MaxRewards بانک ها 3 میلیون دلار برای نشان دادن بهترین روش های پرداخت که بیشترین پاداش را دریافت می کند – TechCrunch

هنگامی که آنیک خان از کالج فارغ التحصیل شد ، اولین کار او کار روی کارت های اعتباری و هزینه های تجاری در Accenture بود. در آنجا ، او دریافت که شخصی فقط با داشتن کارت های اعتباری مناسب و پیروی از پاداش ها و تبلیغات می تواند چند هزار دلار درآمد داشته باشد.

در سال 2017 بود که او و دیوید گائو ایده شرکت MaxRewards را دریافت کردند ، یک برنامه کیف پول دیجیتالی که کارت های اعتباری را مدیریت می کند و به طور خودکار مزایایی مانند پاداش ، پیشنهادات بازگشت نقدی و اعتبارات ماهانه را فعال می کند. همچنین توصیه هایی را در هنگام خرید ارائه می دهد که کدام کارت بهترین پاداش را برای آن خرید خواهد داشت.

با پیگیری حدود 83 درصد آمریکایی هایی که دارای کارت اعتباری هستند ، نسخه برنامه به طور رسمی در سال 2019 راه اندازی شد ، و اکنون شرکت مستقر در آتلانتا اعلام می کند که 3 میلیون دلار با همکاری Dundee Venture Capital و Calano Ventures هدایت می شود. همچنین Techstars ، Fintech Ventures Fund ، Service Provider Capital و رئیس Fleetcor ، نیک ایزکویردو ، از شرکت حمایت می کنند.

پیگیری کارت های اعتباری خود به صورت دستی قبل از MaxRewards ، خان در یک سال فراخواند و 16000 دلار پاداش دریافت کرد. با این حال ، استفاده از این مزایا زمان بر و دشوار بود ، زیرا پاداش ها و پس اندازها همیشه توسط شرکت های کارت اعتباری مشخص نمی شود.

خان به TechCrunch گفت: “شرکت های دیگر سعی کرده اند کاری مشابه انجام دهند ، اما مسئله این است که شما اطلاعات پاداش یا پیشنهادات را ندارید.” “اگر بخواهید این اطلاعات را جمع آوری کنید ، باید همه این موارد را فعال کرده و قبل از انقضای آنها استفاده کنید.”

کاربران حساب های خود را متصل می کنند و هنگام خرید ، محل فروش آنها با فروشنده ارجاع داده می شود و یک الگوریتم به کار می رود تا به کاربر بگوید از کدام کارت استفاده کند. به طور متوسط ​​کاربر برنامه دارای شش کارت اعتباری است.

MaxRewards برای بارگیری و استفاده رایگان است و اکثر عملکردهای برنامه رایگان است. خان می گوید کاربرانی که ویژگی های اضافی مانند فعال سازی خودکار یا پاداش می خواهند ، می توانند به MaxRewards Gold بپیوندند و به آنها این امکان داده می شود که قیمت ماهانه خود را – میانگین بیش از 25 دلار در ماه – بر اساس ارزشی که انتظار دارند به دست آورند ، انتخاب کنند.

پیشنهادات و مزایای MaxRewards. اعتبار تصویر: MaxRewards

ران واتسون ، شریک در داندی ، گفت که شرکت او در شرکت های مرحله بین ساحلی سرمایه گذاری می کند و به شرکت های مصرف کننده و تجارت الکترونیکی علاقه مند است. واتسون گفت از آنچه MaxRewards توانسته با یک تیم سه نفره انجام دهد ، تحت تأثیر قرار گرفته است. او همچنین به مأموریت این شرکت می پردازد ، زیرا در یک خانواده طبقه پایین و متوسط ​​بزرگ شده است که اغلب به تعطیلات نمی روند.

او گفت که وقتی اولین شغل خود را به دست آورد و ناگهان همه جا پرواز کرد ، به یاد می آورد که پاداش های زیادی به دست آورده تا جایی که می تواند برای تعطیلات به هاوایی برود و فقط 100 دلار هزینه کند.

واتسون گفت: “من قبلاً نکات خود را در یک صفحه گسترده قرار می دادم ، اما با بزرگتر شدن و بچه دار شدن ، متوجه شدم انجام این کار برای افراد عادی چقدر سخت است و داشتن اتوماسیون چقدر اهمیت دارد.” “من برنامه را بارگیری کردم و در روز اول ، 20 دلار پس انداز کردم.”

این شرکت اغلب با NerdWallet یا Mint مقایسه می شود ، اما از نظر عملکرد ، خان گفت که معتقد است MaxRewards به دلیل اتصالات سیستم کارت اعتباری منحصر به فرد است. MaxRewards به جای اتکا به تجمع دهندگان شخص ثالث برای کشف پاداش ، از اتصالات اختصاصی خود برای سیستم های کارت استفاده می کند.

صدها هزار پیشنهاد برای کشف وجود دارد و مصرف کنندگان حتی ویژگی های بیشتری را درخواست می کنند ، بنابراین خان تصمیم گرفت که وقت آن است که به دنبال تامین منابع مالی باشد. او از زمان حضور در Techstars یک دانه کوچک ، حدود 200،000 دلار جمع آوری کرده بود ، اما بودجه جدید به او امکان می دهد تا به تیم سه نفره خود اضافه کند. او انتظار دارد که تا پایان سال 20 ساله شود. خان همچنین می خواهد خرید ، بهبود محصول و انطباق آن را تسریع کند.

در مرحله بعد ، این شرکت قرار است پاداش ها و پس اندازها را در سیستم عامل های دیگر مانند کارت های بدهی ، برنامه های پرداخت و برنامه های بازپرداخت خودکار ، و همچنین افزونه های مرورگر و یک برنامه وب ایجاد کند. خان همچنین می خواهد در زمینه استفاده از کارت های اعتباری به شیوه ای هوشمندانه کارهای بیشتری در زمینه آموزش انجام دهد.

آرون سولانو ، شریک مدیریتی کالانو ، از طریق Techstars با خان ملاقات کرد و گفت که او مدافع استفاده درست از کارت های اعتباری است. شرکت او به دنبال شرکتی مانند MaxRewards بود.

سولانو افزود: “در اولین تماس ما ، به یاد دارم که به شریکم گفتم که آنیک یک بولداگ است که می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند ، به ویژه در آن مرحله.” او اعضای تیم قدرتمندی داشت ، دید او به خوبی تنظیم شده بود و این یک جعبه بزرگ برای ما بود. او به ما انرژی داد و نشان داد که می تواند بازاری با “کاربران فوق العاده” فوق العاده بالا پیدا کند. ”