NBCUniversal گزارش تلفات Peacock بیشتر را به عنوان مدیر عامل در را نشان می دهد

شرکت مادر ان‌بی‌سی یونیورسال، Comcast، روز پنجشنبه گزارش داد که ضررهای Peacock در این سه‌ماهه همچنان افزایش می‌یابد، درست چند روز پس از اینکه این شرکت اعلام کرد که زمان جف شل به عنوان مدیرعامل NBCU به پایان رسیده است. Peacock در سه ماهه اول سال 2023 704 میلیون دلار ضرر داشت که جهشی قابل توجه از 456 میلیون دلار در مدت مشابه سال قبل است.

در سه ماهه چهارم سال 2022، Peacock ضرر تعدیل شده EBITDA را 978 میلیون دلار گزارش کرد. این شرکت قبلاً به سهامداران هشدار داده بود که انتظار دارد زیان در سال جاری به حدود 3 میلیارد دلار برسد.

با این حال، Peacock رشد مشترکینی را نیز تجربه کرد و دو میلیون مشترک پولی به آن اضافه کرد تا مجموع مشترکین را به 22 میلیون برساند که در مقایسه با 20 میلیون مشترک در سه ماهه قبل افزایش یافته است.

Comcast روز دوشنبه اعلام کرد که شل شرکت را ترک می کند و بلافاصله پس از تحقیقات در مورد شکایت از یک رابطه نامناسب در شرکت، این شرکت را ترک می کند. در این میان، مایک کاوانا، رئیس Comcast، وظایف شل را بر عهده خواهد گرفت.

“امروز آخرین روز من به عنوان مدیر عامل NBCUniversal است. من با یک خانم در شرکت رابطه نامناسبی داشتم که عمیقاً پشیمانم. من واقعا متاسفم که همکاران Comcast و NBCUniversal را ناامید کردم، آنها با استعدادترین افراد در این تجارت هستند و فرصت کار با آنها در 19 سال گذشته یک امتیاز بوده است.