MoviePass بازسازی شده در سراسر کشور عرضه می شود

همانطور که قول داده بود، MoviePass در حال بازگشت است. پس از راه‌اندازی نسخه بتا/لیست انتظار روز کارگر در سال گذشته، سرویس اشتراک سینما برای همه در ایالات متحده که تنها سران تعطیلات روز یادبود هستند، باز است. پس از سال‌ها سابقه دشوار، این شرکت قول داد که با رویکردی سنجیده‌تر برای دسترسی به فیلم‌های جدید، به دنبال رایگان برای همه که MoviePass 1.0 بود، به مسیر مستقیم و باریک بازگردد.

استیسی اسپایکس، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل 2.0، در بیانیه ای آماده گفت: “با باز کردن MoviePass برای دوستداران فیلم در سراسر کشور، ما با کمک به افزایش ترافیک در تمام سالن ها در طول فصل حساس تابستان، حمایت خود را از صنعت سینما گسترش می دهیم.” “سرویس جدید طراحی شده ما به اعضای ما امکان انتخاب و انعطاف بیشتری را برای نحوه استفاده از اعتبار ماهانه خود ارائه می دهد و در عین حال آنها را به تماشای فیلم در سینما تشویق می کند.”

این سرویس در سراسر ایالات متحده با چهار سطح راه اندازی می شود که از 10 دلار در ماه شروع می شود – به طور موثر مانند یک سرویس استریم قیمت دارد. این سطح پایه به شما یک تا سه فیلم در ماه می دهد. اگر واقعاً عاشق فیلم‌های جدید هستید و زمان آزاد زیادی دارید، یک حساب حرفه‌ای 40 دلاری 30 فیلم در ماه دریافت می‌کند – بسته به ماه، نزدیک به یک فیلم در روز. این شرکت می گوید که رده 20 دلاری آن محبوب ترین در این دسته است که 3 تا 7 ماه است.

وقتی صحبت از تعداد فیلم‌هایی است که می‌توانید در هر پاس ببینید، همه چیز کمی پیچیده است، زیرا این ردیف‌ها در واقع بر اساس «اعتبار» هستند. تعداد تیتراژ هر فیلم بستگی به زمان دیدن آن دارد. سه‌شنبه‌ها از کمترین برنامه‌ها استفاده می‌کنند، سپس در روزهای هفته، عصرهای هفته، عصرهای آخر هفته و تعطیلات آخر هفته در بالای فهرست قرار دارند.

با این حال، خبر خوب این است که اگر در یک ماه از همه آنها استفاده نکنید، اعتبارات افزایش می یابد. این شرکت می‌گوید: «شما می‌توانید حداکثر تا دو ماه اعتبار استفاده نشده در هر زمانی در حساب خود داشته باشید. به عنوان مثال، اگر برنامه شما برای 34 اعتبار در ماه است، می توانید تا 68 اعتبار در حساب خود داشته باشید. ”

با توجه به همه چیزهایی که در نسخه اصلی این سرویس وجود داشت، برخی از مصرف کنندگان – قابل درک – ممکن است کمی محتاط باشند. مطمئناً باز کردن همه چیز برای روز یادبود راهی عالی برای افزایش قدرت خدمات است.