Magic Compose Google می تواند متون شما را بازنویسی کند تا بازیگوش تر، حرفه ای تر و بیشتر باشد

گوگل امروز ویژگی جدیدی را معرفی کرد که سفارشی‌سازی هدایت‌شده اندروید را با پیشرفت‌های آن در هوش مصنوعی مولد ترکیب می‌کند تا به افراد کمک کند پیام‌های شخصی بیشتری بنویسند. این ویژگی که Magic Compose نام دارد، امروز بعدازظهر در کنفرانس توسعه دهندگان شرکت I/O به طور خلاصه روی صحنه نمایش داده شد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از این ویژگی در پیام‌ها و مکالمات برای بازنویسی متون به سبک‌های مختلف استفاده کرد.

برای شروع کار با Magic Compose، باید از برنامه Google Messages استفاده کنید و ابتدا پیام خود را همانطور که معمولاً انجام می دهید تایپ کنید. سپس، نحوه پخش پیام را انتخاب می‌کنید و Magic Compose می‌تواند متن را مطابق با آن تنظیم کند. به عنوان مثال، این ویژگی می‌تواند پیام را مثبت‌تر یا حرفه‌ای‌تر کند، یا می‌توانید با آن سرگرم شوید و پیام را طوری به نظر برسانید که «توسط نمایشنامه‌نویس مورد علاقه‌تان نوشته شده است»، معروف به شکسپیر.

Magic Compose برای کسانی که زمان زیادی را صرف برقراری ارتباط از طریق پیام‌های متنی می‌کنند و اغلب مجبورند بین پیام‌های شخصی و پیام‌های کاری جابه‌جا شوند، مفید است، اما لزوماً به عنوان یک ویژگی ضروری از اولین نسخه‌های نمایشی به نظر نمی‌رسد. در عوض، این نمونه دیگری از نحوه کار گوگل برای تعبیه هوش مصنوعی در هر جنبه از تجارت خود – از جمله برنامه های گوشی های هوشمند اندرویدی است. با این حال، همراه با سایر ویژگی‌ها، استفاده از هوش مصنوعی در سراسر سیستم عامل آن می‌تواند به اندروید کمی برتری در بازار دستگاه‌های رقابتی بدهد.

Magic Compose Google می تواند متون شما را بازنویسی کند تا بازیگوش تر، حرفه ای تر و بیشتر باشد

البته، این شرکت امروز هم وقت گذاشت تا دوباره در مورد تقاضای خود برای بقیه صنعت (اپل!) برای پذیرش RCS – فرمت پیام رسانی غنی برای متون که SMS را با ویژگی های بیشتر ارتقا می دهد، فریاد بزند و آن را همتراز با اپل قرار می دهد. iMessage. اما اپل علاقه ای به ادغام با RCS نشان نداده است – مهم نیست که در طول یک کنفرانس گوگل چقدر تشویق می شود – زیرا ترجیح می دهد کاربران را در اکوسیستم خود محبوس نگه دارد.

درباره Google I/O 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید