من تنها نبودم که Rodecaster Pro را زمانی که چهار سال و نیم پیش از راه رسید، دوست داشتم. گاهی اوقات یک محصول از راه می رسد و کاملا منطقی است و به راحتی سوراخ گسترده ای در بازار ایجاد می کند. با توجه به رشد پادکست در دهه گذشته، من صادقانه متعجبم که شرکت های بیشتری وارد این عمل نشدند.

تعداد کمی از شرکت ها در موقعیت بهتری نسبت به Mackie برای ارائه یک صفحه پادکست عالی قرار دارند. در طول سه دهه گذشته، این شرکت مستقر در سیاتل به یک نام پیشرو در تجارت صفحه صدا/میکس تبدیل شده است. در هر صورت، به نظر می رسد که آنها در این صنعت قدمی بلند داشتند.

DLZ Creator این هفته با Rodecaster Pro می‌آید که کاملاً در خط تیره‌اش قرار دارد. با قیمت 799 دلار، این سیستم 100 دلار بیشتر از Pro 2 است که در نیمه های سال گذشته وارد بازار شد. این چیزی شبیه به یک ضربه فوری به سیستم است، به خصوص با شروع بسیار بزرگ Rode در اینجا.

Mackie در نهایت Rodecaster را با هیئت مدیره پادکست خود می پذیرد

اعتبار تصویر: مکی

من از مکی خواستم که مزایای DLZ را نسبت به رقبای معروفش تجزیه و تحلیل کند. این چیزی است که شرکت گفته است (همراه با نمودار مفید بالا):

  • دستیار صوتی
  • EQ پارامتریک 3 باند
  • تنظیمات افزایش صدا
  • دستگیره های کنترل سریع
  • اندازه صفحه نمایش تقریبا دو برابر

تنظیمات افزایش صدا مطمئناً خوب هستند. اگر یک درسی وجود داشته باشد که از میکروفون‌های آبی جهان یاد گرفته‌ام، این است که گزینه‌های بسیار زیاد، از قضا، می‌توانند منجر به مرگ محصولی در دستان اشتباه شوند. چه تعداد مهمان پادکست را در طول سال‌ها شنیده‌ایم که سطوح افزایشی تحریف شده یا تنظیمات جهت نادرست داشته باشند؟ با این اوصاف، من فکر می‌کنم خرید محصولی مانند این مستلزم داشتن دانش فنی پایه است – البته به میزان قابل توجهی پایین‌تر از محصولات حرفه‌ای Mackie. این سیستم به اندازه کافی ساده به نظر می رسد که بتوان از جعبه آن استفاده کرد، و شما می توانید هرچه پیش می روید به تدریج جذاب تر شوید.

نکته تاسف بار دیگر در اینجا زمان بندی است. Rodecaster دو سال قبل از همه گیری وارد شد. می‌دانم که تنها نیستم که پس از انجام مصاحبه‌های حضوری برای هفت یا چند سال، برنامه‌ام را به ضبط‌های کاملاً از راه دور تغییر دادم. شاید بخشی از جادو از بین رفته باشد، نمی دانم. اما به دلایل زیادی نمی توانم خودم را به عقب برگردم.

اعتبار تصویر: مکی

البته، تعداد زیادی از برنامه‌ها هنوز به صورت حضوری ضبط می‌شوند، و این سنگ بنای بسیار خوبی برای ساخت یک استودیوی خانگی به نسبت ارزان و آسان است. نقل قول مجدد از مکی:

  • حالت‌های کنترل (آسان، پیشرفته، و حرفه‌ای) صفحه نمایش لمسی را بدون زحمت از ساده و شهودی به پیشرفته و دقیق تبدیل می‌کند و با سطح مهارت هر کاربر تطبیق می‌دهد، بدون افت قدرت پردازش یا کیفیت صدا.
  • دستیار راه‌اندازی Mix Agent راه‌اندازی آسان را فراهم می‌کند و عملکردها را خودکار می‌کند و همه چیز را دقیقاً در جایی که باید باشد با حداقل تلاش یا منحنی یادگیری شماره‌گیری می‌کند.
  • حالت Pro قدرت کامل DLZ Creator را باز می کند تا کنترل را در دست بگیرد و محصول را به طور کامل سفارشی کند تا صدای دلخواه را دریافت کند.
  • AutoMix سطوح را برای حداکثر چهار میکروفون مدیریت می کند، بنابراین کاربران و مهمانان آنها می توانند شنیده شوند – حتی زمانی که همه به طور همزمان صحبت می کنند.
  • DLZ Creator صدایی با کیفیت استودیو تولید می‌کند و پری امپ‌های میکروفون Onyx80 تضمین می‌کنند که هر میکروفونی که استفاده می‌کنید صدایی بلند و بکر خواهد داشت. کاربران همچنین می توانند میکس های هدفون سفارشی برای مهمانان ایجاد کنند.

مطمئناً به نظر می رسد ارزش بررسی را دارد. این شرکت به من یک واحد بررسی پیشنهاد داد، اما من در نهایت نپذیرفتم، زیرا به مصاحبه‌های کاملاً از راه دور بر اساس موارد بالا رفتم. و علاوه بر این، حتی اگر من هنوز تمام نمایش های از راه دور را انجام می دادم، فضایی برای تنظیم یکی از این موارد ندارم. بنابراین من این را در جهان قرار می دهم: یک تخته واقعاً از راه دور که می توانم در کوله پشتی خود بچسبانم، روی میز بگذارم و سه یا چهار میکروفون را در آن بچسبانم. ضبط‌کننده‌های Tascam/Zoom من در طول سال‌ها تا حدی به این نیاز پرداخته‌اند، اما برای پول من، این حفره بزرگ بعدی در بازار است که باید پر شود.