Matrix Partners صندوق جدید هند را به 525 میلیون دلار افزایش می دهد

Matrix Partners صندوق جدید هند را به 525 میلیون دلار افزایش می دهد

Matrix Partners India اندازه هدف صندوق فعلی خود را از 450 میلیون دلاری که قبلاً فاش کرده بود به 525 میلیون دلار افزایش داده است و به فهرست در حال رشد صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر ملحق شده است که قصد دارند بیش از نیم میلیارد دلار را برای ابتکارات سرمایه گذاری جدید در بازار جنوب آسیا مستقر کنند. .

در پرونده SEC فاش شد که این شرکت هندی که پرتفوی آن شامل Razorpay و Ofbusiness می شود، 518 میلیون دلار برای صندوق جدید خود، چهارمین برای هند، جمع آوری کرده است و قصد دارد 7 میلیون دلار دیگر را نیز جمع آوری کند.

صندوق جدید این شرکت در زمانی به وجود می آید که تعداد زیادی از سرمایه گذاران دیگر سرمایه جدیدی را جذب کرده اند – و تقریباً همه آنها با سرعتی بسیار سریعتر. این سازمان فوراً به درخواست اظهارنظر در روز سه شنبه پاسخ نداد.

سکویا هند و آسیای جنوب شرقی سال گذشته پس از جمع آوری حداقل سه سرمایه در سه سال گذشته، از یک صندوق 2.85 میلیارد دلاری رونمایی کردند. Lightspeed Venture Partners که یک صندوق 275 میلیون دلاری را در سال 2020 بسته بود، سال گذشته از یک صندوق جدید 500 میلیون دلاری رونمایی کرد. Accel، Elevation Capital و Nexus Venture Partners نیز در یک سال گذشته از صندوق های جدید بزرگ هند رونمایی کرده اند.

Matrix Partners India هنوز یک صندوق سرمایه گذاری قابل توجه است. از 102 استارتاپ یونیکورن هند، 10 مورد از آنها جزو مجموعه ماتریکس شرکای هند هستند. بر اساس پلتفرم Venture Intelligence، Elevation Partners در 12 مورد از آنها سرمایه‌گذاری کرده است، Accel در 21 مورد سرمایه‌گذاری کرده است، و Sequoia با 31 مورد پیشتاز است.