Meta واقعیت افزوده را با تبلیغات حلقه‌های واقعیت افزوده و داستان‌های فیسبوک به تبلیغ‌کنندگان ارائه می‌کند.

واقعیت افزوده در حال آمدن به Reels Ads و داستان های فیس بوک است، متا امروز بعدازظهر NewFronts IAB را به عنوان بخشی از برنامه خود برای تبلیغ کنندگان اعلام کرد. این به‌روزرسانی به برندهایی مانند Sephora، Tiffany & Co. و دیگران اجازه می‌دهد تا تجربیات فراگیرتر و فیلترهای واقعیت افزوده را هنگام بازاریابی به مخاطبان Meta، از جمله کاربران جوان‌تر Gen Z، ارائه دهند. این شرکت اعلام کرد که پیشرفت‌ها و پیشرفت‌های دیگری را نیز برای تبلیغات Reels ارائه می‌کند و برندهای ذکر شده اکنون می‌توانند با شرکای اندازه‌گیری شخص ثالث برای کمپین‌های Reels Ads خود کار کنند.

سرمایه‌گذاری متا در تبلیغات واقعیت افزوده (AR) می‌تواند شرکت را برای رقابت با اسنپ برای کسب درآمدهای تبلیغاتی بازاریابان، بهتر موقعیت دهد، زیرا آنها به دنبال راه‌هایی برای دستیابی به جمعیت جوان‌تر و نسل Z هستند. اوایل این هفته در NewFronts، اسنپ مجموعه‌ای از محصولات تبلیغاتی جدید خود را معرفی کرد، از جمله محصولات استوری و شبیه‌سازی TikTik خود به نام Spotlight. اما خبر جذاب تر آن آزمایش پیوندهای حمایت شده در ویژگی چت ربات هوش مصنوعی، هوش مصنوعی من بود.

با این حال، از نظر AR، اسنپ مدت‌هاست که راه‌هایی را برای برندها ارائه می‌دهد تا از طریق فرمت به کاربران خود دسترسی پیدا کنند، از جمله از طریق انواع ویژگی‌های تجاری AR و لنزهای محبوب اسنپ چت، به عنوان مثال. همچنین با برندهایی کار می‌کند که می‌خواهند از فناوری AR خود در وب‌سایت‌ها و برنامه‌های خود از طریق بخش خدمات سازمانی AR خود استفاده کنند.

قبل از اعلام امروز، متا تبلیغات AR را در فید فیس بوک، فید اینستاگرام و استوری اینستاگرام ارائه کرد. طبق داده‌های آن، این آگهی‌ها در ۸۷ درصد مواقع جمعیتی ۱۸ تا ۲۴ ساله را افزایش می‌دهند و از تبلیغات غیرفعال‌شده عملکرد بهتری دارند.

اکنون، این تبلیغات می توانند در سایر مکان های برجسته در سراسر پلتفرم متا، از جمله حلقه های فیس بوک و اینستاگرام و استوری های فیس بوک اجرا شوند.

Sephora توانست تبلیغات AR Reels را قبل از این راه‌اندازی آزمایش کند، جایی که تبلیغی را اجرا کرد که در آن کاربران انگشت شست خود را روی صفحه فشار می‌دادند تا یک فیلتر “aura vibe” تولید کنند تا به آنها کمک کند بهترین عطر را انتخاب کنند و خرید کنند. این شرکت گفت که بیش از نیمی از مخاطبان این آگهی، کاربران Gen Z بودند.

Tiffany & Co همچنین یک تبلیغ واقعیت افزوده ایجاد کرد که به کاربران اجازه می داد در فروشگاه پرچمدار خیابان پنجم خود، “The Landmark” غوطه ور شوند و جواهرات را مرور کنند.

علاوه بر گسترش تبلیغات واقعیت افزوده، متا ویژگی‌هایی را برای تعاملی‌تر کردن Reels Ads اعلام کرد، از جمله آزمایش دکمه بزرگ‌تر «تماس برای اقدام» با اطلاعات آگهی‌دهنده اضافی در تبلیغات Reels فیسبوک و اینستاگرام. این دکمه شامل یک تصویر کوچک آگهی، عنوان، و جزئیات کسب و کار اضافی، مانند URL وب سایت، برای کمک به هدایت مشتریان علاقه مند به کلیک کردن است.

اعتبار تصویر: متا

این شرکت همچنین اکنون به کاربران فیس بوک اجازه می دهد تا یک تبلیغ ویدیویی را متوقف کنند و پیش نمایشی از جایی که پیوند آنها را می برد، به طور بالقوه باعث افزایش نرخ کلیک برای Reels Ads می شود.

برای تبلیغات خرید، Reels تبلیغات محصولات چندمقصدی جدیدی را معرفی می‌کند، به این معنی که به جای اینکه یک آگهی فقط به وب‌سایت یک خرده‌فروش یا صفحه تک محصول اشاره کند، می‌توانند بدون خروج از حلقه‌ای که در حال تماشای آن هستند، روی چندین تصویر محصول در یک چرخ فلک بکشند.

اعتبار تصویر: متا

متا همچنین گفت که بازاریابان اکنون می توانند با شرکت های اندازه گیری شخص ثالث منتخب در کمپین های Reels Ads از جمله Double Verify، IAS و MOAT کار کنند. این شرکت گفت این شرکت‌ها به آن کمک می‌کنند تا گزینه گزارش‌دهی Reels Viewability را آزمایش و راه‌اندازی کند که بعداً پس از اتمام آزمایش برای تبلیغ‌کنندگان عرضه می‌شود.

در حال توسعه…